Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Atypické plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Atypické plastové okná

Nenašli ste vhodné rozmery plastového okna v našej štandardnej ponuke? Potrebujete zasklenie trojsklom alebo medzisklennú mriežku? Nezúfajte. Vyrobíme plastové okná na mieru!
Chcem okno na mieru
Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka z 0
Neboli nájdené žiadne produkty s odpovedajúcimi filtrami. Prosím, vyskúšajte inú kombináciu.
  • Atypické okná pripravené ihneď k odberu
  • Expedícia do 3 dní až k vám domov
  • Možnosť dokúpiť žalúzie, siete, parapety
  • Okná od švajčiarskej spoločnosti Arbonia AG
Množstvo bytov i domov v mestách i na dedine má atypický tvar. Často ide o historické budovy, ale môžeme sa s nimi stretnúť aj u moderných novostavieb, kde ide o ozvláštňujúci doplnok súčasných architektov. V našej ponuke, resp. v našom konfigurátore, si môže zákazník navrhnúť napr. skosené, trojuholníkové alebo okrúhle plastové okno bez toho, aby zaň zaplatil vysokú cenu.
Atypické plastové okná sa nevyrábajú na bežných automatických linkách a často je pri ich výrobe využívaný väčší podiel manuálnej práce. Z tohto dôvodu je nutné pri objednávke atypického okna počítať s dlhšou dodacou lehotou, ktorá sa najčastejšie pohybuje v rozmedzí 3 – 6 týždňov. Atypické okno – napr. kruhové plastové okno nemusí byť nutne iba pevné fixné (teda neotvárateľné), ale je možné ho rozdeliť vodorovne stĺpikom a vrchnú časť urobiť ako výklopnú. Je však nutné počítať s obmedzením kovania. Okná menších priemerov takúto možnosť nemajú a možno ich vyrobiť len ako pevné.
 
Ku každému skladovému oknu si môžete objednať aj modernú celotieniacu žalúziu ovládanú retiazkou, sieť proti hmyzu alebo novú parapetu – jednoducho v detaile daného výrobku kliknite na „Kúpiť s príslušenstvom“ a vyberte si príslušenstvo k vášmu novému oknu!
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu