Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Montážne peny pre plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Montážne peny pre plastové okná

Filtrácia produktov

Kategorie:

Rozmery:

Stránka 1 z 1

Montážna pena trubičková 750 ml (zimná)

Skladová dostupnosť: 1 ks
7.1 € s DPHviac informácií

Montážna pena trubičková 750 ml (letná)

Skladová dostupnosť: 24 ks
6.4 € s DPHviac informácií

Montážna pena pištoľová 870 ml (letná)

Skladová dostupnosť: 24 ks
6.8 € s DPHviac informácií

Pištoľ na penu NBS AL4

Skladová dostupnosť: 2 ks
15.5 € s DPHviac informácií
Montážnou penou pohodlne vyplníte otvory pri osadzovaniu plastových okie alebo dverí. Ponúkané montážne peny zaručujú dobré tepeľne aj zvukovo izolačné vlastnosti, vyznačujú sa vysokou výdatnosťou a objemovou  stálosťou. Pre peny zo závitom ponúkame aj aplikačnú pištoľ.
 
Montážna pena SOUDAL trubičková 750 ml (letná)
Kvalitná jednosložková montážna pena SOUDAL s trubičkovým aplikátorom je pripravená ihneď k použitiu. Je vyrobená z vysoko kvalitných surovín a pomocou moderných technológií. Vďaka tomu je veľmi výdatná, dobre a efektívne sa aplikuje, po vytvrdeniu je objemovo stála. Spoj neztráca tepeľné ani izolačné vlastnosti. S montážnou penou pohodlne vyplníte potrebné otvory pri osadzovaniu všetkých typov plastových okien a dverí. Balenie peny obsahuje priamo aj aplikátor a nieje preto nutné kupovať pištoľ pre jej ďalšiu aplikáciu. Určená pre letné použitie.
 
Montážna pena SOUDAL trubičková 750 ml (zimná)
Kvalitná jednosložková montážna pena SOUDAL s trubičkovým aplikátorom je pripravená ihneď k použitiu. Je vyrobená z vysoko kvalitných surovín a pomocou moderných technológií. Vďaka tomu je veľmi výdatná, dobre a efektívne sa aplikuje, po vytvrdeniu je objemovo stála. Spoj neztráca tepeľné ani izolačné vlastnosti. S montážnou penou pohodlne vyplníte potrebné otvory pri osadzovaniu všetkých typov plastových okien a dverí. Balenie peny obsahuje priamo aj aplikátor a nieje preto nutné kupovať pištoľ pre jej ďalšiu aplikáciu. Určená pre zimné použitie.
 
Montážna pena pištoľová 870 ml (letná)
Profesionálna rýchlotuhnúca, nízkoexpanzívna pištoľová montážna pena je veľmi výdatná a montáž okien alebo dverí je s ňou veľmi rýchla a efektívna. Montážna pena má vďaka špeciálněj výrobnej receptúre výdatnosť až 70 L z jedného litra, vďaka tomu je jej užitie ekonomické. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam sa uplatní predovšetkým pri náročných profesionálnych realizáciách. Po vytvrdeniu sa nezmršťuje a neztráca vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti. Zvukový útlum môže byť až 58 dB. Pre jej aplikáciu je nutná aplikačná pištoľ, ktorú je rovnako možné kúpiť v našom eshope. V prípade, že robíte jednorázovú montáž, odporúčame trubičkovú montážnu penu, ktorá obsahuje aj aplikátor a nieje tak nutná ďalšia investícia do montážnej aplikačnej pištole.
 
Pištoľ na penu NBS AL4
Ľahká aplikačná pištoľ pre všetky aplikácie polyuretanových montážnych pen zo závitovým systémom upínania. Vydrží vďaka kvalitnému mechanizmu a telu z odolného plastu.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu