Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Trojkrídlové plastové okná
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Trojkrídlové plastové okná

Filtrácia produktov

Kategorie:

Farba:

Stránka 1 z 1
Nový produkt

Trojkrídlové plastové okno so stĺpikom PREMIUM

Skladová dostupnosť: 7 ks
bielabiela
Šírka: 2060 mm
Výška: 1540 mm
215.0 € bez DPHviac informácií
Nový produkt

Trojkrídlové plastové okno so stĺpikom PREMIUM

Skladová dostupnosť: 6 ks
bielabiela
Šírka: 2360 mm
Výška: 1540 mm
223.1 € bez DPHviac informácií
  • Trojkrídlové okná pripravené ihneď k odberu
  • Expedícia do 3 dní až k Vám domov
  • Možnosť dokúpiť žalúzie, siete, parapety
  • Okná od švajčiarskej spoločnosti Arbonia AG
Trojkrídlové plastové okná sa v dnešnej dobe využívajú predovšetkým pri rekonštrukciách rodinných domov, ale stretneme sa s nimi aj pri novostavbách. Najžiadanejšie je prevedenie s jedným stĺpikom a štulpom. V preklade to znamená, že po otvorení všetkých troch krídel, bude v okne jeden rozdeľujúci stĺpik a zvyšné dve krídla budú bez stredového stĺpika (so štulpom).
Trojkrídlové okno je možné vyrobiť aj s 2 stĺpikmi, čo možno odporučiť predovšetkým pri oknách väčších rozmerov. Stĺpik celkovo okno spevní. Okná nemusia byť členená v pomere 1/3 + ​​1/3 + ​​1/3, ale krídla je možné rozdeliť podľa potrieb a fantázie. V štandarde bývajú dve krídla iba otváravé a jedno otváravo - sklopné (OS). Za príplatok (rádovo niekoľko eur) je možné doobjednať funkciu ventilácie aj do zvyšných troch krídel. U otváravo - sklopných krídel je vždy v štandarde aj mikrovetranie (štrbinové vetranie).
 
Minimálna odporúčaná šírka trojkrídlového okna je cca 1800 mm, je však nutné počítať s masívnejším a širším profilom  oproti pôvodným dreveným oknám, vďaka čomu sa zníži priehľad a do miestnosti tak bude prenikať menej svetla. Maximálna šírka trojkrídlového okna v jednom ráme je cca 3000 mm. Pri väčších šírkach doporučujeme rozdelenie na spojovací profil.
 
Moderný zaoblený dizajn a kovanie so zvýšenou bezpečnosťou nemeckých výrobcov Winkhaus activPilot alebo Siegenia Aubi TITAN. Vďaka kvalitným použitým komponentom a profilu z prvoplastu bez pridaného recyklátu, majú plastové okná životnosť rádovo desiatky rokov. Už v štandardnom prevedení dosahujú významné úspory na energiách a ich zníženie maximalizujete pri využití trojskla, ktoré Vám ponúkame u okien vytvorených vlastným návrhom.
 
Ku každému skladovému oknu si môžete objednať aj modernú celotieniacu žalúziu ovládanú retiazkou, sieť proti hmyzu alebo novú parapetu - jednoducho v detaile daného výrobku kliknite na "Kúpiť s príslušenstvom" a vyberte si príslušenstvo k Vášmu novému oknu!
1
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
9
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
4
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X