Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Výpredaj – trojkrídlové plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Výpredaj – trojkrídlové plastové okná

V tejto kategórií aktuálne nemáme žiadnu položku na výpredaj, ale pozrite sa na naše nové produkty za zaujímavé ceny.
Trojkrídlové

Najlacnejšie trojkrídlová plastové okná sa dajú získať vo výpredaji použitých aj nepoužitých okien. Ide o produkty, ktoré sa buď dopredávajú, alebo slúžili ako výstavný kúsok. Môžu mať drobné poškodenia napríklad v podobe škrabancov, čo však nemá vplyv na ich funkciu. Ich termoizolačné vlastnosti sú rovnaké ako u nových trojkrídlových plastových okien. Moderný zaoblený dizajn profilov vyzerá elegantne a predsadené krídlo zabraňuje zatekaniu dažďovej vody. Profily sú opatrené oceľovou výstuhou a osadené veľmi kvalitným kovaním od nemeckých výrobcov Winkhaus activPilot či SIEGENIA AUBI Titan.

Výhody lacných trojkrídlových plastových okien:

  • špičková kvalita materiálov i prevedenia,
  • odolnosť proti deformáciám,
  • skvelá izolácia tepla i zvuku,
  • Ideálne pre tvorbu okenných zostáv,
  • bezpečnostné kovanie,
  • bezproblémový chod,
  • mikroventilácia,
  • dvojité dorazové tesnenie,
  • životnosť desiatky rokov,
  • veľmi nízke ceny.

Ideálne do zostáv

V štandardnom prevedení, to znamená s dvojsklom, dosahujú okná celkového prestupu tepla Uw=1,2 W/m2K, čo znamená pomerne vysokú schopnosť izolácie a výraznú úsporu na energiách za vykurovanie. S trojitým zasklením je prestup tepla dokonca až Uw=0,89 W/m2K a hodí sa do nízkoenergetických domov. Okno s trojsklom vám vyrobíme na objednávku, stačí zadať parametre v konfigurátore a vytvoriť objednávku.

Trojkrídlové okno nájde najčastejšie využitie v rekonštrukciách, ale montuje sa aj do novostavieb. Je skvelou voľbou, ak chcete vytvárať zostavy pomocou spojovacích profilov. Stavebná hĺbka 80 mm je rovnaká pri všetkých okien a dverí PREMIUM.

So stĺpikom aj štulpové

Trojkrídlové okno je spravidla opatrené jedným stĺpikom a jedným štulpom. Ale môže mať aj dva stĺpiky – u väčších rozmerov sa to odporúča; konštrukcia sa spevní. Okno nemusí byť rozdelené na tri rovnako veľké krídla; možno ich rozdeliť podľa priania zákazníka na rôzne veľké časti.

Minimálna odporúčaná šírka trojkrídlového okna je 1800 mm, maximálna šírka potom 3000 mm.

Príslušenstvo

Súčasťou každého okna je hliníková kľučka v bielej farbe (v prípade bieleho okna, u dekorov potom v hnedej farbe). Za príplatok je k dispozícii kľučka strieborná alebo bronzová. A ak požadujete lepšie zabezpečenie, a to buď proti zlodejom, alebo proti nežiaducemu otvoreniu malým dieťaťom, môžete si zaobstarať uzamykateľnú kľučku a kľučku s detskou poistkou. Ďalej je možné prikúpiť celotieniace žalúzie s retiazkou, parapety (interiérové ​​aj exteriérové) a siete proti hmyzu. Stačí u produktu kliknúť na „Kúpiť s príslušenstvom“ a vybrať požadované doplnky.

Posledné kusy skladom – Brno a okolie

Výpredajová okná sú k prehliadnutiu aj okamžitému odberu v ukážkovom centre v Kuřimi pri Brne. Skladom tu držíme viac ako tisíc kusov nových plastových okien, balkónových a vedľajších vchodových dverí.
81
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
249
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
89
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu