Strešné okno Premium
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okno Premium

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Hľadáte kvalitné plastové strešné okno za rozumnú cenu? Skúste si pozrieť našu ponuku. Plastové strešné okno Premium je veľmi obľúbeným produktom v kategórii strešných okien, a to hneď z niekoľkých dôvodov.

Výhody plastových strešných okien

  • Moderný dizajn, elegantný zaoblený profil.
  • Ponuka drevených dekorov odolná konštrukcia.
  • Dobré zvukovo i tepelne izolačné vlastnosti (Ug=1,0 W/m2K).
  • Bezpečnostné kalené sklo.
  • Otváranie v troch polohách, bezúdržbovosť, priaznivá cena a dlhá životnosť.
  • Vhodné pre každú strechu.

Strešné okno pre každú strechu

Plastové strešné okná Premium je možné použiť aj do vlhkých podkrovných miestností, ako sú kúpeľne či kuchyne. Životnosť okna sa pohybuje v rozsahu niekoľkých desiatok rokov. Profily sú vyrobené z kvalitného PVC, ktorý odoláva vlhkosti i zmenám teploty. Taktiež je odolný proti znečisteniu - okenný rám možno ľahko zotrieť vlhkou handričkou s trochou mydlového saponátu.

Plastové strešné okno je možné namontovať do všetkých striech s rôznym sklonom – od 15 do 75 °. Nie je u neho potrebné nastavovať kovania, ako u ostatných plastových okien, je skutočne bezúdržbové. Vďaka širokej škále farebných odtieňov a niekoľkých drevených dekorov môžete plastové strešné okno zladiť s ostatnými oknami na dome či s ďalšími doplnkami, alebo s vnútorným dreveným vybavením, ktoré býva v podkrovných miestnostiach veľmi časté.

Tesniace lemovanie ku strešnému oknu

Nezabudnite, že na montáž výrobku potrebujete tiež tesniace lemovanie, ktoré zaistí izoláciu, aby okolo strešného okna nepretekala voda dovnútra bytu.

Strešné plastové okná cenník

Ceny jednotlivých plastových okien zistíte veľmi jednoducho – po výbere vhodnej farebné varianty sa ceny zobrazia v prehľadnom stĺpci podľa rozmerov. Stačí si vybrať požadovaný rozmer, ktorých je široká rada, a zakúpiť v e-shope.
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu