Okenné kľučky k plastovým oknám
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Okenné kľučky k plastovým oknám

Chcete si k oknám  prikúpiť žalúzieparapety či siete proti hmyzu?
Objednávajte priamo pri produktoch alebo sa nám ozvite.
 
Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka 1 z 1
Ponúkame predaj okenných kľučiek k plastovým oknám. Je to druh doplnku, ktorý môže zmeniť ráz miestnosti, preto si na ich výbere dajte záležať. Naše kľučky na okná majú univerzálny tvar a hodia sa do moderných aj klasických domácností. V kombinácii s kvalitným kovaním zaistia bezproblémový chod a jednoduché otváranie i zatváranie okna.
 

Bezpečnostné kľučky na okná

V predaji nájdete taktiež bezpečnostné kľučky na okná a uzamykateľné okenné kľučky. Slúžia jednak pre zaistenie zvýšenej bezpečnosti proti vlámaniu, ale taktiež ako detská poistka, ktorú malé dieťa len tak ľahko nezdolá. Myslite na bezpečnosť svojich ratolestí a objednajte k plastovým oknám aj tieto okenné kľučky s poistkou.
 

Farby okenných kľučiek

Štandardne sa predávajú kľučky na okná v bielej alebo hnedej farbe. Za príplatok je možné zakúpiť aj striebornú alebo brondzovú. Farbu okenných  kľučiek vyberajte podľa farby okna, ale taktiež podľa farby parapiet. Zohľadnite tiež interiérové vybavenie bytu.
 

Ľahké nastavenie kľučky i okenného kovania

Nezabudnite na pravidelnú údržbu (raz ročne), nastavenie a premazanie kovania. Zvládnete to pomocou návodu. Pravidelným nastavovaním predchádzate závažnejším závadám na oknách a predlžujete životnosť kovania.
 
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu