00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Kategorie:

AKCIA
Vn√ļtorn√© Ňĺal√ļzie zadarmo
00Dni00Hodiny00Min√ļty00SekundyKeńŹ objedn√°te spolońćne s oknami aj Ňĺal√ļzie, z√≠skate ich pre dan√© okn√° zadarmo.Viac info

Plastov√° stŇôeŇ°n√≠ oknaPokiańĺ zh√°Ňąate pekn√© plastov√© streŇ°n√© okn√° za v√Ĺhodn√ļ cenu, potom ste u n√°s spr√°vne. NavyŇ°e niektor√© streŇ°n√© okn√° m√°me ihneńŹ k dispoz√≠cii. N√°Ň° e-shop vlastn√≠ najv√§ńćŇ°√≠ sklad plastov√Ĺch okien v ńĆesku, s√≠dlime v KuŇôimi p√°r kilometrov od Brna.

 
 

Pre r√īzne typy striech

Plastov√© streŇ°n√© okn√° pre r√īzne typy striechNez√°leŇĺ√≠ na tom, ńći staviate poschodov√Ĺ dom na hor√°ch, alebo bungalov v n√≠Ňĺine. StreŇ°n√© okn√° PREMIUM sa m√īŇĺu inŇ°talovaŇ• na vŇ°etky strechy so sklonom od 15 do 70 stupŇąov. Okn√° maj√ļ patentovan√Ĺ syst√©m kovania, vńŹaka ktor√©mu sa dobre ovl√°daj√ļ. VŇ°etky Ňĺeny isto tieŇĺ poteŇ°√≠, Ňĺe s√ļ bez√ļdrŇĺbov√©.

 

Zaoblen√Ĺ profil

Profil plastov√Ĺch streŇ°n√Ĺch okienPri v√Ĺrobe okien PREMIUM, ktor√© s√ļ urńćen√© na strechu, sa pouŇĺ√≠va zaoblen√Ĺ profil s dizajnom firmy GRUBER&CO group, ktor√Ĺ dobre odol√°va zneńćisteniu a starnutiu. StreŇ°n√© okn√° sa m√īŇĺu pouŇĺiŇ• aj vo vlhk√Ĺch miestnostiach, ako je k√ļpeńĺŇąa alebo kuchyŇąa. D√īleŇĺit√© je pouŇĺitie syst√©mu Ň°tyroch tesnen√≠, ktor√Ĺ je odoln√Ĺ proti zmen√°m teploty a UV Ňĺiareniu. S√ļńćasŇ•ou okna je oplechovanie z hlin√≠ka s polyesterovou farebnou √ļpravou.

 

Bezpeńćnostn√© kalen√© sklo

Plastov√© streŇ°n√© okn√° maj√ļ bezpeńćnostn√© kalen√© skloVe stŇôeŇ°n√≠m oknńõ PREMIUM je pouŇĺito bezpeńćnostn√≠ kalen√© sklo, Ug= 1,0 W/m¬≤K. Okna tak dobŇôe tepelnńõ i zvukovńõ izoluj√≠.

 

Tri polohy otv√°rania

Otv√°ranie plastov√Ĺch streŇ°n√Ĺch okienPlastov√© streŇ°n√© okno PREMIUM m√īŇĺete otv√°raŇ• v troch poloh√°ch: v sklopnej polohe plynule v rozsahu 0 aŇĺ 30 stupŇąov (je moŇĺnosŇ• mikroventil√°cie), v otvorenej zaistenej polohe v uhle 45 stupŇąov a v polohe na um√Ĺvanie (obr√°tenie kr√≠dla o 120 stupŇąov). Okno je vo vŇ°etk√Ĺch troch poz√≠ci√°ch stabiln√©.

 

 

Nezabudnite objednaҕ tesniace lemovanie

K streŇ°n√©mu oknu odpor√ļńćame prik√ļpiŇ• tesniace lemovanie, ktor√© je vyroben√© z hlin√≠kov√©ho plechu s povrchovou √ļpravou. VńŹaka nemu sa okno spoj√≠ so streŇ°nou krytinou a zabr√°ni sa tomu, aby do miestnosti zatekala voda. Lemovanie pon√ļkame v hnedej alebo sivej farbe a k dispoz√≠cii je viac ako desaŇ• rozmerov.

   

Pre vlnité aj ploché krytiny

Plastov√© streŇ°n√© okn√° sa hodia na vlnit√© aj ploch√© krytiny StreŇ°n√© okn√° PREMIUM je moŇĺn√© inŇ°talovaŇ• do vŇ°etk√Ĺch Ň°ikm√Ĺch striech, len je pr√°ve potrebn√© vybraŇ• vhodn√© lemovanie. Pre vlnit√© krytiny pred√°vame vlnit√© lemovanie F s pruŇĺn√Ĺm prvkom, na spojenie s ploch√Ĺmi krytinami (napr. bit√ļmenov√Ĺ Ň°indeńĺ) je urńćen√© lemovanie P.

Spolupr√°ca s kvalitn√Ĺmi dod√°vateńĺmi

ARBONIA ‚Äď spolupracujeme s kvalitn√Ĺmi dod√°vateńĺmiNapriek tomu, Ňĺe m√°me jedny z najlepŇ°√≠ch cien v ńĆesku, nie je to na √ļkor kvality. Kompletiz√°cia produktov prebieha na modern√Ĺch automatick√Ĺch link√°ch rak√ļskej spolońćnosti GRUBER&CO group a v√Ĺrobca skupiny ARBONIA disponuje vlastnou sk√ļŇ°obŇąou. Spolupracujeme iba s overen√Ĺmi firmami, viac sa m√īŇĺete dońć√≠taŇ• v texte o naŇ°ich dod√°vateńĺoch.

Pred√°vame aj streŇ°n√© prielezy

StreŇ°n√Ĺ prielezStaviate bungalov ńći poschodov√Ĺ dom a prem√ĹŇ°ńĺate, ako sa v pr√≠pade √ļdrŇĺby ńći nejak√©ho probl√©mu dostanete ku kom√≠nu? Alebo k dnes Ňĺiadan√Ĺm fotovoltick√Ĺm panelom? R√Ĺchlym a lacn√Ĺm rieŇ°en√≠m je obstaranie streŇ°n√©ho prielezu. D√° sa inŇ°talovaŇ• na kaŇĺd√ļ strechu so sklonom 15 aŇĺ 75 stupŇąov. NevyŇĺaduje Ňĺiadnu √ļdrŇĺbu a je vhodn√Ĺ tieŇĺ na miesta so zv√ĹŇ°enou vlhkosŇ•ou. Otv√°ra sa do strany aŇĺ o 90 stupŇąov, je moŇĺn√° tieŇĺ mikroventil√°cia. Aj k streŇ°n√©mu prielezu je nutn√© dok√ļpiŇ• tesniace lemovanie.

Potrebujete poradiŇ•? Kontaktujte n√°s

NavŇ°t√≠vte n√°s v naŇ°om klientskom centre Na prvom mieste je u n√°s spokojn√Ĺ z√°kazn√≠k, a tak pokiańĺ napr√≠klad v nejak√Ĺch technick√Ĺch inform√°ci√°ch t√°pete, nev√°hajte sa n√°m ozvaŇ• ‚Äď cez telef√≥n, e-mail alebo na chat v e-shope. Oper√°tori na naŇ°ej infolinke s√ļ k dispoz√≠cii od pondelka do piatka. Pokiańĺ ste z okolia Brna, m√īŇĺete takisto navŇ°t√≠viŇ• n√°Ň° showroom v KuŇôimi.

UŇĺitońćn√© tipy

Podrobn√Ĺ n√°vod na mont√°Ňĺ okna svojpomocne

N√°vod na obsluhu a nastavenie plastov√Ĺch okien

ńéalŇ°ie rady a postupy n√°jdete v sekcii n√°vody n√°vody

Natońćili sme pre v√°s zauj√≠mav√© vide√°Sme z√°ruka vaŇ°ej spokojnosti

5 krajin√°ch sme uŇĺ odbavili 65 531 objedn√°vok

A dodali v√°m viac ako 200 000 okien a dver√≠

‚ÄúObjedn√°vku som dostal presne a ńćo najr√ĹchlejŇ°ie, aj keńŹ musela byŇ• zak√ļpen√° zo zahranińćn√©ho skladu. S tovarom som spokojn√Ĺ, aj s ponukou obchodu, r√ĹchlosŇ•ou a ńŹalŇ°√≠mi inform√°ciami. Obchod mozem len‚Ķ‚ÄĚ

Mih√°ly T.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą, ńŹakujeme za okn√°, ktor√© s√ļ √ļŇĺasn√©. Sme spokojn√≠ a teŇ°√≠me sa na ńŹalŇ°iu objedn√°vku, keńŹŇĺe eŇ°te budeme potrebovaŇ• nejak√© to okno. ńéakujeme.‚ÄĚ

Erika H.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą,s oknami som spokojna aj s komunikaciou ohladne chybajuceho spojovovacieho profilu,takze komunikacia obchodu super a hlavne cena vyborna. Dodanie rychle, odporucam.‚ÄĚ

Gabriela D.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą.Som nad mieru spokojna s nakupom okien a dver√≠ z v√°Ň°ho eshopu.Komunikacia obchodu bola super a o cene ani nehovor√≠m.Dodanie bolo rychle.Proste sme nad mieru spokojn√≠.Vrelo odpor√ļńćam‚ÄĚ

Martina P.

Zobraziҕ