Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Plastové strešné okná farba biela
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Plastové strešné okná farba biela

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Medzi plastovými strešnými oknami je biela farba veľmi obľúbená pre svoju univerzálnosť. Biele plastové strešné okno Premium sa hodí do väčšiny domov, a predovšetkým sa veľmi ľahko zladí s ostatnými bielymi plastovými oknami na objekte. Ak teda potrebné rekonštruujete dom či pristavujete podkrovia a zaobstarávate strešné okno dodatočne, nemusíte sa báť, že by ste "nechytili" ten správny odtieň.

 

Výhody bieleho plastového strešného okna Premium

  • Moderný dizajn.
  • Univerzálny vzhľad.
  • Priaznivá cena.
  • Vhodné pre každú strechu.
  • Bezúdržbovosť.
  • Vynikajúca tepelná aj zvuková izolácia.
  • Otváranie v troch polohách.
  • Bezpečnostné kalené sklo Ug= ,0 W/m2 K

Vyberte ten správny rozmer bieleho strešného okna

Plastové strešné okno Premium biele ponúkame v niekoľkých rozmerových variantoch - vyberajte z ponuky. Tiež je možné vybrať si oplechovanie, a to šedé alebo hnedé. Okno má originálny zaoblený profil s dizajn firmy GRUBER & CO group, ktorý je odolný proti znečisteniu a starnutiu. Je vhodné pre každú strechu - možno ich namontovať v sklone od 15 do 75 stupňov.

Ak predsa len z nejakého dôvodu dávate prednosť dekorom dreva, naše plastové strešné okná môžu mať odtieň boroviceorechumahagónu alebo zlatého dubu. Nezabudnite k objednávke pridať tiež tesniace lemovanie, ktoré máme pre ploché i vlnité strešné krytiny. Návod na montáž strešného okna aj ostatných produktov nájdete v sekcii návody.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu