Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Možnosti platby
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Možnosti platby

Platba v hotovosti
V prípade osobného odberu aj v prípade dopravy prepravnou službou k Vám domov je možné uskutočniť úhradu len v hotovosti (príp. 100% platbu na účet vopred – viď možnosti nižšie). Platba prebieha až potom, ako Vám tovar dodáme (nášmu skladníkovi alebo šoférovi prepravnej služby). Platba platobnou kartou nie je možná.

V prípade osobného odberu na našom sklade je možná platba v CZK a EUR. V prípade platby v hotovosti šoférovi prepravnej spoločnosti prebieha platba v mene, v ktorej je vystavená objednávka (spravidla objednávky z CZ – Kč, objednávky z SK – EUR).

U okien na mieru je požadovaná pre zadanie do výroby záloha vo výške 30% (platba prevodom na účet). U okien a dverí, ktoré pre Vás držíme skladom nie je záloha požadovaná.

VOLITEĽNÉ - Možnosť platby 100% vopred (pri objednávkach na mieru)
V poslednom kroku objednávkového procesu pri rekapitulácii vašej objednávky môžete zvoliť platbu 100% vopred. V tomto prípade od nás dostávate ďalšiu zľavu 2% z celkovej čiastky. Pokiaľ zvolíte platbu 100% vopred, príde Vám na e-mail zálohová faktúra na celú čiastku. Faktúru uhradíte a akonáhle je všetko skladom, tovar expedujeme. Pri vyzdvihnutí okien (v prípade osobného odberu) ani pri doprave k vám domov (v prípade dopravy) už nič neplatíte a dostanete od nás len faktúru na 0 Kč.

Pokiaľ by ste chceli platiť 100% vopred aj v prípade objednávky okien a dverí, ktoré držíme skladom (u tých nepožadujeme zálohu), spojte sa s nami po odoslaní objednávky telefonicky alebo pošlite email a my Vám faktúru pre 100% platbu pošleme na email.

89
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
147
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
71
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 20 263 objednávok a dodali vám viacej ako 95 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

Len tento rok sme na Slovensku
dodali viac ako 4 672 okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X