Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Šedé oplechovanie (7043)
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Šedé oplechovanie (7043)

Stránka 1 z 1
Ak potrebujete pre svoj dom nové plastové okná, ale dávate prednosť prírodným odtieňom, máme pre vás plastové strešné okno Premium zlatý dub. Ponúkame ich vo variante s šedým oplechovaním, ale aj s hnedým oplechovaním.

Moderná a univerzálna strešné okná

Plastové strešné okná s imitáciou dreva v odtieni zlatý dub sa vyznačujú moderným vzhľadom a dlhou životnosťou. Na výber sú aj ďalšie dekory, a to mahagón, borovica a orech. Okrem toho ponúkame tiež univerzálnu bielu klasiku.

Ďalšie vlastnosti strešného okna Premium:

  • Odolná konštrukcia
  • Kvalitná izolácia
  • Bezúdržbovosť
  • Otváranie v troch polohách
  • Mikroventilácia
  • Dokonalé tesnenie
  • Tvarová stálosť
  • Odolnosť proti poveternostným vplyvom

Výhodný pomer kvality a ceny

Na výrobu plastového strešného okna Premium sú použité vysoko kvalitné viackomorové profily, ktoré obsahujú špeciálne výstuž. Okno sa nedeformuje pôsobením poveternostných vplyvov a striedaním teplôt, ale drží svoj tvar aj objem. Vďaka kvalitnému povrchu dažďová voda steká a spolu s tesniacim lemovaním okno chráni interiér pred zatekaním. Termoizolačné vlastnosti okna sú vynikajúce vďaka bezpečnostnému kalenému sklu Ug = 1,0 W / m2K. To všetko v mnohých rozmerových variantoch a za super ceny.

Vhodné pre každý sklon strechy

Strešné okno je vhodné pre všetky strechy, či už majú plochú alebo vlnitú krytinu, a pre každý sklon od 15 do 75 stupňov. Farbu oplechovanie voľte podľa ostatných doplnkov na dome, treba podľa vonkajších parapetov. Strešné okno s dreveným dekorom skvele zapadne aj do interiéru obloženého drevom.
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X