Atypické plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Atypické plastové okná

Nenašli ste vhodné rozmery plastového okna v našej štandardnej ponuke? Potrebujete zasklenie trojsklom alebo medzisklennú mriežku? Nezúfajte. Vyrobíme plastové okná na mieru!
Chcem okno na mieru
Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka z 0
Neboli nájdené žiadne produkty s odpovedajúcimi filtrami. Prosím, vyskúšajte inú kombináciu.

  • Atypické okná pripravené ihneď k odberu
  • Expedícia do 3 dní až k vám domov
  • Možnosť dokúpiť žalúzie, siete, parapety
  • Okná od švajčiarskej spoločnosti Arbonia AG
Množstvo bytov i domov v mestách i na dedine má atypický tvar. Často ide o historické budovy, ale môžeme sa s nimi stretnúť aj u moderných novostavieb, kde ide o ozvláštňujúci doplnok súčasných architektov. V našej ponuke, resp. v našom konfigurátore, si môže zákazník navrhnúť napr. skosené, trojuholníkové alebo okrúhle plastové okno bez toho, aby zaň zaplatil vysokú cenu.
Atypické plastové okná sa nevyrábajú na bežných automatických linkách a často je pri ich výrobe využívaný väčší podiel manuálnej práce. Z tohto dôvodu je nutné pri objednávke atypického okna počítať s dlhšou dodacou lehotou, ktorá sa najčastejšie pohybuje v rozmedzí 3 – 6 týždňov. Atypické okno – napr. kruhové plastové okno nemusí byť nutne iba pevné fixné (teda neotvárateľné), ale je možné ho rozdeliť vodorovne stĺpikom a vrchnú časť urobiť ako výklopnú. Je však nutné počítať s obmedzením kovania. Okná menších priemerov takúto možnosť nemajú a možno ich vyrobiť len ako pevné.
 
Ku každému skladovému oknu si môžete objednať aj modernú celotieniacu žalúziu ovládanú retiazkou, sieť proti hmyzu alebo novú parapetu – jednoducho v detaile daného výrobku kliknite na „Kúpiť s príslušenstvom“ a vyberte si príslušenstvo k vášmu novému oknu!
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu