Predstavujeme vám našich hlavných dodávateľov plastových okien a dverí
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Predstavujeme vám našich hlavných dodávateľov plastových okien a dverí

Iba máloktorý dodávateľ sa môže popýšiť oknami od spoločnosti s viacej ako 140 ročnou históriou v ktorých sú osadené sklá od rovnakého výrobcu, ktorý dodáva sklá automobilkám Mercedes-Benz alebo Audi. Sme pyšní, že môžeme ukázať, z čoho sa nami dodané okná a dvere skladajú. Komponenty tradičných nemeckých, rakúskych, švajčiarskych a francúzskych výrobcov. Plno automatizované linky. Moderné technológie. To sú naši dodávatelia.

Arbonia AG (okná PREMIUM a PRIME)

Systémy plastových otvorových výplní vrátane strešných okien (plastové okná a dvere PREMIUM a PRIME). Dodávateľ s viac ako 140 ročnými skúsenosťami.

Firma založená: 1874
Sídlo: Arbon, Švýcarsko
Počet zamestnancov: cez 6200
Čistý zisk: 941.4 mil. CHF (2015)

Pôsobnosť, filiálky: 14 zemí sveta (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Spojené arabské emiráty, Slovensko, Singapur, Rusko, Poľsko, Taliansko, Veľká Británia, Francia, Čína, Česká republika)

Web: www.arbonia.com

S otvorením spracovateľskej dielne na meď v roku 1874 položil F. J. Forster základný kameň pre medzinárodnú stavebno-dodávateľskú spoločnosť Arbonia AG. Arbonia AG je kótovaná na SIX Swiss Exchange a má svoje sídlo v Arbone, Kanton Thurgau (Švajčiarsko). Spoločnosť je zo svojimi 40 vlastnými distribútormi a takisto zastúpeniami a partnermi aktívna vo viacej ako 70 štátoch sveta. Celkom zamestnáva asi 6200 spolupracovníkov. 14 hlavných produkčných miest Arbonia AG sa nachádza vo Švajčiarsku, Nemecku, Česku, Poľsku, Slovensku, Taliansku a Číne.

Fotogaléria

Vývojové centrum a sídlo spoločnosti vo švajčiarskom Arbone:

 

Výrobný závod profilov PREMIUM a PRIME:

 

Extrúzia systémov PREMIUM a PRIME na linkách rakúskej spoločnosti GRUBER&CO group:

 

Testovanie kvality profilov PREMIUM a PRIME (test rozmerových vlastností, test rozťažnosti v peci pri vysokých teplotách, test v teplotách hlboko pod bodom mrazu, tvarové testy, test priehybu, test povrchu, test pevnosti zvarov, test pôsobenia sily sústredenej na určitý bod):

 

K stiahnutiu:

Winkhaus GmbH & Co. KG (kovanie pre plastové okná a dvere)

Nemecká spoločnosť, predný výrobca kovania. Od mája 2016 výhradný dodávateľ kovania radu activPilot pre okná PREMIUM a PRIME.

Firma založená: 1854
Sídlo: Telgte, Severné Porýnie-Vestfálsko (Nemecko)
Počet zamestnancov: cez 2000
Obrat: 237,68 mil. EUR (2012)

Výroba, hlavné pobočky: Nemecko, Rakúsko, Česká republika, Španielsko, Nizozemsko, Ukrajina, Francúzsko, Poľsko a Veľká Británia.

Web: www.winkhaus.de

Certifikácia, videá, brožúry, návody:

SIEGENIA-AUBI KG (kování pro plastová okna a dveře)

Nemecký výrobca kovania. Náš alternatívny dodávateľ celoobvodového kovania pre niektoré typy okien a dverí.

Firma založená: 1914
Sídlo: Niederdielfen, Severné Porýnie-Vestfálsko (Nemecko)
Počet zamestnancov: cez 2800

Pobočky: 15 štátov sveta (Nemecko, Benelux, Čína, Francie, Veľká Británia, Taliansko, Rakúsko, Poľsko, Rusko, Švajčiarsko, Južná Kórea, Turecko, Ukrajina, Maďarsko, Bielorusko)

Web: www.siegenia.de

Odkazy, videá, brožúry:

Gretsch-Unitas GU-stavební kování CZ spol. s.r.o. (kovanie pre plastové okná a dvere)

Výrobca stavebného kovania a náš dodávateľ kovania pre niektoré typy dverí.

Firma založená: 1907
Sídlo: Ditzingen, Německo
Počet zamestnancov: asi 3700
Čistý zisk: cca 500 mil. EUR

Pôsobnosť, filiálky: viacej ako 50 výrobných a distribútorských spoločností v 35 štátoch

Web: www.g-u.com

Pilkington (zasklenie niektorých plastových okien a dverí)

Firma založená: 1826
Sídlo: Tokyo, Japonsko
Počet zamestnancov: 28500
Pôsobenie: Továrne spoločnosti ležia v 29 krajinách na 4 kontinentoch, podnikateľské aktivity rozvíjajú celkom v 130 krajinách sveta
Ročný obrat: 4.707 mil. EURO

Web: www.pilkington.com

Spoločnosť Pilkington vznikla v Anglicku v roku 1826 ako St. Helens Crown Glass Company. Pilkington patril po celú dobu k popredným lídrom vo výrobe a vývoji skla. V júni roku 2006 sa spoločnosť Pilkington spojila s japonskou skupinou NSG, založenou roku 1918. Toto spojenie posilnilo jej situáciu na trhu a malo za následok vznik jedného z najväčších celosvetových výrobcov skla. Dnes je Pilkington dcérskou spoločnosťou NSG Group. Má 28.500 zamestnancov a ročný obrat 588,394 miliónov jenov (približne 4,707 miliónov euro). Skupina vlastní alebo spoluvlastní celkom 49 výrobných liniek na výrobu plaveného skla. Továrne spoločnosti ležia v 29 krajinách na 4 kontinentoch, podnikateľské aktivity rozvíja celkom v 130 krajinách sveta.

Certifikácie, videá, brožúry:

Všetky ďalšie informácie k nášmu dodávateľovi skiel môžete načerpať na www.pilkington.com

Saint-Gobain (zasklenie niektorých plastových okien a dverí)

 

Majte vo svojich oknách sklá od rovnakej spoločnosti, ktorá dodáva zasklenie do automobilov značky Mercedes-Benz a Audi. Svetový líder na trhu stavebných materiálov, ktorý v roku 2015 oslávil 350 let svojej existencie! Ročný obrat 42 mld. EUR, 190 tis. zamestnancov.

Firma založená roku: 1665
Sídlo: La Défense, Courbevoie, Francie
Počet zamestnancov: 3600
Pôsobnosť: 64 zemí sveta

Web: www.saint-gobain.cz

V Českej republike pôsobí Skupina Saint-Gobain už od roku 1992. Aktuálne do nej patria 4 spoločnosti, spravujúce 14 výrobných závodov a 9 značiek. Jej ročný obrat presahuje 16 mld. Kč. Skupina Saint-Gobain navrhuje, vyrába a distribuuje vysoko výkonné stavebné materiály, ktoré poskytujú inovatívne riešenie energetickej efektivity a ochrany životného prostredia. Vďaka svojim materiálom ponúka komplexné riešenie pre kvalitné, úsporné a udržateľné bývanie. Ďalej vyrába sklá pre stavebníctvo aj automobilový priemysel a systémy zásobovania vodou. Skupina Saint-Gobain v roku 2016 na základe prísneho a nezávislého auditu získala certifikáciu TOP EMPLOYER 2016.

Certifikácia, videá, brožúry:

Všetky ďalšie informácie k nášmu dodávateľovi skiel môžete načerpať na http://www.saint-gobain.cz/

Tesnenie pre plastové okná a dvere– viacej dodávateľov

Naše okná a dvere sú opatrené v štandarde EPDM (ethylen-propalen-dien-polymer) tesnením. Výhodou tesnenia EPDM je vysoká odolnosť proti starnutiu a poveternostným vplyvom. Okná tak tesnia aj po rokoch. Naše okná majú životnosť radovo desiatky rokov, ak vznikne s odstupom času nutnosť tesnenie vymeniť, ide o veľmi lacnú záležitosť. Vďaka špeciálnym drážkam, ktorými sú opatrené naše plastové okná, jednoducho pôvodné tesnenie z okna vytiahnete a nové tesnenie do drážok vsadíte. Lacné, rýchle a ľahké.

Dodávateľmi tesnenia do našich okien sú zavedení českí, nemeckí a popr. rakúski výrobcovia.

Výstuhy plastových okien a dverí – viacej dodávateľov

Naše okná a dvere sú v štandarde opatrené celoobvodovými výstužami, ktoré sú osadené ako v ráme, tak aj v krídle. Materiál výstuží je vždy pozinkovaná oceľ odolná proti korózii. Tvarovú stálosť zaisťuje hrúbka výstuže, ktorá je kalkulovaná podľa statických vlastností pre každé okno individuálne priamo vo výrobe. Hrúbka výstuhy je 1 - 2mm (podľa typu, prevedenia a veľkosti daného okna)

Príslušenstvo a doplnky pre plastové okná a dvere

Žalúzie, vnútorná a vonkajšie parapety, siete proti hmyzu a ďalšie drobné doplnky a príslušenstvá vám dodávame v spolupráci s odskúšanými českými, slovenskými, rakúskymi a nemeckými výrobcami.

ROLUX žaluzie s.r.o. (tieniaca technika a siete proti hmyzu pre plastové okná a dvere)

Predný rýdzo český výrobca tieniacej techniky, sietí proti hmyzu a ďalších doplnkov pre okná a dvere založený v roku 1990. S dodávateľom spolupracujeme viacej ako 10 rokov, predovšetkým pre vysokú kvalitu jeho produktov, de facto nulovému percentu reklamácií a veľmi priaznivej nákupnej cene, ktorú môžeme premietnuť do koncovej ceny našim zákazníkom.

Viacej o dodávateľovi sa dozviete na www.rolux.cz

Building Plastics ČR, s.r.o. (tieniaca technika a site proti hmyzu pre plastové okná a dvere)

Náš druhý dodávateľ žalúzií a sietí proti hmyzu. Spoločnosť bola založená v roku 1973 vo Waregene v Belgicku. V roku 1998 rozšírila svoju pôsobnosť do Českej republiky, kde vybudovala výrobný závod vo Veľkej Bíteši. Od tohto výrobcu vám dodávame predovšetkým modernú tieniacu techniku a protihmyzové siete vrátane atypických prevedení. Vďaka výrobnému zásahu a skúsenostiam pre vás dokážeme spoločne riešiť aj zložitejšie projekty šité na individuálne pre váš dom.

Viacej o dodávateľovi sa dozviete na http://www.buildingplastics.cz/

REHAU AG + Co (vnútorné parapety pre plastové okná a dvere)

Náš dodávateľ vnútorných plastových parapetov bol založený v roku 1948 v meste Rehau v spol. republike Nemecko. Aktuálne zamestnáva viacej ako 19.000 zamestnancov na viacej ako 170 miestach sveta. PVC parapety Rehau vynikajú vysokou odolnosťou proti vode, výkyvom teplôt a dlhou životnosťou. Vďaka niekoľkokomorovej konštrukcii sú vhodné pre použitie nielen do bežnej rekonštrukcie, ale taktiež do nových nízkoenergetických domov.

Viacej o dodávateľovi sa dozviete na https://www.rehau.com/

TOZAN Profesional, s.r.o. (parapety, kľučky a ďalšie drobné dopln. príslušenstvá)

Slovenský výrobca spol. TOZAN našej spoločnosti dodáva vnútorné a vonkajšie parapety, dverné a okenné kľučky a ďalšie drobné doplnkové príslušenstvo pre okná a dvere. S touto firmou spolupracujeme predovšetkým pre rýchle dodacie termíny, de facto nulové percento reklamácií a nízku cenu, ktorú môžeme premietnuť do koncovej ceny pre nášho zákazníka.

Viacej o dodávateľovi sa dozviete na www.tozan.eu

BOPAL Group (Parapety)

Spoločnosť BOPAL Group sa zaoberá výrobou a predajom kompletného sortimentu pre okenný a dverný priemysel. Firma vstúpila na trh v roku 2010 a od tej doby sa radí k špičkám na trhu. V roku 2015 sa odbor činností firmy rozšíril z obchodu smerom k výrobe - extrúzii PVC parapetných dosiek, podkladových profilov, okenných profilov a iných druhov PVC profilov, tiež kontinuálnemu olepovaniu profilov pomocou PVC fólií, formátovanie sendvičových panelov, formátovanie PVC parapetných dosiek a vypeňovaním (dodatočná izolácia) všetkých profilov.

Viac o dodávateľovi sa dozviete nawww.bopalgroup.eu

Materiály a náradie pre montáž plastových okien a dverí

Pre zabudovanie našich okien a dverí používame iba materiály predných odskúšaných výrobcov. Vieme totiž, že plastové okno môže byť iba tak dobré, ako dobre je namontované! Na materiáloch pre montáž sa neoplatí šetriť. Rozdiely v cenách medzi horšou a lepšou penou, tmelom či omietkou nie sú výrazné a priplatiť za dobrý odskúšaný materiál, aby okno slúžilo dlho ako celok, sa určite oplatí. Toho sa držíme.

INVA Building Materials s.r.o. (montážny materiál zn. SOUDAL)

Náš hlavný dodávateľ materiálu pre zabudovanie otvorových výplní. V našom e-shope alebo priamo pri montáži okien našimi zamestnancami, sa najčastejšie stretnete s montážnymi penami, tmelmi alebo systémovým riešením s etiketou SOUDAL, teda so značkou, ktorú spol. INVA ponúka. Produkty značky SOUDAL, ktorej korene siahajú do roku 1966, používame pre montáže už viacej ako 9 rokov. Vďaka desiatkam tisíc namontovaných okien pomocou výrobkov značky SOUDAL a nízkemu percentu reklamácií, si dovolíme garantovať kvalitu materiálov, ktoré pre zabudovanie okien a dverí používame.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Rigips (murársky materiál)

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divízia Rigips, je členom koncernu Saint-Gobain. Koncern Saint-Gobain je svetovým lídrom na trhoch udržateľného bývania a trhoch stavebných materiálov. Výrobky spoločnosti Rigips, našim zákazníkom robíme murárske zapravenie, úpravy špaliet apod. Vďaka sadrovej zmesi Rimáno, nami prevedené zapravenie nepraská a nestretávame sa ani po dlhšom čase s reklamáciami nami robených prací.

Náradie pre montáž plastových okien a dverí – viacej dodávateľov

Aby naši pracovníci montáže a servisu dosiahli dobrého výsledku, sú vybavení náradím značiek Metabo, Bosch, Makita a radom ďalších, ktoré pozná každý z nás.

Logistika, preprava okien a dverí k zákazníkovi

V Českej republike a Slovenskej republike využívame pre prepravu našich produktov až k vám domov prepravné spoločnosti TopTrans a GLS. Okná, dvere a príslušenstvo do Rakúska a Nemecka vám doručujeme prostredníctvom spoločnosti Gebrüder Weiss.

90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu