Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Poradíme vám ako na plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Poradíme vám ako na plastové okná

Prečo plastové okná netesnia?

Prečo plastové okná netesnia?

09.08.2019

Zdá sa vám, že vaše plastové okná dostatočne netesnia? Prefukuje nimi či dokonca zateká? Je to určite nepríjemná situácia nielen preto, že v zime sa vzduch v miestnosti zbytočne ochladzuje, ale aj preto, že tým pádom vzrastá spotreba energií na vykurovanie.

Inšpirujte sa pri výbere plastových okien a dverí

Inšpirujte sa pri výbere plastových okien a dverí

17.07.2019

Vyberáte plastové okná a vchodové či balkónové dvere a hľadáte inšpiráciu? Premýšľate, ako lacno vytvoriť efektný vstup z obývacej izby na terasu? Váhate, či mať okná viac členené, alebo skôr zvoliť veľkú sklenenú plochu? A ako to ešte všetko skĺbiť, aby to nevyšlo príliš draho? Prečítajte si niekoľko našich rád zameraných na estetickú stránku veci a inšpirujte sa fotkami od našich zákazníkov. Ako sa hovorí: viac hláv viac vie.

Plastové okno nejde zavrieť

Plastové okno nejde zavrieť

22.01.2018

Ak vám nejde zavrieť plastové okno, môžete sa pokúsiť vyriešiť problém sami. Nie je potrebné hneď myslieť na najhoršie – na kompletnú výmenu okien a dverí. Poradíme vám, ako na to.

Zadrhávanie okien

Zadrhávanie okien

08.12.2017

Počujete pukanie alebo praskanie pri manipulácii so starými oknami? Drhne to pri zatváraní a otváraní? Nečakajte, až okná nepôjdu zavrieť vôbec! V článku sa dozviete, čo môže závadu spôsobiť, ako jej predchádzať a ak sa predsa len stane, ako si s ňou poradiť.

Prečo sa plnia plastové okná argónom?

Prečo sa plnia plastové okná argónom?

10.06.2019

Zákazníci sa nás často pýtajú prečo sa plnia plastové okná argónom. Preto sme si pre vás pripravili krátky článok vysvetľujúci, prečo sa pre plnenie plast. okien používa práve tento plyn, aké má fyzikálne vlastnosti a či je bezpečný.

Aké okná patria na drevostavbu?

Aké okná patria na drevostavbu?

01.05.2019

Staviate drevostavbu, drevenicu či chalupu? A premýšľate, či môžete namontovať namiesto drevených lacnejšie plastové okná? Alebo či sa k takejto stavbe hodia bielé okná? Čo vybrať, keď staviate pasívny dom? A ako je to vôbec s osadením plastových okien do drevostavby? Na všetky tieto otázky nájdete v nasledujúcom článku odpovede.

Kedy vymeniť plastové okná?

Kedy vymeniť plastové okná?

13.05.2019

Renovujete dom a premýšľate, či vymeniť staré plastové okná za nové? A ak teda výmena, kam tie staré vyhodiť? Prečítajte si náš článok a budete múdrejší. Pridávame aj tipy, na čo staré plastové okná použiť.

Ako čistiť biele okenné rámy

Ako čistiť biele okenné rámy

13.03.2019

Ako a čím očistiť biele rámy plastových okien? Čo použiť na žlté škvrny? Kedy je vlastne najlepšie umývať okná? Ako si poradiť s veľmi špinavými a zašlými okennými rámami? Na všetky tieto otázky nájdete v nasledujúcom článku odpoveď, aby ste mohli povedať po vzore jedného reklamného sloganu: „Aby biela bielou bola“.

Ako vybrať strešné okno

Ako vybrať strešné okno

06.10.2017

Strešné okno je oproti ostatným náchylnejšie na vplyvy počasia a vnútornej klímy bytu, preto je potreba jeho výberu venovať dostatočnú pozornosť. Pokiaľ teda staviate alebo rekonštruujete dom s podkrovnými miestnosťami, alebo sa chystáte na výmenu okien, prečítajte si nasledujúce rady.

Ako zabezpečiť okná

Ako zabezpečiť okná

20.09.2017

K vlámaniu do domov a bytov dochádza najčastejšie v neprítomnosti ich majiteľov, a to ako dlhodobé (dovolenka, služobná cesta), tak krátkodobé (pracovná smena). Výnimkou však nie sú ani vlámanie do domu v čase, keď jeho obyvatelia spia alebo sa zdržiavajú v niektorej okrajovej časti bytu.

Ako zabrániť roseniu okien

Ako zabrániť roseniu okien

31.08.2017

Rosenie okien môže stretnúť aj vás. Kedy? Ľudia sa s tým najčastejšie stretnú po výmene starých okien za nové plastové. A tiež v novostavbách, kde sa drží vyššia vlhkosť vzduchu z čerstvých omietok.

Ako si správne vybrať okná

Ako si správne vybrať okná

31.08.2017

Pýtate sa, ako si správne vybrať vhodné okná? Niekto dáva prednosť dreveným, niekto plastovým oknám. Niekto si možno nie je istý, aké majú výhody a nevýhody, preto váha.

151
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
216
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X