Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Strešné okná v bielej farbe s hnedým oplechovaním
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná v bielej farbe s hnedým oplechovaním

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
U plastového strešného okna môžete voliť nielen farbu profilu, ale aj farbu oplechovanie. Hnedé oplechovanie strešného okna vyberajte podľa odtieňa strechy alebo ostatných doplnkov na dome, napríklad vonkajších parapetov. Biele strešné okno s hnedým oplechovaním môžete zaobstarať v niekoľkých rozmeroch, aby si vybral skutočne každý. Ďalej ponúkame biele strešné okno s šedým oplechovaním. Vonkajšie oplechovanie chráni kovanie pred dažďom, snehom i slnkom a zvyšuje utesnenie spoja rámu s krídlom.

 

Zlaďte strešné okná s ostatnými

Plastové strešné okno Premium biele s hnedým oplechovaním má rad výhod. Tou hlavnou je oproti dekorom dreva najväčšiu univerzálnosť. Ak máte biele plastové okná na celom dome, nemusíte pri rekonštrukcii riešiť, či trafíte ten správny odtieň. Biela je jednoducho biela.

Výhody bieleho strešného okna s hnedým oplechovaním

  • Univerzálny vzhľad
  • Moderný dizajn
  • Vysoké zvukovo i tepelne izolačné vlastnosti
  • Veľa rozmerov na výber skvelá cena
  • Bezpečnostné kalené sklo Ug = 1,0 W / m2K
  • Mikroventilácia bezúdržbovosť

Otváranie plastového strešného okna Premium

Strešné okno Premium je výklopno-kývne a možno ich otvárať v troch polohách - sklopné, otvorená a obrátená. Vo všetkých týchto polohách je vďaka kvalitnému kovanie zaistená perfektná stabilita a bezpečnosť. Konštrukcia viackomorových profilov je veľmi odolná a tvarovo stabilné. Strešné okno sa hodí pre každú strechu so sklonom 15 - 75 stupňov.

Ďalšie odtiene strešných okien

Ak dávate prednosť dekorom dreva, v našej ponuke nájdete aj strešné okno v odtieni borovica, mahagónu, zlatého dubu a orechu. Budete tiež potrebovať tesniace lemovanie. Podrobné postupy pre montáž okien nájdete v sekcii návody.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu