Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Poradíme vám ako na plastové okná
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Poradíme vám ako na plastové okná

Kedy vymeniť plastové okná?

Kedy vymeniť plastové okná?

13.05.2019

Renovujete dom a premýšľate, či vymeniť staré plastové okná za nové? A ak teda výmena, kam tie staré vyhodiť? Prečítajte si náš článok a budete múdrejší. Pridávame aj tipy, na čo staré plastové okná použiť.

Ako čistiť biele okenné rámy

Ako čistiť biele okenné rámy

13.03.2019

Ako a čím očistiť biele rámy plastových okien? Čo použiť na žlté škvrny? Kedy je vlastne najlepšie umývať okná? Ako si poradiť s veľmi špinavými a zašlými okennými rámami? Na všetky tieto otázky nájdete v nasledujúcom článku odpoveď, aby ste mohli povedať po vzore jedného reklamného sloganu: „Aby biela bielou bola“.

Ako vybrať strešné okno

Ako vybrať strešné okno

06.10.2017

Strešné okno je oproti ostatným náchylnejšie na vplyvy počasia a vnútornej klímy bytu, preto je potreba jeho výberu venovať dostatočnú pozornosť. Pokiaľ teda staviate alebo rekonštruujete dom s podkrovnými miestnosťami, alebo sa chystáte na výmenu okien, prečítajte si nasledujúce rady.

Ako zabezpečiť okná

Ako zabezpečiť okná

20.09.2017

K vlámaniu do domov a bytov dochádza najčastejšie v neprítomnosti ich majiteľov, a to ako dlhodobé (dovolenka, služobná cesta), tak krátkodobé (pracovná smena). Výnimkou však nie sú ani vlámanie do domu v čase, keď jeho obyvatelia spia alebo sa zdržiavajú v niektorej okrajovej časti bytu.

Ako zabrániť roseniu okien

Ako zabrániť roseniu okien

31.08.2017

Rosenie okien môže stretnúť aj vás. Kedy? Ľudia sa s tým najčastejšie stretnú po výmene starých okien za nové plastové. A tiež v novostavbách, kde sa drží vyššia vlhkosť vzduchu z čerstvých omietok.

Ako si správne vybrať okná

Ako si správne vybrať okná

31.08.2017

Pýtate sa, ako si správne vybrať vhodné okná? Niekto dáva prednosť dreveným, niekto plastovým oknám. Niekto si možno nie je istý, aké majú výhody a nevýhody, preto váha.

1
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
9
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
4
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X