Možnosti platby
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Možnosti platby

Platba v hotovosti

V prípade osobného odberu aj v prípade dopravy prepravnou službou k vám domov je možné uskutočniť úhradu len v hotovosti (príp. 100% platbu na účet vopred – viď možnosti nižšie). Platba prebieha až potom, ako vám tovar dodáme (nášmu skladníkovi alebo šoférovi prepravnej služby). Platba platobnou kartou nie je možná.

V prípade osobného odberu na našom sklade je možná platba v CZK a EUR. V prípade platby v hotovosti šoférovi prepravnej spoločnosti prebieha platba v mene, v ktorej je vystavená objednávka (spravidla objednávky z CZ – Kč, objednávky z SK – EUR).

U okien na mieru je požadovaná pre zadanie do výroby záloha vo výške 30 % (platba prevodom na účet). U okien a dverí, ktoré pre vás držíme skladom nie je záloha požadovaná.

Možnosť platby 100% vopred (pri objednávkach na mieru) – voliteľné

V poslednom kroku objednávkového procesu pri rekapitulácii vašej objednávky môžete zvoliť platbu 100 % vopred. V tomto prípade od nás dostávate ďalšiu zľavu 2% z celkovej čiastky. Pokiaľ zvolíte platbu 100% vopred, príde vám na e-mail zálohová faktúra na celú čiastku. Faktúru uhradíte a akonáhle je všetko skladom, tovar expedujeme. Pri vyzdvihnutí okien (v prípade osobného odberu) ani pri doprave k vám domov (v prípade dopravy) už nič neplatíte a dostanete od nás len faktúru na 0 EUR.

platba za objednávku skladové okná

Pokiaľ by ste chceli platiť 100% vopred aj v prípade objednávky okien a dverí, ktoré držíme skladom (u tých nepožadujeme zálohu), spojte sa s nami po odoslaní objednávky telefonicky alebo pošlite email a my vám faktúru pre 100% platbu pošleme na email.

113
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
324
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
124
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu