Siete proti hmyzu do plastových okien
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Siete proti hmyzu do plastových okien

Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka 1 z 1
K najžiadanejšiemu príslušenstvu, ktoré si ľudia u nás k plastovým oknám dokupujú, patria siete proti hmyzu. Zabránia vlietnutiu otravným komárom, múch a os. Jednoducho si ich priobjednáte k novým oknám cez náš online konfigurátor

V ponuke máme aj okennú sieť od značky RESPILON, vďaka nej si zaistíte po celý deň v miestnosti čistý vzduch. Ide totiž o sieť s nanovláknovou membránou, ktorá zachytí smog, peľové častice, prachové roztoče, polietavé plesne, spory húb a prach.

Stop prachu, hmyzu, pelu i UV žiarenie

Membránová okenná sieť RESPILON pomôže astmatikom, alergikom a ľuďom s dýchacími problémami. Veľmi ju ocenia tiež tí, ktorí bývajú v byte a trápi ich, keď susedia na balkóne dymia. Cez sieť okrem pelu, prachu a hmyzu neprejde ani dažďová voda a UV žiarenie. Bez starostí tak môžete nechať okno otvorené celý deň.. 

Siete RESPILON predávame len pre nami dodávané jednokrídlové a viackrídlové plastové okná so stĺpikom. V prípade záujmu prosím v detaile produktu kliknite na zelené tlačítko dopýtať produkt a vyplňte dopytový formulár.  

 
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu