Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Dvojkrídlové balkónové dvere
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Dvojkrídlové balkónové dvere

Filtrácia produktov

Kategorie:

Farba:

Stránka 1 z 1
Nový produkt

Dvojkrídlové plastové balkónové dvere PREMIUM

Skladová dostupnosť: 2 ks
bielabiela
Šírka: 1500 mm
Výška: 2080 mm
266.7 € s DPHviac informácií
Nový produkt

Dvojkrídlové plastové balkónové dvere PREMIUM

Skladová dostupnosť: 1 ks
bielabiela
Šírka: 1700 mm
Výška: 2080 mm
289.9 € s DPHviac informácií
Nový produkt

Dvojkrídlové plastové balkónové dvere PREMIUM

Skladová dostupnosť: 8 ks
biela/zlatý dubbiela/zlatý dub
Šírka: 1700 mm
Výška: 2080 mm
350.0 € s DPHviac informácií
Nový produkt

Dvojkrídlové plastové balkónové dvere PREMIUM

Skladová dostupnosť: 4 ks
bielabiela
Šírka: 1300 mm
Výška: 2080 mm
250.0 € s DPHviac informácií
Nový produkt

Dvojkrídlové plastové balkónové dvere PREMIUM

Skladová dostupnosť: 9 ks
bielabiela
Šírka: 1200 mm
Výška: 2080 mm
241.6 € s DPHviac informácií
Nový produkt

Dvojkrídlové plastové balkónové dvere PREMIUM

Skladová dostupnosť: do 14 dní
biela/zlatý dubbiela/zlatý dub
Šírka: 1500 mm
Výška: 2080 mm
321.6 € s DPHviac informácií
  • Dvojkrídlové balkónové dvere pripravené ihneď k odberu
  • Expedícia do 3 dní až k vám domov
  • Možnosť dokúpiť žalúzie, siete, parapety
  • Dvere od švajčiarskej spoločnosti Arbonia AG
Dvojkrídlové plastové balkónové dvere nájdu svoje využitie pri rekonštrukciách aj pri stavbe nového rodinného domu. Dvojkrídlové balkónové dvere nazývame tiež  francúzske dvere. Dodávame ich štandardne v prevedení, kedy jedno krídlo je otváravo-sklopné s mikroventiláciou a druhé otváravé.
Medzi krídlami spravidla nie je žiadny stĺpik a po otvorení oboch krídel vzniká jeden veľký priechod. Toto prevedenie bez stĺpika nazývame dvojkrídlové štulpové balkónové dvere. Obidve krídla nemusia mať nevyhnutne rovnakú šírku. Za rovnakú cenu je možné vyrobiť dvojkrídlové balkónové dvere so širším "hlavným" krídlom, zatiaľ čo druhé krídlo bude užšie. Užívateľ potom používa v bežnej prevádzke iba krídlo hlavné a to vedľajšie otvorí v ​​prípade, že potrebuje dosiahnuť väčší priechod, napr. pri sťahovaní.
 
Dvojkrídlové balkónové dvere PREMIUM je možné dať do zostavy s akýmkoľvek oknom radu PREMIUM round line a vytvoriť tak napr. balkónovú zostavu alebo celopreklesnú stenu, napr. na terasu alebo do záhrady.
 
V štandardnej výbave plastových balkónových dverí PREMIUM nájdete kvalitnú hliníkovú kľučku z vnútornej strany a madielko zo strany vonkajšej, ktoré uľahčuje uzavretie a následné otvorenie balkónových dverí. Súčasťou celoobvodového kovania je protiprievanová poistka, nazývaná tiež „fajčiarska“. Táto poistka zabezpečuje uzatvorenie dverí aj pri pobyte na balkóne alebo terase a zamedzí prenikaniu vzduchu alebo dymu do miestnosti.
 
Dvojkrídlové plastové balkónové dvere je možné za príplatok vybaviť nízkym hliníkovým prahom podobne ako u vchodových dverí - pri vstupe na balkón, záhradu alebo terasu tak nemusíte prekračovať plastový profil. Príplatok za hliníkový prah činí cca 40,- EUR za meter bežný. Ďalšou príplatkovou výbavou môže byť obojstranná kľučka so zámkou. Balkónové dvere potom budú plniť podobnú funkciu ako vchodové dvere a môžu slúžiť ako lacnejší variant pre osadenie vstupu na záhradu, vedľajšieho vstupu do domu alebo napr. vstupu do garáže.
 
Balkónové dvere PREMIUM sú konštruované zo 6-komorového profilového systému so stavebnou hĺbkou 80mm. Pozinkovaná oceľová výstuž, ktorá je osadená v ráme aj v krídle, je dimenzovaná na základe veľkosti daného prvku tak, aby bola zaistená vysoká pevnosť a stálosť celého výrobku.
 
Štandardné a najlacnejšie prevedenie je vo farbe bielej. Za príplatok cca 20% je možné potiahnuť výrobok jednostranným dekorom z vonkajšej strany, napr. vo farbe zlatý dub, mahagón, orech. Obojstranná farebná úprava je potom za príplatok cca 40% oproti balkónovým dverám v bielom prevedení.
 
Moderný zaoblený dizajn švajčiarskeho profilu PREMIUM round line s kovaním nemeckého výrobcu Winkhaus activPilot alebo Siegenia Aubi Titan je zárukou dlhej životnosti. Dvojstupňové vkladané vymeniteľné tesnenie EPDM, osadené v špeciálnych drážkach a ďalšie použité komponenty dokážu usporiť radovo až niekoľko desiatok percent na energiách. So základným izolačným dvojsklom Ug=1.0 W/m2K v zložení 4/16/4 dosahujú balkónové dvere hodnotu prestupu tepla celým výrobkom Uw=1,2 W/m2K. Pri použití izolačného trojskla Swisspacer dokonca Uw=0,89 W/m2K.
 
Ku každým skladovým balkónovým dverám si môžete objednať aj modernú celotieniacu žalúziu ovládanú retiazkou, sieť proti hmyzu alebo novú parapetu – jednoducho v detaile daného výrobku kliknite na „Kúpiť s príslušenstvom“ a vyberte si príslušenstvo k vášim novým dverám!

68
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
144
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
50
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie