Fixné okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Fixné okná

Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka 1 z 1
Nepotrebujete, aby sa dalo okno otvárať? Riešením je pevné alebo fixné okno. Vďaka absencii kovania a kľučky vyjde lacnejšie než sklopné alebo otváracie okno. Tento typ plastového okna môže mať pevné zasklenie v ráme, alebo v krídle.

Vzhľadom k tomu, že ide o menej obvyklé riešenie, fixné plastové okná nemáme skladom, ale je nutné si ich objednať cez náš online konfigurátor. Jednoducho cez internet si tak zvolíte farbu či dekór a tiež typ zasklenia (dvojsklo, trojsklo, ornamentné zasklenie). Objednať idú i zostavy fixných okien. Doba dodania je do mesiaca a možný je i bezplatný osobný odber na našom sklade v Kuřime.
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu