00 ÔéČ
Celkom0 ÔéČbez DPH
Pokra─Źova┼ą do ko┼í├şka

─îast├ę ot├ízky

Z├íru─Źn├ę podmienky

1. Akú poskytujete záruku?
Na na┼íe v├Żrobky, t.j. na plastov├ę okn├í, balk├│nov├ę dvere, vchodov├ę dvere, stre┼ín├ę okn├í a kompletn├Ż sortiment pr├şslu┼íenstva poskytujeme z├íruku 24 mesiacov. Z├íruka je rovnak├í ako pre v├Żrobky, ktor├ę dr┼ż├şme skladom, tak pre v├Żrobky skonfigurovan├ę pre z├íkazn├şka na mieru.
2. Ako si m├┤┼żem uplatni┼ą pr├şpadn├║ reklam├íciu?
Reklam├íciu je mo┼żn├ę poda┼ą p├şsomne ÔÇőÔÇőna adrese TT HOLDING a.s., Ti┼ínovsk├í 2029/51, 664 34 Ku┼Öim alebo e-mailom na adrese obchod@skladove-okna.sk.
3. Je nutn├ę reklamovan├Ż tovar v┼żdy doru─Źi┼ą na Va┼íu pobo─Źku?
Na┼íich z├íkazn├şkov si v├í┼żime a sna┼ż├şme sa v┼żdy urobi┼ą maximum pre ich spokojnos┼ą. V pr├şpade, ┼że si uplatn├şte reklam├íciu pod─ża V┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok a je mo┼żn├í oprava priamo u v├ís, po┼íleme n├í┼ího servisn├ęho technika, ktor├Ż vykon├í odstr├ínenie nahl├ísenej poruchy priamo u v├ís doma. Je v┼íak nutn├ę bra┼ą oh─żad na to, ┼że je mo┼żn├ę reklamova┼ą iba z├ívady spojen├ę s v├Żrobkom, nie z├ívady spojen├ę s neodborne vykonanou mont├í┼żou, v pr├şpade  ┼że nebola mont├í┼ż objednan├í a vykonan├í na┼íou spolo─Źnos┼ąou. Ak technik zist├ş, ┼że je vada sp├┤soben├í neodbornou mont├í┼żou, m├┤┼że by┼ą ├║─Źtovan├Ż v├Żjazd servisn├ęho technika.
4. Ke─Ć si urob├şm mont├í┼ż s├ím, budem ma┼ą na okn├í z├íruku?
├üno, na okn├í ako tak├ę v├ím poskytujeme z├íruku min. 24 mesiacov. Ak je mont├í┼ż vykonan├í na┼íou spolo─Źnos┼ąou, z├íruka sa vz┼ąahuje aj na t├║to slu┼żbu. Z├íruka sa v┼íak nevz┼ąahuje na z├ívady sp├┤soben├ę nespr├ívnou manipul├íciou, chybne vykonan├║ mont├í┼ż in├Żm subjektom alebo v pr├şpade, ┼że nebol dodr┼żan├Ż N├ívod na obsluhu a ├║dr┼żbu okien a dver├ş, ktor├Ż je dod├ívan├Ż spolu s na┼íimi v├Żrobkami.

Kvalita a cena okien a dver├ş

1. S├║ pon├║kan├ę v├Żrobky nov├ę?
├üno, na┼íe v├Żrobky ktor├ę na e-shope pon├║kame s├║ nov├ę nepou┼żit├ę, vr├ítane origin├ílnych ochrann├Żch f├│li├ş.
2. Nepozd├íva sa mi cena. Ako je mo┼żn├ę, ┼że m├íte tak├║ n├şzku cenu?
Spolupracujeme s jednou z najstar┼í├şch a najv├Ą─Ź┼í├şch spolo─Źnost├ş, ktor├í p├┤sob├ş vo viac ako 70 krajin├ích sveta a zamestn├íva vy┼íe 7000 pracovn├şkov. V─Ćaka vysok├Żm odberom, priamej spolupr├íci priamo s v├Żrobcami jednotliv├Żch komponentov bez nadbyto─Źn├Żch medzi─Źl├ínkov a vysokej optimaliz├ícii na┼íich n├íkladov dok├í┼żeme pon├║knu┼ą okn├í za v├Żrazne ni┼ż┼íie ceny ako na┼ía konkurencia.
3. Uveden├ę ceny s├║ za kompletn├Ż v├Żrobok?
Ceny v na┼íom e-shope s├║ v┼żdy za kompletn├ę okno ─Źi dvere. Ka┼żd├ę nami pon├║kan├ę plastov├ę okno ─Źi dvere obsahuje v┼íetko, ─Źo by malo modern├ę okno ma┼ą . Tzn. kvalitn├Ż profilov├Ż syst├ęm s dvojit├Żm dorazov├Żm vymenite─żn├Żm tesnen├şm, s oce─żovou pozinkovanou v├Żstuhou ako v r├íme, tak v kr├şdle. Celoobvodov├ę kovanie Winkhaus radu activPilot. Zasklenie izola─Źn├Żmi dvojsklami alebo trojsklami. S├║─Źas┼ąou ka┼żd├ęho okno je kvalitn├í hlin├şkov├í k─żu─Źka, kompletn├í sada krytiek na v┼íetky ─Źasti vonkaj┼íieho kovania a 5-komorov├Ż podkladov├Ż profil. Presn├║ ┼ípecifik├íciu pon├║kan├Żch v├Żrobkov n├íjdete v detaile danej polo┼żky.
4. Ako sú na tom okná a dvere s kvalitou?
Nami pon├║kan├ę plastov├ę okn├í a dvere s├║ kon┼ítruovan├ę na nov├Żch plno-automatizovan├Żch link├ích, kde je v├Żznamn├Żm sp├┤sobom minimalizovan├í mo┼żnos┼ą pochybenia ─żudsk├Żm faktorom. Plastov├ę okn├í a dvere PREMIUM a REHAU SYNEGO AD s├║ od dod├ívate─ża, ktor├Ż spad├í pod najv├Ą─Ź┼íiu eur├│psku okenn├║ spolo─Źnos┼ą DOVISTA, ktor├í je dc├ęrou d├ínskeho VKR Holdingu. Kovanie dod├íva nemeck├í spolo─Źnos┼ą Winkhaus, pri─Źom vyu┼ż├şvame triedu kovania tejto zna─Źky activPilot. V├Żrobky s├║ zasklen├ę zna─Źkov├Żmi izola─Źn├Żmi sklami. Vo v├Żrobkoch s├║ teda pou┼ż├şvan├ę len kvalitn├ę materi├íly zaveden├Żch spolo─Źnost├ş a kompletiz├ícia prebieha s pou┼żit├şm najmodernej┼í├şch technol├│gi├ş.
5. Sp─║┼łaj├║ okn├í slovensk├ę normy?
Plastov├ę okn├í, balk├│nov├ę dvere aj vchodov├ę dvere pre┼íli ─Źeskou ┼ít├ítnou sk├║┼íob┼łou s v├Żborn├Żmi v├Żsledkami. V├Żrobky s├║ certifikovan├ę pre ─Źesk├Ż trh a sp─║┼łaj├║ v┼íetky po┼żiadavky slovensk├Żch i eur├│pskych noriem. Certifik├ít v├Żrobkov zo sk├║┼íobne je k dispoz├şcii na na┼íich www str├ínkach. Na┼íe okn├í pre┼íli schva─żovac├şm procesom dota─Źn├ęho programu Nov├í zelen├í ├║spor├ím.
6. Tepelná izolácia okien PREMIUM, trojsklo alebo dvojsklo?
V na┼íom e-shope ┼ítandardne pon├║kan├ę plastov├ę okn├í PREMIUM round line maj├║ tepeln├Ż priestup cel├Żm oknom Uw=1,3 W/m2K pri pou┼żit├ş ┼ítandardn├ęho izola─Źn├ęho dvojskla Ug=1,0/1,1 W/m2K. Uw=1,3 W/m2K je normovan├í hodnota, ktor├í sp─║┼ła po┼żiadavky ─Źesk├Żch noriem a aktu├ílnych po┼żiadaviek v modernom stavebn├şctve. Okn├í s t├Żmto koeficientom s├║ vhodn├ę pre pou┼żit├ş v be┼żn├Żch rekon┼ítrukci├ích popr. novostavb├ích, ktor├ę si neklad├║ za ciel nad┼ítandardn├ę energetick├ę ├║spory.
Pokia─ż okno PREMIUM round line osad├şme izola─Źn├Żm trojsklom Ug=0,6 W/m2K vr. tepl├ęho medzisklenn├ęho r├ímiku TGI, potom bude ma┼ą cel├ę okno tepeln├Ż priestup Uw= 0,85 W/m2K ─Źo je hodnota vhodn├í do stavieb, kde majite─ż pri rekon┼ítrukcii alebo novostavbe pou┼żije kvalitn├ę materi├íly (kvalitn├Ż dobre realizovan├Ż zatep─żovac├ş syst├ęm apod.) a d├íva si za cie─ż ─Źo najv├Ą─Ź┼íie tepeln├ę ├║spory.
Star├ę okn├í v nevyhovuj├║com stave maj├║ koeficient priestupu tepla cel├Żm oknom Uw=3 W/m2K a hor┼í├ş. V tomto porovnan├ş je potom rozdiel medzi nov├Żm oknom PREMIUM s izola─Źn├Żm dvojsklom (Uw=1,3) a oknom PREMIUM s izola─Źn├Żm trojsklom (Uw=0,94) zanedbate─żn├Ż.
V├Żhodou izola─Źn├ęho trojskla je vy┼í┼íia tepeln├í izol├ícia. Nev├Żhodou potom v├Ą─Ź┼íia v├íha, ktor├í viacej nam├íha kovanie okna a samozrejme vy┼í┼íia cena okna.
Je treba v┼żdy zv├í┼żi┼ą, ─Źi v├Żkon ÔÇô vlastnosti dan├ęho okna vyu┼żijete. Pokia─ż vymen├şte pri rekon┼ítrukcii iba okn├í a neurob├şte zateplenie fas├ídy, okolit├Żmi stenami bude unika┼ą teplo, lebo steny bud├║ ma┼ą hor┼íie vlastnosti ako nov├ę okn├í. Je treba robi┼ą v┼żdy vyv├í┼żen├ę a zmyslupln├ę opatrenia.
7. Ak├í je ┼żivotnos┼ą okien?
┼Żivotnos┼ą plastov├Żch okien s├║ r├ídovo desiatky rokov. Plast ako tak├Ż v─Ćaka stabiliz├ítorom nekrehne ani ne┼żltne. ┼Żivotnos┼ą okien v├Żznamne ovplyv┼łuje aj samotn├í mont├í┼ż, ktor├í by mala by┼ą vykonan├í kvalitn├Żmi materi├ílmi a overen├Żmi postupmi. Aby v├ím nov├ę okn├í sl├║┼żili ─Źo najdlh┼íie, odpor├║─Źame dodr┼żiava┼ą n├ívod na ├║dr┼żbu plastov├Żch okien, ktor├Ż dod├ívame spolu s na┼íimi v├Żrobkami, popr. je mo┼żn├ę si ho stiahnu┼ą na na┼íich str├ínkach v sekcii n├ívody.
8. Ak├Ż je rozdiel medzi ved─żaj┼í├şmi a hlavn├Żmi vchodov├Żmi dverami?
Ved─żaj┼íie vchodov├ę dvere s├║ lacnej┼íie, je mo┼żn├ę ich otv├íra┼ą iba dovn├║tra a nemaj├║ ┼íirok├ę kr├şdlo. Rozdielne je aj kovanie. Viac sa dozviete v sekcii Ak├ę dvere kupujete? Hlavn├ę vchodov├ę dvere nem├íme skladom, id├║ objedna┼ą iba cez konfigur├ítor, zatia─ż ─Źo ved─żaj┼íie vchodov├ę dvere m├íme v naj┼żiadanej┼í├şch rozmeroch skladom.
9. Ako si doobjedna┼ą pr├şslu┼íenstvo?
Parapety, ┼żal├║zie aj okenn├ę siete si pri skladovom tovare objedn├íte cez tla─Ź├ştko K├║pi┼ą s pr├şslu┼íenstvom. V pr├şpade, ┼że zvol├şte otvorov├ę v├Żplne na mieru, pr├şslu┼íenstvo si rovnako ako okn├í a dvere zvol├şte cez konfigur├ítor. Viac sa o vlastnostiach pon├║kan├ęho pr├şslu┼íenstva do─Ź├ştate v sekcii Ak├ę produkty pon├║kame.

Doplnkov├í slu┼żba ÔÇô ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ície cez telef├│nÔÇť

1. Technická kontrola objednávky a konzultácie cez telefón. Čo to znamená?
Sme si vedom├ş, ┼że nie ka┼żd├Ż z├íkazn├şk u┼ż pri┼íiel do styku s problematikou otvorov├Żch v├Żpln├ş a uskuto─Źnenie spr├ívnej objedn├ívky pre neho m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę a stresuj├║ce. T├║to slu┼żbu vyu┼żije ka┼żd├Ż z├íkazn├şk, ktor├Ż si nie je ist├Ż technickou ┼ípecifik├íciou svojej objedn├ívky, s v├Żberom okien, s grafick├Żm vyobrazen├şm, pr├şpadne potrebuje odborn├║ konzult├íciu pre utvrdenie, ┼że objednal pr├íve tak├ę okno, ktor├ę objedna┼ą chcel. Presne pre t├Żchto z├íkazn├şkov je pripraven├í slu┼żba ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ície cez telef├│nÔÇť.
2. Ako t├íto slu┼żba funguje?
Vlo┼żen├şm slu┼żby ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ície cez telef├│nÔÇť do ko┼í├şka (resp. jej objednan├şm), n├ím bude namiesto be┼żnej objedn├ívky odoslan├í nez├ív├Ązn├í ÔÇ×Predbe┼żn├í objedn├ívkaÔÇť. Spravidla druh├Ż pracovn├Ż de┼ł po prijat├ş tejto Predbe┼żnej objedn├ívky n├í┼í odborn├Ż technik skontroluje t├║to objedn├ívku a bude V├ís telefonicky kontaktova┼ą. Skonzultuje jej technick├ę rie┼íenie a ods├║hlas├ş si s Vami spr├ívnos┼ą tejto objedn├ívky. A┼ż po tomto vz├íjomnom ods├║hlasen├ş sa z predbe┼żnej objedn├ívky stane objedn├ívka ÔÇ×be┼żn├íÔÇť a d├┤jde k jej exped├şcii a n├ísledn├ęmu doru─Źeniu pod─ża sp├┤sobu, ktor├Ż ste zvolili. Z├íkazn├şk si tak v pr├şpade vyu┼żit├ş tejto slu┼żby m├┤┼że by┼ą ist├Ż, ┼że objednal presne to, ─Źo chcel a dostane pr├íve tak├ę okno, ktor├ę po┼żadoval.

Zameranie

1. Rob├şte aj zameranie?
Internetov├Ż obchod funguje iba ako e-shop a slu┼żbu presn├ęho vymerania neposkytujeme. Aj v─Ćaka tomu v├ím dok├í┼żeme na┼íe okn├í doda┼ą za ve─żmi priazniv├ę ceny. Cena dopravy a ─Źas technika by sa negat├şvne premietli do ceny okien.
2. Ak├ę s├║ minim├ílne rozmery okien, ktor├ę m├┤┼żete doda┼ą?
Minim├ílne rozmery pri jednokr├şdlovom otv├íravo-sklopnom okne s├║ 500 ├Ś 450 mm, alebo 400 ├Ś 630 mm. Pri jednokr├şdlovom okne, ktor├ę sa len otv├íra, alebo je len sklopen├ę, s├║ minim├ílne rozmery 400 ├Ś 450 mm (alebo v obr├ítenom porad├ş 450 ├Ś 400 mm). Jednokr├şdlov├ę fixn├ę okno (nie je mo┼żn├ę ho teda otvori┼ą) sme schopn├ş doda┼ą od rozmeru 231 ├Ś 350 mm (a tie┼ż obr├ítene 350 ├Ś 231 mm). Kruhov├ę fixn├ę okno mus├ş ma┼ą priemer minim├ílne 980 mm, v pr├şpade ┼że je jeho polovica sklopen├í, tak aspo┼ł 1200 mm. Pri dvojkr├şdlovom okne, ke─Ć s├║ obidve kr├şdla otv├írate─żn├ę, s├║ minim├ílne rozmery 750 ├Ś 500 mm, pri variante, ┼że jedno kr├şdlo je otv├írav├ę a druh├ę otv├íravo-sklopn├ę je to 920 ├Ś 500 mm.
3. Uveden├ę rozmery na e-shope s├║ rozmery okna, alebo stavebn├ęho otvoru?
Jedn├í sa o rozmery okna, ktor├ę musia by┼ą men┼íie ne┼ż s├║ rozmery stavebn├ęho otvoru (viz ─Ćal┼íia ot├ízka).
4. Ko─żko je nutn├ę necha┼ą miesta okolo okien?
V├Żrobky by mali by┼ą o cca 2 ÔÇô 3 cm men┼íie ako stavebn├ę otvor. Tieto
2 ÔÇô 3 cm sl├║┼żia na manipul├íciu s oknom v otvore pre vyrovnanie do v├íhy a tie┼ż ako dostato─Źn├Ż priestor pre ukotvenie a vyplnenie pripojovacej ┼ík├íry. Pozor v┼íak na podkladov├Ż profil - v├Ż┼íka okien v na┼íom e-shope je uveden├í bez 30 mm podkladov├ęho profilu (vi─Ć nasleduj├║ca ot├ízka).
5. Je s├║─Źas┼ąou dod├ívan├Żch okien aj podkladov├Ż profil?
├üno, s├║─Źas┼ąou v┼íetk├Żch nami dod├ívan├Żch v├Żrobkov je aj 5-komorov├Ż podkladov├Ż profil vysok├Ż 30 mm. V├Ż┼íka okien v na┼íom e-shope je uveden├í v┼żdy bez podkladov├ęho profilu, tzn. pokia─ż po─Ź├ştate pri mont├í┼żi s ponechan├şm podkladov├ęho profilu, je nutn├ę k v├Ż┼íke okna v e-shope pripo─Ź├şta┼ą 3 cm a ─Ćal┼íie cca 2 ÔÇô 3 cm pripo─Ź├şta┼ą na pr├şpravu stavebn├ęho otvoru.
6. ─îo je to podkladov├Ż profil?
Podkladov├Ż profil je tie┼ż naz├Żvan├Ż ako parapetn├Ż doraz alebo transportn├Ż profil. Tento profil je vysok├Ż 30 mm, je odn├şmate─żn├Ż a je s├║─Źas┼ąou ka┼żd├ęho nami dod├ívan├ęho okna. Sl├║┼żi jednak pre transport okien, aby okno pri prevoze nesedelo priamo na r├íme, z├írove┼ł aj ako parapetn├Ż doraz pre vn├║torn├║ parapetu a ─żahk├ę ukotvenie vonkaj┼íej parapety. Vn├║torn├í parapeta sa potom k podkladov├ęmu profilu prir├í┼ża ÔÇô vi─Ć. zn├ízornenie na ni┼ż┼íie uvedenom obr├ízku.

Mont├í┼ż

1. Prev├ídzate mont├í┼ż?
Nie, mont├í┼ż nezabezpe─Źujeme.
2. Čo všetko potrebujem pre správne namontovanie okna?
Mont├í┼ż okien mo┼żno urobi┼ą na mont├í┼żne kotvy alebo na turboskrutky (materi├íly pre oba mont├í┼żne postupy mo┼żno zak├║pi┼ą v na┼íom e-shope v sekcii ÔÇ×Pr├şslu┼íenstvo k plastov├Żm okn├ímÔÇť).

V pr├şpade, ┼że ste sa rozhodli vykona┼ą mont├í┼ż pomocou turboskrutiek, budete potrebova┼ą vrt├ík do ┼żeleza, ktor├Żm vyv┼Ľtate diery do profilu r├ímu cez pozinkovan├║ v├Żstu┼ż. T├í je pou┼żit├í po celom obvode na┼íich okien. Pre vyv┼Ľtanie dier do muriva odpor├║─Źame SDS vrt├ík. Pou┼żitie hmo┼żdiniek nie je nutn├ę, ale odpor├║─Źame ich. Pre vyrovnanie okien do vodov├íhy v stavebnom otvore budete potrebova┼ą kliny a popr. podlo┼żky na vypodlo┼żenie okien. Na vyplnenie pripojovacej ┼ík├íry odpor├║─Źame zna─Źkov├║ mont├í┼żnu penu pre zimn├ę alebo letn├ę obdobie (pod─ża obdobia, kedy mont├í┼ż vykon├ívate). Ak zak├║pite trubi─Źkov├║ penu, nie je nutn├ę vynaklada┼ą ─Ćal┼íie finan─Źn├ę prostriedky na obstaranie mont├í┼żnej pi┼ítole. V pr├şpade potreby je mo┼żn├ę mont├í┼ż vykona┼ą aj pomocou syst├ęmu p├ísok ako je napr├şklad syst├ęm Illbruck alebo Soudal . Pre mur├írske vyspravenie odpor├║─Źame sadrov├║ omietku Rim├íno, ktor├í je pru┼żn├í, r├Żchlo schne a neprask├í. V pr├şpade v├Ą─Ź┼íieho po┼íkodenia stavebn├ęho otvoru vykon├íme vyspr├ívky hrubou omietkou a potom natiahneme ÔÇ×fajnov├║ÔÇť sadrov├║ omietku Rim├íno. Na pr├şpadn├ę dotmelenie minim├ílnej ┼ík├íry medzi vn├║torn├Żm parapetom a r├ímom okna alebo z vonkaj┼íej strany medzi r├ímom a vonkaj┼íou ┼ípaletou m├┤┼żete pou┼żi┼ą transparentn├Ż alebo biely akrylov├Ż tmel. Preto┼że dobr├Ż v├Żsledok a ┼żivotnos┼ą okien z├ívis├ş aj od kvality vykonanej mont├í┼że a kvality pou┼żit├Żch materi├ílov, odpor├║─Źame dodr┼żiava┼ą mont├í┼żne postupy a pou┼ż├şva┼ą na mont├í┼ż len odsk├║┼ían├ę materi├íly zaveden├Żch zna─Źiek. Okrem mont├í┼żnych p├ísok m├┤┼żeme v┼íetky uveden├ę mont├í┼żne materi├íly zak├║pi┼ą v na┼íom e-shope v sekcii
ÔÇ×Pr├şslu┼íenstvo k plastov├Żm okn├ímÔÇť.
3. S├║ kotviace prvky s├║─Źas┼ąou dod├ívky?
Nie s├║ s├║─Źas┼ąou dod├ívky, ale m├┤┼żete si ich v na┼íom e-shope k├║pi┼ą, zvol├şte si ich v ko┼í├şku.

Term├şny dodania

1. Ak├ę m├íte term├şny dodania?

Ak ste objednali tovar, ktor├Ż m├íme na sklade:

V pr├şpade osobn├ęho odberu bude objednan├Ż tovar pripraven├Ż na vyzdvihnutie v sklade v Ku┼Öimi. Term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu je nutn├ę dohodn├║┼ą vopred. Po prijat├ş objedn├ívky, popr. po naskladnen├ş objednan├ęho tovaru, objedn├ívate─ża v┼żdy spravidla do druh├ęho pracovn├ęho d┼ła kontaktuje obsluha skladu a dohodne term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu. Pracovn├í doba skladu je
 
PREVÁDZKOVÁ DOBA
PO ÔÇô PI7:30 ÔÇô 16:00
SO8:00 ÔÇô 12:30
NEZATVORENÉ

V pr├şpade dopravy prepravnou slu┼żbou, s├║ polo┼żky expedovan├ę  spravidla do 3 pracovn├Żch dn├ş od objednania. Doba doru─Źenia tovaru prepravnou slu┼żbou k objedn├ívate─żovi z├ívis├ş od vy┼ąa┼żenia prepravnej slu┼żby a vzdialenosti dodacieho miesta. Tovar je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov objedn├ívate─żovi doru─Źen├Ż do 2 pracovn├Żch dn├ş od odovzdania prepravnej slu┼żbe.

Ak ste si objednali tovar na mieru alebo tovar, ktor├Ż aktu├ílne nie je na sklade:

V├Żroba a dodanie tovaru na mieru trv├í naj─Źastej┼íie 14 ÔÇô 28 pracovn├Żch dn├ş od prip├şsania z├ílohy na ├║─Źet. Dodacia lehota je z├ívisl├í od typu objednan├ęho tovaru. Pr├şslu┼íenstvo k plastov├Żm okn├ím (parapety, ┼żal├║zie, siete proti hmyzu) maj├║ dodaciu lehotu max 14 dn├ş.

Sp├┤soby doru─Źenia (osobn├ę vyzdvihnutie, doprava prepravnou slu┼żbou)

1. Kedy si m├┤┼żem objednan├Ż tovar vyzdvihn├║┼ą?
V pr├şpade osobn├ęho odberu bude objednan├Ż tovar pripraven├Ż na vyzdvihnutie v sklade v Ku┼Öimi. Term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu je nutn├ę dohodn├║┼ą vopred. Po prijat├ş objedn├ívky, popr. po naskladnen├ş objednan├ęho tovaru, objedn├ívate─ża v┼żdy spravidla do druh├ęho pracovn├ęho d┼ła kontaktuje obsluha skladu a dohodne term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu. Pracovn├í doba skladu je
 
PREVÁDZKOVÁ DOBA
PO ÔÇô PI7:30 ÔÇô 16:00
SO8:00 ÔÇô 12:30
NEZATVORENÉ
2. Doprav├şte mi objednan├Ż tovar a┼ż domov?
├üno, zabezpe─Źujeme dodanie tovaru na miesto ur─Źenia z├íkazn├şkom prostredn├şctvom prepravnej slu┼żby Toptrans.
3. Je cena dopravy v cene okien?
Cena v├Żrobkov v na┼íom e-shope je najni┼ż┼íia, ak├║ sme schopn├ş pon├║knu┼ą . Cena prepravy je preto kalkulovan├í k cene okien zvl├í┼í┼ą a ka┼żd├Ż z├íkazn├şk si cenu prepravy m├┤┼że jednoducho zisti┼ą pri zadan├ş v ko┼í├şku.
4. Od ─Źoho sa odv├şja cena prepravy?
Cena prepravy sa odv├şja od v├íhy (celkovej plochy) a vzdialenosti na  miesto dodania.
5. Je nutn├í moja asistencia pri vykladan├ş okien v pr├şpade dodania prepravnou slu┼żbou?
Aby sme v├ím dopravu mohli pon├║knu┼ą za ─Źo najpriaznivej┼íiu cenu, v pr├şpade ┼że ste si zak├║pili v├Żrobok v├Ą─Ź┼í├şch rozmerov, pri vykladan├ş okien sa po─Ź├şta s va┼íou pomocou vodi─Źovi prepravnej slu┼żby.
6. Pri zad├ívan├ş dopravy v ko┼í├şku sa mi zobrazila spr├íva, ┼że som objednal v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo v├Żrobkov a kv├┤li cene dopravy budem kontaktovan├Ż obsluhou e-shopu. ─îo to znamen├í?
Znamen├í to, ┼że nako─żko ste si objednali v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo okien, chceme v├ím cenu dopravy stanovi┼ą individu├ílne, tak aby ste nemusel hradi┼ą dopravu v plnej v├Ż┼íke pod─ża be┼żn├ęho cenn├şka. Prepravu v├Ą─Ź┼í├şch objedn├ívok pre v├ís toti┼ż zabezpe─Źujeme vlastnou dopravou, ktor├í pre z├íkazn├şka vych├ídza lacnej┼íie ako be┼żne pou┼ż├şvan├í prepravn├í slu┼żba.
7. Ak├ę s├║ maxim├ílne rozmery okien a dver├ş, ktor├ę ste schopn├ş dovies┼ą?
Maxim├ílne rozmery otvorov├Żch v├Żpln├ş, ktor├ę sme schopn├ş be┼żne dovies┼ą prepravnou slu┼żbou, s├║ 1900 ├Ś 2300 mm.

Platba

1. Kedy a ak├Żm sp├┤sobom je mo┼żn├ę za objednan├ę okn├í zaplati┼ą?
Platobn├ę podmienky s├║visia so sp├┤sobom dopravy objednan├ęho tovaru.

V pr├şpade osobn├ęho odberu

V pr├şpade, ke─Ć objedn├ívate─ż objedn├í v├Żrobky bez dopravy, zaplat├ş za tovar v hotovosti pri jeho prevzat├ş v skladov├Żch priestoroch dod├ívate─ża.

V pr├şpade zaslania prepravnou slu┼żbou

V pr├şpade, ke─Ć objedn├ívate─ż objedn├í v├Żrobky s dopravou, zaplat├ş za tovar v hotovosti priamo prepravcovi v mieste prevzatia.
 

Záloha

Na skladov├ę polo┼żky a drobn├ę pr├şslu┼íenstvo, nepo┼żadujeme z├ílohu. Na v├Żrobky vytvoren├ę vlastn├Żm n├ívrhom (na mieru pre z├íkazn├şka), na stre┼ín├ę okn├í, na v├Żrobky ktor├ę nie s├║ be┼żne skladom po┼żadujeme z├ílohu vo v├Ż┼íke 30 % z celkovej ceny objedn├ívky. Doplatok (70%) uhrad├şte v hotovosti pri odbere zo skladu (v pr├şpade osobn├ęho odberu), alebo v hotovosti pri prevzat├ş v├Żrobkov od prepravnej slu┼żby, alebo v hotovosti po vykonan├ş mont├í┼że (v pr├şpade objedn├ívky aj s mont├í┼żou).
V tejto kateg├│rii n├íjdete odpovede na naj─Źastej┼íie ot├ízky na┼íich z├íkazn├şkov. Ak nen├íjdete odpove─Ć tu, vypl┼łte ni┼ż┼íie uveden├Ż formul├ír a za┼ílite n├ím v├í┼í dopyt, na ktor├Ż radi odpovieme.
 

Kontaktn├Ż formul├ír

Sme záruka vašej spokojnosti

5 krajin├ích sme u┼ż odbavili 65 531 objedn├ívok

A dodali v├ím viac ako 200 000 okien a dver├ş

ÔÇťObjedn├ívku som dostal presne a ─Źo najr├Żchlej┼íie, aj ke─Ć musela by┼ą zak├║pen├í zo zahrani─Źn├ęho skladu. S tovarom som spokojn├Ż, aj s ponukou obchodu, r├Żchlos┼ąou a ─Ćal┼í├şmi inform├íciami. Obchod mozem lenÔÇŽÔÇŁ

Mihály T.

Zobrazi┼ą

ÔÇťDobr├Ż de┼ł, ─Ćakujeme za okn├í, ktor├ę s├║ ├║┼żasn├ę. Sme spokojn├ş a te┼í├şme sa na ─Ćal┼íiu objedn├ívku, ke─Ć┼że e┼íte budeme potrebova┼ą nejak├ę to okno. ─Äakujeme.ÔÇŁ

Erika H.

Zobrazi┼ą

ÔÇťDobr├Ż de┼ł,s oknami som spokojna aj s komunikaciou ohladne chybajuceho spojovovacieho profilu,takze komunikacia obchodu super a hlavne cena vyborna. Dodanie rychle, odporucam.ÔÇŁ

Gabriela D.

Zobrazi┼ą

ÔÇťDobr├Ż de┼ł.Som nad mieru spokojna s nakupom okien a dver├ş z v├í┼ího eshopu.Komunikacia obchodu bola super a o cene ani nehovor├şm.Dodanie bolo rychle.Proste sme nad mieru spokojn├ş.Vrelo odpor├║─ŹamÔÇŁ

Martina P.

Zobrazi┼ą