Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Tesnenie okien pre mobilné klimatizácie

Chcete si k oknám  prikúpiť žalúzieparapety či siete proti hmyzu?
Objednávajte priamo pri produktoch alebo sa nám ozvite.
 
Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka 1 z 1
Chcete i za horúceho leta mať v dome alebo v byte príjemne, a tak ste si kúpili mobilnú klimatizáciu? Pre zvýšenie účinku doporučujeme prikúpiť praktické tesnenie okien. Vďaka nemu sa nebude teplý vzduch vracať späť do miestnosti. Zníži sa tak doba prevádzky klimatizácie, čo znamená nižšiu spotrebu elektriky a menšie opotrebenie prístroja.

Tesnenie okien je určené pre mobilné klimatizácie s jednou hadicou. Je univerzálne, pasuje pre všetky európske okná (krídlové, vyklápacie a sklápacie) a okná francúzskeho typu (balkónové). Okrem zvýšenia účinnosti klimatizácie tesnenia zabránia vlietnutiu hmyzu. Tesnenie je vyrobené z jemnej tkaniny, dá sa prať v práčke. Lepí sa pomocou suchých zipsov na rám, nemusíte ho stále dávať dolu, okno ide normálně zavrieť i s tesnením, je odolné proti dažďu.
86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu