Vytvor si vlastné okno alebo dvere – konfigurátor

Konfigurácia je veľmi rýchla a jednoduchá. Vyberte si požadovaný výrobok a začnite s konfiguráciou :-)
Plastové oknáPlastové oknáCena od 26 €KonfigurovaťNajrozšírenejší stavebný prvok, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou každého domu či bytu.

V našom konfigurátore si jednoducho zostavíte požadovaný typ okna od jednokrídlového až po trojkrídlové s nadsvetlíkom.

Plastové okná možno spájať do zostáv, či objednať ich s ozdobnou medzisklennou mriežkou pod.

Vďaka nášmu konfigurátora
poznáte ihneď cenu, ihneď môžete objednať bez zmlúv a papierovania.
Balkónové dvereBalkónové dvereCena od 93 €KonfigurovaťBalkónové dvere sa najčastejšie používajú pre vstup na balkón, na terasu či záhradu.

Zvnútra býva štandardne kľučka a zvonku madielko. Za príplatok je možné ich osadiť aj obojstrannou kľučkou so zámkom alebo uzamykateľnou kľučkou.

Vďaka protiprievanovej poistke, dvere držia v zatvorenej polohe aj pri pobyte na záhrade alebo balkóne.

Na spodku balkónových dverí je štandardne rám, ktorý je možné za príplatok nahradiť nízkym hliníkovým prahom – teda takým, ktorý sa používa napr. pri vchodových dverách.

Balkónové dvere je možné jednoducho spájať do zostavy s oknami.
Balkónové zostavyBalkónové zostavyCena od 104 €KonfigurovaťVznikajú spojením balkónových dverí a okna alebo viacerých okien.

Vďaka nášmu konfigurátoru, si môžete rovno vybrať z najčastejších typov balkónových zostáv – ihneď poznáte cenu, ihneď môžete objednať bez zmlúv a papierovania.
Hlavné vchodové dvereHlavné vchodové dvereCena od 389 €KonfigurovaťPoužívajú sa ako hlavný vstup do domu či iného objektu.

- Vyššia cena ako u vedľajších vchodových dverí.

- Možno si vybrať medzi dovnútra či von otváracími.

- Z vonkajšej strany môže byť osadená kľučka alebo madlo.

- Zaručujú vyššiu bezpečnosť (širšie dverné krídlo, silné dverové pánty, kovanie so zvýšenou bezpečnosťou).
Možno si vybrať medzi dovnútra či von otváracímiVyššia bezpečnosť (širšie dverné krídlo, silné dverové pánty, kovanie so zvýšenou bezpečnosťou).Z vonkajšej strany môže byť osadená kľučka alebo madlo.
Vedľajšie vchodové dvereVedľajšie vchodové dvereCena od 187 €KonfigurovaťVeľmi zaujímavá cena (výrazne nižšia ako pri hlavných vchodových dverí).

- Možno iba vo variante dovnútra otváravé.

- Je možné len s obojstrannou kľučkou (nie je možné madlo z vonkajšej strany).

- Užšie krídlo ako u hlavných vchodových dverí a balkónové pánty.

Vedľajšie vchodové dvere nájdu svoje uplatnenie napr. ako vedľajší vchod do domu, vstup na záhradu, terasu, do garáže a pod. Plnia funkciu bežných vchodových dverí.
Veľmi zaujímavá cena (výrazne nižšia ako u hlavných vchodových dverí).Možno len vo variante dovnútra otváravé.Možno len s obojstrannou kľučkou (nie je možné madlo z vonkajšej strany).
Posuvné - sklopné dverePosuvné - sklopné dvereCena od 424 €KonfigurovaťPosuvné plastové dvere a posuvné-sklopné plastové dvere využijeme všade tam, kde sa neuspokojíme so štandardnými balkónovými alebo francúzskymi dverami a tiež všade tam, kde potrebujeme šetriť miesto.

Nezáleží na tom, či ide o vstup na terasu, balkón alebo záhradu. Ľahko a jedným pohybom ruky odsuniete posuvné krídlo, a vytvoríte tak súvislé prepojenie priestoru medzi interiérom a exteriérom. Posuvné-sklopné plastové dvere sú navyše vybavené možnosťou ventilácie (vyklopením krídla), podobne ako u bežných okien.
Potrebujete poradiť?
Po - Pia:8:30 - 16:00
So:8:00 - 12:30
Dnes vám pomáhajú: Dominika, Martina, Anežka a Jiřina
+421 944 737 500
obchod@skladove-okna.sk
Kontaktujte nás

MenuX

X