Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Siete proti hmyzu do plastových okien
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Siete proti hmyzu do plastových okien

Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka 1 z 1
K najžiadanejšiemu príslušenstvu, ktoré si ľudia u nás k plastovým oknám dokupujú, patria siete proti hmyzu. Zabránia vlietnutiu otravným komárom, múch a os. Jednoducho si ich priobjednáte k novým oknám cez náš online konfigurátor

V ponuke máme aj okennú sieť od značky RESPILON, vďaka nej si zaistíte po celý deň v miestnosti čistý vzduch. Ide totiž o sieť s nanovláknovou membránou, ktorá zachytí smog, cigaretový dym, peľové častice, prachové roztoče, polietavé plesne, spory húb a prach.

Stop prachu, hmyzu, pelu i UV žiarenie

Membránová okenná sieť RESPILON pomôže astmatikom, alergikom a ľuďom s dýchacími problémami. Veľmi ju ocenia tiež tí, ktorí bývajú v byte a trápi ich, keď susedia na balkóne dymia. Cez sieť okrem pelu, prachu a hmyzu neprejde ani dažďová voda a UV žiarenie. Bez starostí tak môžete nechať okno otvorené celý deň.. 

Siete RESPILON predávame len pre nami dodávané jednokrídlové a viackrídlové plastové okná so stĺpikom. V prípade záujmu prosím v detaile produktu kliknite na zelené tlačítko dopýtať produkt a vyplňte dopytový formulár.  

 
94
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
195
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
86
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu