Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Koľko ušetrím
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Koľko ušetrím

Stavíte rodinný dom a riešite uzatvorenie novostavby alebo nové okná do prístavby? Alebo vám vadí vysoké účty za energie a prefukovanie cez staré okná? Vymeňte súčasné nevyhovujúce okná za nové a začnite šetriť svoje výdavky.

Ponúkame vám podrobné porovnanie realizácií výmeny okien bežným spôsobom a moderným riešením, ktoré ponúka náš e-shop. Spísali sme kompletný postup, ktorým si prejdete – od rozhodnutia nákupu okien až po samotnú montáž. U každej fázy nájdete časové aj finančné porovnanie.

Po preštudovaní nasledujúceho materiálu dôjdete k záveru, že realizovať zákazku pomocou nášho odlišného spôsobu, je nielen zaujímavejšie po finančnej stránke, ale hlavne ušetríte veľa osobného času, ktorý môžete venovať treba rodine.

Porovnanie z pohľadu časového

 Bežné riešenie zákazky - riešenie na kľúčNaše riešenie - lacno a rýchle svojpomocouÚspora času v prípade objednania na Skladové-okna.sk
Rozhodnutie realizovať výmenu okien, dverí
Zákazník sa rozhodol realizovať výmenu okien a dverí z dôvodu nevyhovujúceho súčasného stavu (oknami prefukuje, vysoké účty za energie) alebo napríklad z dôvodu uzatvorenia stavebných otvorov pri stavbe nového rodinného domu či u prístavby. 
Zákazník sa rozhodol realizovať výmenu okien a dverí z dôvodu nevyhovujúceho súčasného stavu (oknami prefukuje, vysoké účty za energie) alebo napríklad z dôvodu uzatvorenia stavebných otvorov pri stavbe nového rodinného domu či u prístavby. 
 
Zaslanie dopytuAby získal zákazník cenovú ponuku, tak musí spravidla prejsť nasledujúcim kolieskom:

A)  Vyplňte dopytový formulár na stránkach oknárskej spoločnosti (cca 10-30 minút) 

B)  Spísať dopyt a poslať ho emailom (cca 10-30 minút)                           

C)  Niektoré spoločnosti ponúkajú nezáväznú
konzultáciu a zameranie priamo u zákazníka (cca 1-2 hodiny)                    

D)  Spísanie dopytu na pobočke spoločnosti alebo po telefóne (30-60 minút) 
U nás si v priebehu 5-30 minút objednáte z viacej ako 150 typových okien a dverí, ktoré držíme stále skladom.
 
V prípade, ak potrebujete atypický rozmer alebo napríklad odlišnú farbu, tak aby nové okná ladili zo stávajúcou fasádou, využijete náš konfigurátor – zostavenie okna či dverí priamo na mieru.
 
Dopyt, ktorý sa skladá z niekoľkých málo okien, je vytvorený v priebehu pár minút a navyše znáte ihneď ich cenu. 
 
 
Čakanie na cenovú ponuku
U väčšiny oknárskych spoločností čakáte na cenovou ponuku radovo niekoľko dní (bežne 2-7 pracovných dní). 
U nás nemusíte čakať a znáte cenu ihneď. Je jedno, či zisťujete cenu a objednávate v priebehu pracovného dňa, v nedeľu večer alebo o Vianociach. 
Ušetríte 2 - 7 prac. dní
Spresnenie cenovej ponuky
Chyba sa často vkradne. V tomto prípade sa spracovanie ponuky pozdrží radovo o ďalšie dni, kedy budete nútení čakať na jej opravu. Pokiaľ tento problém riešite cez telefón, riskujete to, že v budúcnosti môžete čakať nevyžiadané marketingové ponuky a v prípade konzultácie na pobočke musíte počítať s cestovnými nákladmi. 
U nás si ponuku upravíte a prepočítate ihneď v priebehu niekoľkých minút. Pri samotnom zostavovaní ponuky nám neoznamujete telefónne číslo ani žiadne ďalšie citlivé údaje. Ak si neviete rady, poradí vám naše operátorky. Naša spoločnosť garantuje, že telefónne čísla neukladá a svojim zákazníkom, ak si to neželajú, ďalej nevolá (rozhodnutie o výbere ponuky je tak celkom v rukách nášho zákazníka). 
Ušetríte 2 - 7 prac. dní
Rozhodol som saMôžete sa pripraviť na maratón s papierovaním. V tomto okamihu prichádza na rad presné zameranie a konzultácie na mieste – na zameriavacieho technika môžete čakať až 10 pracovných dní. Ďalšie spracovanie prebieha na firme (ďalších 2-5 pracovných dní).
 
Potom budete vyzvaní k podpísaní zmluvy (nutné započítať čas aj financie investované do cesty na pobočku), poprípade ide riešiť cez poštu (čakáte na zmluvu k podpísaní, posielate späť a v prípade, ak nájdete v zmluve chybu, celý proces opakujete). 
U nás žiadne zbytočné cestovanie a vybavovanie. Všetko ľahko a rýchle, ako keď si objednávate tovar cez akýkoľvek e-shop (teda čistého času zhruba 5-10 minút). 
 
Po vytvorení cenovej ponuky v troch krokoch odosielate objednávku. Pri výberu bežných okien zvládnete zameranie podľa jednoduchého návodu na našich stránkach aj bez technika. Pokiaľ si nebudete vedieť rady, môžete kontaktovať našich operátorov, ktorí vám radi pomôžu. 
Ušetríte 5 - 15 prac. dní
Čakanie na okná
Bežne 4-8 týždňov
Skladové okná (viacej ako 150 typových okien a dverí) expedujeme do 3 pracovných dní priamo k vám domov. Okná, ktoré si navrhnete na mieru, doručujeme najčastejšie do 14 - 28 pracovných dní (termín dodania sa odvíja od typu objednaných okien a obdobia kedy je objednávka zrobená).
Ušetríte 5 - 15 prac. dní
Realizácia výmeny okien
Väčšina firiem ponúka pevný termín montáže na pracovné dni – rátajte teda s dovolenkou, aby ste mohli dohliadnuť na realizáciu. Pokiaľ vám termín nevyhovuje, počkáte si ešte dlhšie. 
Naše okná si namontujete, kedy sa vám to bude práve hodiť. Nemusíte si brať dovolenku. Vďaka návodu na montáž okien a dverí to zvládnete hravo sami alebo si na pomoc prizvete šikovného suseda alebo remeselníka z blízkeho okolia, ktorý bude stáť ani nie polovinu ceny montáže, ktorú by si účtovala bežná oknárska spoločnosť. 
 
Ušetríte 2 - 10 prac. dní
Všetko je hotové – predanie diela
Po namontovaní okien podpíšete odovzdávací protokol. Dostávate faktúru a doplácate cenu okien. V prípade chyby sa doplní dodací list o zápis o nedostatku či chybe – opäť čakáte na technika, čo môže trvať až 30 dní.  
Naše okná a dvere Vám doručí prepravná spoločnosť. Tovar zloží u vás doma a vy skontrolujete neporušenosť obalu a podpíšete prepravný list. V prípade drobného poškodenia zapíšete sami nedostatok do prepravného listu, v prípade výrazného poškodenia odmietnete prevziať zásielku. 

Reklamácie spojené s poškodením tovaru pri dovoze riešime obratom a bez diskusií podľa želania zákazníka. Alebo môžete vymeniť tovar na naše náklady, alebo získate adekvátnu zľavu (je na vás, aký spôsob riešenia si vyberiete). U skladových položiek prevedieme výmenu tovaru obratom, u položiek vyrobených na mieru potom do 2 - 3 týždňov. 
 
Vizuálne poškodenia skryté pod obalom vám uznáme, ak ich nahlásite ešte 24 hodín po doručení (máte teda dostatok času v pokoju domova tovar skontrolovať). Skryté chyby môže odstrániť aj náš technik, ktorý vás navštívi priamo v mieste realizácie.
Rýchlejšie riešenie reklamácií
(o cca 2-3 týždne)
Bez straty záruky 
Naša spoločnosť ponúka na okná, dvere a príslušenstvo záruku v minimálnej dĺžke 2 roky. Životnosť našich okien je radovo desiatky rokov. Správne zrobenou montážou nemôže dôjsť k poškodeniu výrobku, preto sa nemusíte obávať, že prídete o záruku z dôvodu zle zrobenej montáže. Za posledné tri roky (2013-2015) sme našim zákazníkom dodali desiatky tisíc okien a iba u 2 zákazníkov sme museli zamietnuť reklamáciu na okná z dôvodu zle urobenej montáže.
 


Porovnanie z pohľadu úspory peňazí

 Bežné riešenie zákazky - riešenie na kľučNaše riešenie - lacno a rýchle svojpomocouFinančná úspora
v prípade
objednania na
Skladové-okná.sk
Prípadná osobná návšteva pobočky oknárskej 
Pri návšteve oknárskej spoločnosti napr. pre zostavenie cenovej ponuky či podpisu zmluvy je treba počítať s nákladmi na dopravu a prípadné parkovanie. Väčšinou radovo desiatky eur ak nebudeme počítať váš osobný čas.
U nás prebieha všetko on-line – teda bez ďalších nákladov. V prípade potreby sú vám k dispozícii naše operátorky, ktoré vám zdarma zavolajú a pomôžu s urobením objednávky. 
Radovo desiatky eur
Dovolenka z robotyVäčšina oknárskych spoločností nerobí montáž o víkendoch. Je možno rátať so stratou drahocennej dovolenky v rozsahu 1-2 dní (podľa veľkosti zákazky).
Naše okná si namontujete, kedy sa vám to bude práve hodiť. Nemusíte si brať dovolenku. Vďaka návodu na montáž okien a dverí to zvládnete hravo sami alebo si na pomoc prizvete šikovného suseda či remeselníka z blízkeho okolia, ktorý bude stáť ani nie polovicu ceny montáže, ktorú by si účtovala bežná oknárska spoločnosť
Nemusíte si brať žiadnu dovolenku
A to najdôležitejšie – naše okná sú výrazne lacnejšie ako rovnako kvalitný produkt od bežnej oknárskej spoločnosti
 
 
Naše skladové okná sú v priemere o 25-40 % lacnejšie ako rovnako kvalitný produkt bežnej oknárskej spoločnosti. Na zákazke za 2 200 Eur (čo je hodnota okien na bežnom rodinnom dome) teda ušetríte až 880 Eur (niekedy aj viacej). Pokiaľ od nás máte okná na mieru, vaša úspora bude obdobná a to zhruba 15-30 % oproti konkurencii.
Stovky eur
Neplatíte za montáž a súvisiace práce
Cena montáže, demontáže, likvidácie a murárskeho zapravenia tvorí cca 30 % z celkovej ceny zákazky. Ak máte okná za 2 200 Eur, súvisiace práce budú stáť pravdepodobne ďalších cca 550 – 750 Eur (ak požadujete kompletnú realizáciu na kľúč včít. likvidácie pôvodných okien a murárskeho zapravenia).
U nás platíte iba za dopravu – u našej vzorovej zákazky za 2 200 Eur to bude okolo 110 – 190 Eur v závislosti na vzdialenosti a celkovej váhe.
Radovo desiatky eur
29
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
21
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
9
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X