Atypické plastové balkónové dvere
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Atypické plastové balkónové dvere

Filtrácia produktov

Rozmery:

Stránka z 0
Neboli nájdené žiadne produkty s odpovedajúcimi filtrami. Prosím, vyskúšajte inú kombináciu.

  • Atypické balkónové dvere pripravené ihneď k odberu
  • Expedícia do 3 dní až k vám domov
  • Možnosť dokúpiť žalúzie, siete, parapety
  • Dvere od švajčiarskej spoločnosti Arbonia AG
Nielen v staršej zástavbe, ale aj v nových moderných domoch nájdeme zaujímavé tvary okien aj balkónových dverí.

Balkónové dvere môžu mať napr. nadsvetlík, teda okno nad dverami. Nadsvetlík môže byť nad jednokrídlovými balkónovými dverami aj nad dvojkrídlovými balkónovými dverami. Prevedenie sa líši podľa priania zákazníka a nadsvetlík je dodávaný ako výklopný alebo fixný, čiže pevný neotvárateľný. Pokiaľ sa rozhodnete pre výklopný nadsvetlík, je vhodné ho osadiť pákovým ovládačom, ktorý uľahčí otváranie a zatváranie okna pohodlne zo zeme, bez nutnosti vystúpiť na rebrík alebo stoličku.
Plastové balkónové dvere PREMIUM nemusia mať iba pravé uhly. Je možné vyrobiť skosené pod uhlom alebo napr. oblúkové. Samozrejmosťou je možnosť doplnenia o medziskelnú mriežku, ktorá je dodávaná v šírkach 8, 18, 26 a 45 mm a možno ju farebne zladiť s dverami.
 
V našom konfigurátore si môžete sami skonštruovať moderné sklopne-posuvné dvere, ktoré nájdu svoje využitie všade tam, kde je potrebné šetriť miesto. Ide o moderný vstup na terasu, verandu, balkón alebo záhradu. Všade tam, kde sú kladené veľké nároky na priestor a extrémne rozmery s neobmedzeným priechodom, ponúkame HS portály.
 
Štandardné a najlacnejšie prevedenie je v bielej farbe. Za príplatok cca 20% je možné potiahnuť výrobok jednostranným dekorom z vonkajšej strany napr. vo farbe zlatý dub, mahagón alebo orech. Obojstranná farebná úprava je potom za príplatok cca 40 % oproti balkónovým dverám v bielom prevedení.
 
Moderný dizajn švajčiarskeho profilu PREMIUM v spojení s kovaním nemeckého výrobcu Winkhaus activPilot alebo Siegenia Aubi Titan je zárukou dlhej životnosti. Dvojstupňové vkladané vymeniteľné tesnenia EPDM, osadené v špeciálnych drážkach a ďalšie použité komponenty dokážu usporiť rádovo až niekoľko desiatok percent na energiách. So základným izolačným dvojsklom Ug=1.0 v zložení 4/16/4 dosahujú balkónové dvere hodnotu prestupu tepla celým výrobkom Uw=1,2 W/m2K. Pri použití izolačného trojskla Swisspacer dokonca Uw=0,89 W/m2K.
 
Ku každým skladovým balkónovým dverám si môžete objednať aj moderné celotieniace žalúzie ovládanou retiazkou alebo sieť proti hmyzu – jednoducho v detaile daného výrobku kliknite na „Kúpiť s príslušenstvom“ a vyberte si príslušenstvo k vašim novým dverám!
84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu