Strešné okná vo farbe zlatý dub a sivým oplechovaním (7043)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná vo farbe zlatý dub a sivým oplechovaním (7043)

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Ak potrebujete pre svoj dom nové plastové okná, ale dávate prednosť prírodným odtieňom, máme pre vás plastové strešné okno Premium zlatý dub. Ponúkame ich vo variante s šedým oplechovaním, ale aj s hnedým oplechovaním.

Moderná a univerzálna strešné okná

Plastové strešné okná s imitáciou dreva v odtieni zlatý dub sa vyznačujú moderným vzhľadom a dlhou životnosťou. Na výber sú aj ďalšie dekory, a to mahagón, borovica a orech. Okrem toho ponúkame tiež univerzálnu bielu klasiku.

Ďalšie vlastnosti strešného okna Premium:

  • Odolná konštrukcia
  • Kvalitná izolácia
  • Bezúdržbovosť
  • Otváranie v troch polohách
  • Mikroventilácia
  • Dokonalé tesnenie
  • Tvarová stálosť
  • Odolnosť proti poveternostným vplyvom

Výhodný pomer kvality a ceny

Na výrobu plastového strešného okna Premium sú použité vysoko kvalitné viackomorové profily, ktoré obsahujú špeciálne výstuž. Okno sa nedeformuje pôsobením poveternostných vplyvov a striedaním teplôt, ale drží svoj tvar aj objem. Vďaka kvalitnému povrchu dažďová voda steká a spolu s tesniacim lemovaním okno chráni interiér pred zatekaním. Termoizolačné vlastnosti okna sú vynikajúce vďaka bezpečnostnému kalenému sklu Ug = 1,0 W / m2K. To všetko v mnohých rozmerových variantoch a za super ceny.

Vhodné pre každý sklon strechy

Strešné okno je vhodné pre všetky strechy, či už majú plochú alebo vlnitú krytinu, a pre každý sklon od 15 do 75 stupňov. Farbu oplechovanie voľte podľa ostatných doplnkov na dome, treba podľa vonkajších parapetov. Strešné okno s dreveným dekorom skvele zapadne aj do interiéru obloženého drevom.
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu