0
00 ÔéČ
Celkom0 ÔéČbez DPH
Pokra─Źova┼ą do ko┼í├şka

Obchodn├ę podmienky

Obchodn├ę podmienky SKLADOV├ë-OKN├ü.sk
 
T├Żmito obchodn├Żmi podmienkami sa riadi elektronick├Ż obchod (eshop) prev├ídzkovan├Ż na t├Żchto str├ínkach. Odoslan├şm objedn├ívky Objedn├ívate─ż (Odberate─ż) potvrdzuje, ┼że s nimi bol riadne obozn├ímen├Ż a ┼że s nimi s├║hlas├ş.
 
1. Z├íkladn├ę ├║daje, kontakty
 
1.1 . Prev├ídzkovate─ż a faktura─Źn├ę ├║daje
 
TT HOLDING a.s.
I─îO: 241 71 034
DI─î: CZ24171034
S├şdlo: ─îesk├í republika, Ku┼Öim, Ti┼ínovsk├í 2029/51, PS─î 664 34
(pre p├şsomn├║ komunik├íciu pou┼ż├şvajte pros├şm ni┼ż┼íie uveden├║ kore┼íponden─Źn├║ adresu, na ktorej s├║ sklady, servis, hlavn├í obchodn├í kancel├íria a ─Ćal┼íie z├ízemie spolo─Źnosti)
 
Spisov├í zna─Źka : veden├í na Krajskom s├║de v Brne
 
 
1.2 . Kore┼íponden─Źn├í adresa a adresa pre uplatnenie p├şsomnej reklam├ície
 
TT HOLDING a.s.
Tišnovská 2029/51
664 34  Ku┼Öim
Česká republika
 
1.3 . Kontaktn├ę ├║daje
 
ÔÇó Infolinka SKLADOVE-OKNA.sk  pre pomoc s objedn├ívkou, pomoc s v├Żberom tovaru, inform├ície k pred├ívan├Żm produktom, term├şny dodania v├Żrobkov vyroben├Żch na z├íkazku, faktur├ícia a pod.:
Telef├│n: +421 944 737 500, e-mail: obchod@skladove-okna.sk
Pracovná doba nášho klientskeho centra je uvedená v sekcii Kontakty.
 
 
ÔÇó Miesto pre osobn├Ż odber, exped├şcia
Adresa skladu : Tišnovská 2029/51, Kuřim, PSČ : 664 34, Česká republika
Pracovná doba skladu je uvedená v sekcii Kontakty.
Term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu je vhodn├ę dohodn├║┼ą vopred. Vo chv├şli, ke─Ć je objedn├ívka kompletn├í a pripraven├í na exped├şciu, informuje Dod├ívate─ż Odberate─ża o mo┼żnosti osobn├ęho odberu e-mailom.
 
 
1.4 . ─î├şslo ├║─Źtu pre bezhotovostn├ę platby
 
─î├şslo ├║─Źtu: 292 391 2314/1100

IBAN: SK5011000000002923912314
SWIFT: TATR SK BX

Adresa banky: Tatra banka, a.s., Hod┼żovo n├ím. 3, 850
05 Bratislava 55
 
1.5 . Adresy servisn├Żch miest
 
Zbern├Ż dvor pre tovar zak├║pen├Ż bez mont├í┼że : centr├ílny sklad Ti┼ínovsk├í 2029/51, Ku┼Öim, PS─î : 664 34, ─îesk├í republika.
Pracovná doba skladu je uvedená v sekcii Kontakty.
Dovoz reklamovan├ęho tovaru je vhodn├ę dohodn├║┼ą vopred:
Telef├│n: +421 944 737 500, e-mail: obchod@skladove-okna.sk
 
Bli┼ż┼íie inform├ície k mo┼żnostiam podania reklam├ície ÔÇô vi─Ć. z├íru─Źn├ę podmienky.
 
 
2. Pon├║kan├Ż tovar
 
Dod├ívate─ż z├íkazn├şkovi, odberate─żovi (─Ćalej len ÔÇ×Objedn├ívate─żÔÇť) pon├║ka prostredn├şctvom internetov├ęho e-shopu tovar, ktor├Ż mo┼żno rozdeli┼ą do nasleduj├║cich skup├şn:
 
2.1 . Skladov├ę v├Żrobky (Skladov├ę okn├í)
 
Do tejto kateg├│rie patria predov┼íetk├Żm v├Żplne otvorov (okn├í a dvere), pr├şpadne ─Ćal┼í├ş tovar:
 • ktor├Ż je be┼żne na sklade v minim├ílnom po─Źte jednotiek a┼ż desiatok kusov,
 • spravidla nov├ę v├Żrobky (ak nie je u konkr├ętnej polo┼żky uveden├ę inak), ktor├ę s├║ pripraven├ę ihne─Ć k odberu alebo ktor├ę je mo┼żn├ę doda┼ą Objedn├ívate─żovi v pr├şpade, ┼że je dan├í polo┼żka aktu├ílne vypredan├í, najnesk├┤r do 7ÔÇô21 pracovn├Żch dn├ş.
Ak Objedn├ívate─ż nen├íjde v sekcii skladov├Żch v├Żrobkov po┼żadovan├Ż typ okien ─Źi dver├ş, m├┤┼że si nakonfigurova┼ą vlastn├ę okno (dvere) prostredn├şctvom funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť. Ku skladov├Żm v├Żrobkom si Objedn├ívate─ż m├┤┼że priobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s├║visiaci tovar umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva. Prostredn├şctvom konfigur├ítora a funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť mo┼żno jednoducho ku ka┼żd├ęmu skladov├ęmu oknu prida┼ą vn├║torn├ę a vonkaj┼íie parapety, ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, zmeni┼ą typ okennej k─żu─Źky a vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie individu├ílne zmeny zvolen├ęho skladov├ęho tovaru.

Na skladov├Ż tovar poskytujeme z├íruku v d─║┼żke 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
 
2.2 . Tovar vyroben├Ż na mieru (ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť)
 
 Do tejto kateg├│rie spadaj├║ predov┼íetk├Żm otvorov├ę v├Żplne (okn├í a dvere), pr├şp. ─Ćal┼í├ş tovar:
 
 • ktor├Ż si Objedn├ívate─ż zostav├ş a vytvor├ş s├ím pomocou konfigur├ítora okien a dver├ş ÔÇô funkcia ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť. Ide v┼żdy o nov├Ż tovar, vyroben├Ż pre z├íkazn├şka na mieru,
 • ide o nov├ę v├Żrobky, vytvoren├ę na mieru na z├íklade individu├ílnej objedn├ívky. 
Prostredn├şctvom e-shopu SKLADOVE-OKNA.sk s konfigur├ítorom s unik├ítnou funkciou ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť si m├┤┼że Objedn├ívate─ż zostavi┼ą svoje vlastn├ę okno alebo dvere. Jednoducho a na mieru. Ka┼żd├ę okno (dvere) je mo┼żn├ę doplni┼ą o ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, vn├║torn├ę alebo vonkaj┼íie parapety, zmeni┼ą k─żu─Źku a vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie individu├ílne zmeny.
 
K v├Żrobkom vytvoren├Żm vlastn├Żm n├ívrhom si Objedn├ívate─ż m├┤┼że doobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s t├Żm s├║visiaci tovar umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva.
 
Na tovar vytvoren├Ż vlastn├Żm n├ívrhom poskytujeme z├íruku v d─║┼żke 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
Viac o mo┼żnosti nakonfigurova┼ą si vlastn├ę okno alebo dvere ÔÇô funkcia ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť v bode 3.
 
 
 
2.3 . Stre┼ín├ę okn├í
 
 Do tejto kateg├│rie patria predov┼íetk├Żm:
 • stre┼ín├ę okn├í a s├║visiace doplnky a pr├şslu┼íenstvo,
 • spravidla nov├ę v├Żrobky.
 
Stre┼ín├ę okn├í dod├ívame iba bez mont├í┼że.
 
K stre┼ín├Żm okn├ím si objedn├ívate─ż m├┤┼że doobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s├║visiaci tovar, umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva.
 
Na stre┼ín├ę okn├í poskytujeme z├íruku v d─║┼żke 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
 
2.4 . Pr├şslu┼íenstvo
 
Do tejto kateg├│rie patr├ş predov┼íetk├Żm:
 
 • Pr├şslu┼íenstvo k okn├ím a dver├ím (najm├Ą vn├║torn├ę a vonkaj┼íie parapety, ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, k─żu─Źky, roz┼íirovacie, spojovacie a ─Ćal┼íie profily).
 • Materi├íl pre mont├í┼ż (peny, turboskrutky, tmely a silik├│ny, vrt├íky a ─Ćal┼í├ş doporu─Źen├Ż materi├íl od renomovan├Żch odsk├║┼ían├Żch v├Żrobcov).
 • N├íradie pre mont├í┼ż (n├ístroje pre demont├í┼ż okien, pre mont├í┼ż okien a pre mur├írske pr├íce).
 • N├ístroje pre zameranie okien a dver├ş (laserov├ę a oby─Źajn├ę metre pod.).
 • Doplnky pre servis a ├║dr┼żbu (nastavovacie k─ż├║─Źe, udr┼żiavacie sady a pod.).
Samostatn├ę pr├şslu┼íenstvo (ak objedn├ívka neobsahuje okn├í a dvere objednan├ę s mont├í┼żou), dod├ívame iba bez mont├í┼że.
 
Pr├şslu┼íenstvo a doplnky je mo┼żn├ę objedna┼ą aj samostatne bez objedn├ívky okna alebo dver├ş. ┼Żal├║zie a siete proti hmyzu je mo┼żn├ę objedna┼ą iba spolu so skladov├Żmi oknami (dverami) alebo s v├Żrobkami vytvoren├Żmi vlastn├Żm n├ívrhom.
 
Na pr├şslu┼íenstvo k okn├ím (najm├Ą parapety, ┼żal├║zie, siete, k─żu─Źky) a na elektrick├ę n├íradie poskytujeme z├íruku 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
 
 
2.5 . Baz├írov├ę v├Żrobky (Baz├írov├ę okn├í)
 
 
Do tejto kateg├│rie spadaj├║ predov┼íetk├Żm v├Żplne otvorov (okn├í a dvere), pr├şp. ─Ćal┼í├ş tovar, ktor├Ż:
 • bolo vyroben├Ż pre in├ęho z├íkazn├şka, ktor├Ż objedn├ívku stornoval, v├Żrobky si neodobral a pod,
 • m├í drobn├ę po┼íkodenia nebr├íniacu v ─Ćal┼íom u┼ż├şvan├ş (ak nie je u danej polo┼żky uveden├ę inak). ┼ápecifik├ícia pr├şpadn├ęho po┼íkodenia, je uveden├í v popise danej baz├írovej polo┼żky,
 • bol u┼ż raz zabudovan├Ż a po mont├í┼żi ihne─Ć demontovan├Ż (napr. z d├┤vodu chybn├ęho zamerania) a jeho funkcia a vzh─żad s├║ v kvalite nov├ęho v├Żrobku,
 • ide preva┼żne o jednorazov├Ż predaj, preva┼żne v po─Źte jedn├ęho alebo maxim├ílne nieko─żk├Żch m├ílo rovnak├Żch kusov.
Baz├írov├ę v├Żrobky s├║ v e-shope v┼żdy vidite─żne odl├ş┼íen├ę od ostatn├ęho pon├║kan├ęho tovaru. Baz├írov├ę v├Żrobky dod├ívame s mont├í┼żou i bez mont├í┼że (pod─ża objedn├ívky).
 
Ak Objedn├ívate─ż nen├íjde v sekcii baz├íra ani skladov├Żch v├Żrobkov po┼żadovan├Ż typ okien ─Źi dver├ş, m├┤┼że si nakonfigurova┼ą vlastn├ę okno (dvere) prostredn├şctvom funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť.
 
K baz├írov├Żm v├Żrobkom si Objedn├ívate─ż m├┤┼że priobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s t├Żm s├║visiaci tovar umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva.
Prostredn├şctvom konfigur├ítora a funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť mo┼żno jednoducho ku ka┼żd├ęmu baz├írov├ęmu oknu prida┼ą vn├║torn├║ alebo vonkaj┼íiu parapetu. ┼Żal├║zie a siete proti hmyzu k baz├írov├Żm polo┼żk├ím nedod├ívame a v konfigur├ítore s├║ preto nedostupn├ę.
 
Na baz├írov├Ż tovar poskytujeme vzh─żadom na povahu tovaru sn├ş┼żenou z├íruku (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
3. Funkcia ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť
 
3.1 . Konfigur├ítor okien a dver├ş  bol navrhnut├Ż pre be┼żn├ęho u┼ż├şvate─ża, amat├ęra. Aj napriek tomu si v┼íak vy┼żaduje jeho pou┼ż├şvanie znalos┼ą aspo┼ł z├íkladn├Żch term├şnov v oblasti otvorov├Żch v├Żpln├ş a znalos┼ą stavebn├şctva ako tak├ęho.
 
3.2 . V situ├ícii, kedy si Objedn├ívate─ż nie je ist├Ż technickou ┼ípecifik├íciou svojej objedn├ívky, v├Żberom okien, grafick├Żm vyobrazen├şm, potrebuje odborn├║ konzult├íciu at─Ć., m├┤┼że vyu┼żi┼ą slu┼żbu ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť (vi─Ć. ÔÇ×Doplnkov├í slu┼żba ÔÇô Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť ÔÇô bod ─Ź. 4).
 
3.3 . Dod├ívate─ż nenesie zodpovednos┼ą za ┼íkody vzniknut├ę chybne vykonanou objedn├ívkou pomocou konfigur├ítora ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť.
 
3.4 . Ak Objedn├ívate─ż zist├ş , ┼że si chybne nakonfiguroval v├Żrobok, ktor├Ż takto objednal, m├í mo┼żnos┼ą ho Dod├ívate─żovi vr├íti┼ą, pr├şp. objedn├ívku stornova┼ą (vi─Ć. Storn├í, neprevzat├Ż tovar ÔÇô bod ─Ź.10). Preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady, ktor├ę v┼íak Dod├ívate─żovi do tejto chv├şle vznikli (vr├ítane n├íkladov na pr├şpadn├ę odk├║penie v├Żrobkov sp├Ą┼ą od Objedn├ívate─ża), je Objedn├ívate─ż povinn├Ż Dod├ívate─żovi uhradi┼ą a Dod├ívate─ż je opr├ívnen├Ż tieto n├íklady v pr├şpade ich neuhradenia Objedn├ívate─żom ─Ćalej vym├íha┼ą.
 
 
4. Doplnkov├í slu┼żba ÔÇô ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť
  
4.1 . V pr├şpade, ke─Ć si Objedn├ívate─ż nie je ist├Ż technickou ┼ípecifik├íciou svojej objedn├ívky, s v├Żberom okien, s grafick├Żm vyobrazen├şm, pr├şp . potrebuje odborn├║ konzult├íciu at─Ć., m├┤┼że vyu┼żi┼ą doplnkov├║ slu┼żbu "Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│ne"
 
4.2 . Vlo┼żen├şm slu┼żby ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť do ko┼í├şka (resp. jej objednan├şm), bude namiesto be┼żnej Objedn├ívky Dod├ívate─żovi odoslan├í iba nez├ív├Ązn├í ÔÇ×Predbe┼żn├í objedn├ívkaÔÇť. A┼ż potom, ke─Ć odborn├Ż technik dod├ívate─ża prekontroluje t├║to predbe┼żn├║ objedn├ívku a skonzultuje jej technick├ę rie┼íenie s Objedn├ívate─żom po telef├│ne, a ods├║hlas├ş si s n├şm spr├ívnos┼ą tejto objedn├ívky, bude tovar vyskladnen├Ż, resp. odovzdan├Ż do v├Żroby a doru─Źen├Ż Objedn├ívate─żovi. Z├íkazn├şk si tak v pr├şpade vyu┼żitia tejto slu┼żby m├┤┼że by┼ą ist├Ż, ┼że objednal presne to ─Źo chcel a dostane pr├íve tak├ę okno, ktor├ę po┼żadoval.
 
4.3 . O telefonick├ę potvrdenie spr├ívnosti a technick├║ kontrolu objedn├ívky s Objedn├ívate─żom sa Dod├ívate─ż sna┼ż├ş minim├ílne 2x po─Źas dvoch najbli┼ż┼í├şch pracovn├Żch dn├ş od prijatia ÔÇ×Predbe┼żnej objedn├ívkyÔÇť, pri─Źom v pr├şpade ne├║spechu zasiela inform├íciu aj na e-mail Objedn├ívate─ża. V pr├şpade, ┼że nie je mo┼żn├ę s Objedn├ívate─żom vykona┼ą telefonick├ę potvrdenie spr├ívnosti objedn├ívky (dlhodobo nedostupn├Ż telef├│n a pod.), Dod├ívate─ż ÔÇ×Predbe┼żn├║ objedn├ívkuÔÇť po 5 d┼łoch od jej prijatia stornuje a informuje o tomto kroku z├íkazn├şka e-mailom.
 
5. Platobn├ę podmienky
 
Platobn├ę podmienky s├║visia so sp├┤sobom dopravy objednan├ęho tovaru.
  
5.1 . Osobn├Ż odber
 
V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objedn├í v├Żrobky bez dopravy a bez mont├í┼że, uhrad├ş za tovar v hotovosti pri jeho prevzat├ş v skladov├Żch priestoroch Dod├ívate─ża.
  
5.2 . Zaslanie prepravnou slu┼żbou
 
Ak  Objedn├ívate─ż objedn├í v├Żrobky iba s dopravou bez mont├í┼że, uhrad├ş za tovar v hotovosti priamo prepravcovi v mieste prevzatia.
  
5.3 . V pr├şpade objedn├ívky aj s mont├í┼żou (ak je t├íto slu┼żba pre dan├ę v├Żrobky dostupn├í)
 
V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objedn├í k v├Żrobkom aj mont├í┼ż, uhrad├ş za tovar a dod├ívan├ę slu┼żby v hotovosti po dodan├ş v├Żrobkov a preveden├ş mont├í┼że.
  
5.4 . Záloha
 
Na baz├írov├ę polo┼żky, skladov├ę polo┼żky a drobn├ę pr├şslu┼íenstvo objednan├ę BEZ MONT├ü┼ŻE, nepo┼żaduje Dod├ívate─ż z├ílohu.
Na v├Żrobky vytvoren├ę vlastn├Żm n├ívrhom (na mieru pre z├íkazn├şka), na stre┼ín├ę okn├í, na v├Żrobky, ktor├ę nie s├║ be┼żne skladom a na v├Żrobky dod├ívan├ę aj S MONT├ü┼ŻOU, Dod├ívate─ż po┼żaduje z├ílohu vo v├Ż┼íke 30 % z celkovej v├Ż┼íky objedn├ívky. Doplatok (70 %) hrad├ş Objedn├ívate─ż v hotovosti pri odbere na sklade (v pr├şpade osobn├ęho odberu), alebo v hotovosti pri prevzat├ş v├Żrobkov od prepravnej slu┼żby, alebo v hotovosti po vykonan├ş mont├í┼że (v pr├şpade objedn├ívky aj s mont├í┼żou).
 
5.5 . V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż odmieta dlhodobo objednan├Ż tovar prevzia┼ą a boli vykonan├ę v┼íetky dostupn├ę kroky zo strany Dod├ívate─ża pre riadne doru─Źenie objedn├ívky, je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż objedn├ívku jednostranne stornova┼ą a objednan├Ż tovar uvies┼ą do baz├írov├ęho predaja. Dod├ívate─ż je opr├ívnen├Ż preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady s t├Żmto spojen├ę, odpo─Ź├şta┼ą z uhradenej z├ílohy. Objedn├ívate─żovi Dod├ívate─ż vr├íti z├ílohov├║ platbu zn├ş┼żen├║ o tieto n├íklady, pri─Źom je povinn├Ż dolo┼żi┼ą jednotliv├ę n├íklady, ktor├ę boli takto odpo─Ź├ştan├ę. 
 
6. Dodacie podmienky
  
6.1 . V pr├şpade osobn├ęho odberu bude objednan├Ż tovar pripraven├Ż na vyzdvihnutie v sklade Dod├ívate─ża. Term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu je vhodn├ę dohodn├║┼ą vopred. Po prijat├ş objedn├ívky, pr├şp. po naskladnen├ş objednan├ęho tovaru, (teda vo chv├şli, ke─Ć je cel├í objedn├ívka skladom) Dod├ívate─ż informuje Objedn├ívate─ża prostredn├şctvom e-mailu o mo┼żnosti odobra┼ą objednan├Ż tovar. Pracovn├í doba, miesto odberu a kontakty do skladu s├║ uveden├ę v bode 1.3.
 
6.2 . V pr├şpade dopravy prepravnou slu┼żbou, s├║ polo┼żky expedovan├ę  spravidla do 3 pracovn├Żch dn├ş od objednania. Doba doru─Źenia tovaru prepravnou slu┼żbou k Objedn├ívate─żovi z├ívis├ş od vy┼ąa┼żenia prepravn├ę slu┼żby a vzdialenosti dodacieho miesta. Tovar je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov Objedn├ívate─żovi doru─Źen├Ż do 2 pracovn├Żch dn├ş od odovzdania prepravnej slu┼żbe.
 
Prepravn├║ slu┼żbu je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą len pre tovar do max. 3,3 m┬▓ plochy na jeden kus. ─Äalej nesmie ┼żiadny z rozmerov presiahnu┼ą d─║┼żku 2400 mm.
 
Objedn├ívate─ż je povinn├Ż pri prevzat├ş prekontrolova┼ą neporu┼íenos┼ą z├ísielky. Ak zist├ş zjavn├ę chyby, z├ísielku odmietne prevzia┼ą a nap├ş┼íe so zamestnancom prepravnej slu┼żby z├ípis o reklam├ícii. Ak nie je po┼íkodenie zjavn├ę a k jej odhaleniu d├┤jde a┼ż po vybalen├ş tovaru, je Objedn├ívate─ż povinn├Ż do 24 hod├şn od prevzatia, kontaktova┼ą Dod├ívate─ża a chybu nahl├ísi┼ą. Pokia─ż je nahl├ísen├í chyba, ktor├í musela by┼ą zjavn├í u┼ż pri prevzat├ş tovaru (poru┼íen├Ż obal apod.), alebo pokia─ż Objedn├ívate─ż prebrat├Ż tovar rozbalil pre d├┤kladn├║ kontrolu po viacej ako 24 hodin├ích od prevzatia a chybu tak nahl├ísil neskoro, m├í sa za to, ┼że tovar bol prevzat├Ż bez ch├Żb a nie je mo┼żn├ę vyhovie┼ą po┼żiadavke na bezplatn├║ opravu alebo v├Żmenu tovaru.
 
V pr├şpade dopravy prepravnou slu┼żbou, je od Objedn├ívate─ża o─Źak├ívan├í asistencia s├║visiaca so zlo┼żen├şm tovaru na mieste ur─Źenom Objedn├ívate─żom. Spolupr├íca Objedn├ívate─ża pri vykl├ídke objednan├ęho tovaru z├ívis├ş na ve─żkosti, hmotnosti a mno┼żstva. V pr├şpade, ┼że vodi─Ź s├ím nie je schopn├Ż tovar na ur─Źenom mieste vylo┼żi┼ą, je Objedn├ívate─ż povinn├Ż prepravcovi pom├┤c┼ą s vylo┼żen├şm.
  
6.3 . Baz├írov├ę okn├í (objednan├ę bez mont├í┼że)
 
Tento druh tovaru je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na sklade a je pripraven├Ż ihne─Ć k odberu (vi─Ć. polo┼żky ozna─Źen├ę v na┼íej ponuke ako "skladom"). Ak Baz├írov├í polo┼żka na sklade nie je, je mo┼żn├ę vykona┼ą rezerv├íciu do doby naskladnenia. 
 
6.4 . Skladov├ę okn├í (objednan├ę bez mont├í┼że)

Tento druh tovaru je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na sklade a je pripraven├Ż ihne─Ć k odberu (vi─Ć. aktu├ílne mno┼żstvo tovaru "skladom"). Ak dan├í skladov├í polo┼żka aktu├ílne na sklade nie je alebo nie je na sklade Vami po┼żadovan├ę mno┼żstvo, tovar bude doobjednan├Ż a doplnen├Ż do skladu najnesk├┤r do 7ÔÇô21 pracovn├Żch dn├ş.

6.5 . Okn├í vytvoren├ę pomocou funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť (objednan├ę bez mont├í┼że)

Tento druh tovaru je pre Objedn├ívate─ża vyr├íban├Ż na mieru v preveden├ş a ┼ípecifik├ícii, ktor├║ si nakonfiguroval pomocou funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť. Dodacia lehota pre tento typ v├Żrobkov je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov 10ÔÇô28 pracovn├Żch dn├ş, v z├ívislosti od typu a zlo┼żitosti objednan├ęho tovaru.

6.6 . Stre┼ín├ę okn├í (dod├ívame iba bez mont├í┼że)

Dodacia lehota pre tento typ v├Żrobkov je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov 14ÔÇô28 pracovn├Żch dn├ş, v z├ívislosti od typu a zlo┼żitosti objednan├ęho tovaru.

6.7 . Mont├í┼żne pr├şslu┼íenstvo (samostatne dod├ívame iba bez mont├í┼że)

Tento typ tovaru je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na sklade a pripraven├Ż ihne─Ć k odberu (vi─Ć. polo┼żky ozna─Źen├ę v na┼íej ponuke ako ÔÇ×skladomÔÇť). Ak polo┼żka na sklade nie je, je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov doplnen├í do skladu a expedovan├í k Objedn├ívate─żovi do 14 pracovn├Żch dn├ş.

6.8 . ┼Żal├║zie, parapety, siete proti hmyzu a ─Ćal┼íie pr├şslu┼íenstvo (samostatne dod├ívame iba bez mont├í┼że)

Tento druh tovaru je pre Objedn├ívate─ża vyr├íban├Ż na mieru v preveden├ş a ┼ípecifik├ícii, ktor├║ si nakonfiguroval pomocou funkcie "Vytvor si vlastn├ę okno". Dodacia lehota pre tento typ v├Żrobkov je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov 7ÔÇô14 pracovn├Żch dn├ş, v z├ívislosti od typu a zlo┼żitosti objednan├ęho tovaru.

6.9 . Tovar objednan├Ż aj s mont├í┼żou (ak bola pri vytvorenie objedn├ívky t├íto slu┼żba pre dan├Ż tovar dostupn├í)

U tovaru objednan├ęho aj s mont├í┼żou (pr├şp. demont├í┼żou, likvid├íciou a mur├írskymi pr├ícami) je nutn├ę k dodacej lehote pripo─Ź├şta┼ą 14 pracovn├Żch dn├ş pre napl├ínovanie najbli┼ż┼íieho mo┼żn├ęho term├şnu mont├í┼że. O mo┼żn├Żch term├şnoch mont├í┼że informuje Dod├ívate─ż Objedn├ívate─ża v r├ímci telefonick├ęho potvrdenia objedn├ívky. Term├şn mont├í┼że je v┼żdy individu├ílnou dohodou Dod├ívate─ża a Objedn├ívate─ża.

6.10 . Kombin├ícia objedn├ívky polo┼żiek zo skladu a na objednanie
 
V pr├şpade, ke─Ć  Objedn├ívate─ż objedn├í kombin├íciu tovaru, ktor├Ż je a nie je na sklade, v r├ímci telefonick├ęho potvrdenia objedn├ívky zo strany Dod├ívate─ża bude s Objedn├ívate─żom upresnen├ę, ─Źi bude chcie┼ą expedova┼ą objedn├ívku ako celok alebo po ─Źastiach. V pr├şpade exped├şcie po ─Źastiach, bude dopo─Ź├ştan├í doprava navy┼íe pod─ża cenn├şka Dod├ívate─ża alebo pod─ża individu├ílnej dohody v pr├şpade objedn├ívky v├Ą─Ź┼íieho rozsahu.
  
6.11 . Pri tovare, u ktor├ęho je po┼żadovan├í ├║hrada z├ílohy (vi─Ć. bod 5.4), sa term├şn pre dodanie po─Ź├şta a┼ż od prip├şsania tejto z├ílohy na ├║─Źet Dod├ívate─ża. Z├ílohov├║ fakt├║ru s podkladmi pre platbu obdr┼ż├ş Objedn├ívate─ż na e - mail po odoslan├ş objedn├ívky.
 
6.12 . V pr├şpade, ┼że Objedn├ívate─ż neuhrad├ş za tovar v hotovosti pri prevzat├ş, Dod├ívate─ż nevyd├í Objedn├ívate─żovi v├Żrobky a je opr├ívnen├Ż Objedn├ívate─żovi pre├║─Źtova┼ą preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s m├írnou dopravou a r├ę┼żiou skladu sp├┤sobenou m├írnou exped├şciou objedn├ívky.
  
6.13 . V pr├şpade objedn├ívky tovaru aj s mont├í┼żou, ke─Ć Objedn├ívate─ż neuhrad├ş v hotovosti doplatok po vykonan├ş mont├í┼że (alebo in├Żch slu┼żieb), je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż v├Żrobky demontova┼ą, odviez┼ą a pre├║─Źtova┼ą preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s m├írnou mont├í┼żou, dopravou a r├ę┼żiou skladu, s├║visiace s op├Ątovn├Żm prijat├şm tovaru na sklad. 
 
6.14 . Cena za dopravu vypo─Ź├ştan├í e-shopom
 
Syst├ęm e-shopu vypo─Ź├ştava dopravu z cenn├şka, ktor├Ż je obmedzen├Ż celkovou v├íhou 1.000 kg na jednu objedn├ívku. V pr├şpade, ┼że v├íha celkovej objedn├ívky prekro─Ź├ş 1.000 kg (cca 15 ÔÇô 30 ks okien) zobraz├ş sa ozn├ímenie, upozor┼łuj├║ce na prekro─Źenie tejto hranice. Po prijat├ş objedn├ívky bude obsluha e - shopu kontaktova┼ą z├íkazn├şka a cenu dopravy stanov├ş individu├ílne.
 
  
7. Zameranie, v├Żrobn├ę rozmery, ┼ípecifik├ícia v├Żrobkov
 
7.1 . Dod├ívate─ż neposkytuje slu┼żbu presn├ęho vymerania v├Żrobn├Żch rozmerov u Objedn├ívate─ża.
Ako n├ívod na zameranie je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą n├ívod na str├ínkach Dod├ívate─ża. N├ívod je v┼íeobecn├Ż popis mo┼żnosti vymeranie be┼żn├ęho otvoru. Zl├ę vymeranie vykonan├ę Objedn├ívate─żom pod─ża tohto n├ívodu nie je mo┼żn├ę uzna┼ą ako reklam├íciu alebo n├írokova┼ą si vzniknut├ę ┼íkody u Dod├ívate─ża.
 
7.2 . Za objednan├ę rozmery, prevedenie, ─Źlenenie a ─Ćal┼íie ┼ípecifik├ície zodpoved├í Objedn├ívate─ż, ktor├Ż si objednal hotov├Ż v├Żrobok z ponuky Dod├ívate─ża, resp. si ho s├ím vytvoril (nakonfiguroval) pomocou funkcie "Vytvor si vlastn├ę okno".

7.3 . Dod├ívate─ż neru─Ź├ş za spr├ívnos┼ą objedn├ívky, ktor├í bola preveden├í ├║stne. Objedn├ívate─ż je povinn├Ż d├┤kladne skontrolova┼ą, ┼że objednan├Ż tovar s├║hlas├ş s jeho po┼żiadavkami. K tejto kontrole sl├║┼żi dokument Objedn├ívka, ktor├Ż dostane Objedn├ívate─ż po preveden├ş objedn├ívky do e-mailu. V pr├şpade, ┼że neodpoved├í ┼ípecifik├ícia objedn├ívky predstave Objedn├ívate─ża, je treba v─Źas informova┼ą Dod├ívate─ża o po┼żadovan├Żch zmen├ích alebo stornu objedn├ívky (vi─Ć bod 10. Storna)

7.4 . Hl├ísenie zmien a ├║prav v objedn├ívke, odpor├║─Źame robi┼ą v┼żdy p├şsomne (e-mailom). Nezrovnalosti, ktor├ę nie je mo┼żn├ę preuk├íza┼ą p├şsomne, nie je mo┼żn├ę bra┼ą na zrete─ż.
 
7.5 . V├Ż┼íka okien a balk├│nov├Żch dver├ş v e-shope je uveden├í v┼żdy bez podkladov├ęho profilu, ktor├Ż m├í na v├Ż┼íku 30 mm (vi─Ć. obr.). Podkladov├Ż profil je umiestnen├Ż pod spodn├Żm okrajom r├ímu okna (balk├│nov├Żch dver├ş) a je odn├şmate─żn├Ż. K podkladov├ęmu profilu sa dor├í┼ża vn├║torn├í parapeta. To znamen├í, ak sa u okna alebo balk. dver├ş po─Ź├şta s vn├║tornou parapetou, je potrebn├ę k v├Ż┼íke okna (balk. dver├ş) uvedenej v e-shope pripo─Ź├şta┼ą 30 mm pre podkladov├Ż profil. Podkladov├Ż profil sl├║┼żi tie┼ż k jednoduch┼íiemu pos├║vaniu okien pri transporte z d├┤vodu, aby nedo┼ílo k po┼íkodeniu r├ímu okna. Preto  po┼íkoden├ş podkladov├ęho profilu pri preprave (t.j. odren├ş apod.) nie je pova┼żovan├ę za reklam├íciu a nevznik├í pr├ívo na jeho v├Żmenu ─Źi opravu ÔÇô podkladov├Ż profil je po zroben├ş mont├í┼że otvorovej v├Żplne zabudovan├Ż v tele stavby, preto jeho po┼íkoden├ş nie je vidite─żn├ę a nem├í vplyv na funk─Źnos┼ą v├Żrobku.
 
 
 
 
7.6 . Ak nie je u danej polo┼żky alebo kateg├│rie uveden├ę inak, otvorov├ę v├Żplne s├║ v e-shope vyobrazen├ę z poh─żadu z interi├ęru miestnosti.
 
 
8. Mont├í┼ż (ak je t├íto slu┼żba pre dan├Ż tovar dostupn├í)
 
 
8.1 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mont├í┼ż obsahuje mont├í┼ż otvorov├Żch v├Żpln├ş (pr├şp. pr├şslu┼íenstva) do pripraven├Żch otvorov. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (dosekanie otvorov a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude nutnos┼ą ich prevedenie konzultovan├í na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtovanie pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien pod─ża cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż za ne zaplati┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş.
 
8.2 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mont├í┼ż obsahuje mont├í┼ż na turboskrutky a utesnenie mont├í┼żnou penou. Dod├ívate─ż vyu┼ż├şva na mont├í┼ż predov┼íetk├Żm svojich vlastn├Żch profesion├ílnych zamestnancov, kvalitn├ę materi├íly a n├íradia popredn├Żch v├Żrobcov. Za pr├şplatok po predch├ídzaj├║cej dohode je mo┼żn├ę vykona┼ą mont├í┼ż pomocou paropriepustn├Żch p├ísok, oli┼ítovania a pod.
 
8.3 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za demont├í┼ż obsahuje demont├í┼ż dreven├Żch okien a r├ímov. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (demont├í┼ż ┼żelezn├Żch r├ímov a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude nutn├ę ich prevedenie konzultova┼ą na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtova┼ą pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien pod─ża cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż ich uhradi┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş.
 
8.4 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za ekologick├║ likvid├íciu obsahuje odnos a odvoz p├┤vodn├Żch demontovan├Żch okien, dver├ş a pr├şslu┼íenstva.
  
8.5 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mur├írske vyspr├ívky po zdvojen├Żch okn├ích, obsahuje pr├íce po mont├í┼żi p├┤vodn├Żch zdvojen├Żch (skrutkovan├Żch) okien do ┼í├şrky ┼íp├íry medzi stenou a r├ímom okna do 4 cm na ka┼żdej strane. Z vonkaj┼íej strany je v z├íkladnej cene zapravenie do ┼ík├íry ┼í├şrky do 1 cm. ┼átandardne sa muruj├║ otvoren├ę ┼ípalety. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (domurovanie, vyma─żovanie, v├Ą─Ź┼íia ┼ík├íra, po┼żiadavka na uzavret├ę ostenie a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude potrebn├ę ich prevedenie konzultova┼ą na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtova┼ą pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien a cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż ich uhradi┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş.
  
8.6 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mur├írske zapravenie po viedensk├Żch (tzv. kastlov├Żch) okn├ích obsahuje zapravenie po mont├í┼żi p├┤vodn├Żch viedensk├Żch (kastlov├Żch hlbok├Żch) okien do ┼í├şrky ┼íp├íry medzi stenou a r├ímom okna do 4 cm na ka┼żdej strane. Z vonkaj┼íej strany je v z├íkladnej cene zapravenie do ┼í├şrky ┼ík├íry do 1 cm. ┼átandardne sa muruj├║ otvoren├ę ┼ípalety. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (domurovanie, vyma─żovanie, v├Ą─Ź┼íia ┼ík├íra, po┼żiadavka na uzavret├ę ostenie a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude nutn├ę ich prevedenie konzultova┼ą na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtova┼ą pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien a cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż ich uhradi┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş. 
 
8.7 . V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objednal mur├írske zapravenie po zdvojen├Żch (jednoduch├Żch skrutkovan├Żch) okn├ích a na mieste realiz├ície Dod├ívate─ż zist├ş, ┼że ide o viedensk├ę (kastlov├ę) okn├í, vykon├í Dod├ívate─ż iba mont├í┼ż okien, pr├şp. sa s Objedn├ívate─żom dohodne na dopo─Ź├ştan├ş ceny za zapravenie po ┼íirok├Żch viedensk├Żch okn├ích a tento rozdiel Objedn├ívate─ż uhrad├ş v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po vykonan├ş pr├íc.
 
8.8 . V pr├şpade ┼że Dod├ívate─ż zist├ş pri mont├í┼żi, ┼że okn├í v danom rozmere a ┼ípecifik├ícii nie je mo┼żn├ę do stavebn├Żch otvorov namontova┼ą ÔÇô resp. ┼że s├║ zle objednan├ę okn├í zo strany Objedn├ívate─ża (napr. podstatne v├Ą─Ź┼í├ş alebo men┼í├ş otvor ako objednan├ę okn├í, otv├íranie zasahuje do ostenia a pod.), m├í Objedn├ívate─ż na v├Żber z t├Żchto mo┼żnost├ş:
 • Ak je mo┼żn├ę otvory, okn├í a pod. na mieste upravi┼ą tak, aby bolo mo┼żn├ę mont├í┼ż vykona┼ą a Objedn├ívate─ż ods├║hlas├ş viac n├íklady spojen├ę s t├Żmito pr├ícami, Dod├ívate─ż vykon├í mont├í┼ż a Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce uhrad├ş v hotovosti po ich vykonan├ş.
 • Ak boli v├Żrobky objednan├ę so z├ísadnou chybou a nie je na mieste mo┼żn├ę v├┤bec montova┼ą, alebo v pr├şpade ke─Ć Objedn├ívate─ż odmietne realiz├íciu viac n├íkladov, potom Dod├ívate─ż ponech├í tovar u Objedn├ívate─ża bez mont├í┼że. Objedn├ívate─ż je povinn├Ż potvrdi┼ą Dod├ívate─żovi prevzatie tovaru a za tieto v├Żrobky zaplati┼ą cenu v plnej v├Ż┼íke. Dod├ívate─ż je povinn├Ż Objedn├ívate─żovi odpo─Ź├şta┼ą cenu za nevykonan├ę pr├íce zn├ş┼żen├ę o 20 % (re┼żijn├ę n├íklady, ─Źas pracovn├şkov).
 • Po vz├íjomnej dohode m├┤┼że Dod├ívate─ż zle objednan├ę v├Żrobky odk├║pi┼ą za baz├írov├║ cenu a Objedn├ívate─ż m├í mo┼żnos┼ą objedna┼ą nov├ę spr├ívne v├Żrobky. Objedn├ívate─ż v tomto pr├şpade bu─Ć doplat├ş cenu v├Żrobkov, pr├şp. ak je cena odk├║penia vy┼í┼íia ako doplatok, potom Dod├ívate─ż vr├íti pomern├║ ─Źiastku Objedn├ívate─żovi, ktor├í mu logicky patr├ş.
 
 
9. Z├íru─Źn├ş podm├şnky
 
9.1. Na bazarov├ę polo┼żky poskytuje Dodavatel sn├ş┼żenou z├íruku 12m─Ťs├şc┼» na skryt├ę vady (nelze uplatnit na vady, kter├ę jsou v uvedeny v popisu zbo┼ż├ş a na fotografi├şch dokl├ídaj├şc├şch aktu├íln├ş stav nab├şzen├ęho zbo┼ż├ş). (Bazarov├ę v├Żrobky nejsou standardn├ş nab├şdkou Dodavatele a jejich p┼Ö├şpadn├í nab├şdka je v┼żdy viditeln─Ť ozna─Źena).
 
9.2. Lze reklamovat pouze vady v├Żrobk┼» vznikl├ę ve v├Żrob─Ť, po┼íkozen├şm p┼Öi p┼Öeprav─Ť a vady pou┼żit├Żch materi├íl┼».
 
9.3. Pokud nebyla spolu s v├Żrobky objedn├ína i jejich mont├í┼ż, nelze reklamovat vady a nefunk─Źnost zp┼»sobenou ┼ípatnou mont├í┼ż├ş, manipulac├ş a se┼Ö├şzen├şm v├Żrobk┼» nebo┼ą mont├í┼ż, se┼Ö├şzen├ş a uveden├ş do provozu neprovedl Dodavatel.
 
9.4. Dodan├ę zbo┼ż├ş a jejich komponenty vyroben├ę na zak├ízku (na m├şru pro z├íkazn├şka) nelze vym─Ť┼łovat a vracet. V├Żjimku tvo┼Ö├ş pouze ┼Öe┼íen├ş reklamace vady zavin─Ťn├ę Dodavatelem nebo v├Żrobcem, p┼Ö├şpadn─Ť ┼Öe┼íen├ş vady zji┼ít─Ťn├ę a Dodavatelem uznan├ę p┼Öi p┼Öevzet├ş v├Żrobk┼».
 
9.5. Reklamace, posuzov├ín├ş a odstra┼łov├ín├ş je standardn─Ť prov├íd─Ťno na adrese TT HOLDING a.s., Ti┼ínovsk├í 2029/51, 664 34 Ku┼Öim. V p┼Ö├şpad─Ť uznan├ę reklamace hrad├ş dopravu Dodavatel. Dodavatel rozhodne o reklamaci ihned ve slo┼żit─Ťj┼í├şch p┼Ö├şpadech do t┼Ö├ş dn┼».

 
10. Pr├íva z vadn├ęho pln─Ťn├ş
 
10.1. Pr├íva a povinnosti smluvn├şch stran ohledn─Ť pr├ív z vadn├ęho pln─Ťn├ş se ┼Ö├şd├ş p┼Ö├şslu┼ín├Żmi obecn─Ť z├ívazn├Żmi pr├ívn├şmi p┼Öedpisy (zejm├ęna ustanoven├şmi ┬ž 1914 a┼ż 1925, ┬ž 2099 a┼ż 2117 a ┬ž 2161 a┼ż 2174b ob─Źansk├ęho z├íkon├şku a z├íkonem ─Ź. 634/1992 Sb., o ochran─Ť spot┼Öebitele, ve zn─Ťn├ş pozd─Ťj┼í├şch p┼Öedpis┼»).
 
10.2. Prod├ívaj├şc├ş odpov├şd├í kupuj├şc├şmu, ┼że v─Ťc p┼Öi p┼Öevzet├ş nem├í vady. Zejm├ęna prod├ívaj├şc├ş odpov├şd├í kupuj├şc├şmu, ┼że v─Ťc:
 
10.2.1. odpov├şd├í ujednan├ęmu popisu, druhu a mno┼żstv├ş, jako┼ż i jakosti, funk─Źnosti, kompatibilit─Ť, interoperabilit─Ť a jin├Żm ujednan├Żm vlastnostem,
 
10.2.2. je vhodn├í k ├║─Źelu, pro kter├Ż ji kupuj├şc├ş po┼żaduje a s n├şm┼ż prod├ívaj├şc├ş souhlasil, a
 
10.2.3. je dod├ína s ujednan├Żm p┼Ö├şslu┼íenstv├şm a pokyny k pou┼żit├ş, v─Źetn─Ť n├ívodu k mont├í┼żi nebo instalaci.
 
10.3. Prod├ívaj├şc├ş odpov├şd├í kupuj├şc├şmu, ┼że vedle ujednan├Żch vlastnost├ş:
 
10.3.1. je v─Ťc vhodn├í k ├║─Źelu, k n─Ťmu┼ż se v─Ťc tohoto druhu obvykle pou┼ż├şv├í, i s ohledem na pr├íva t┼Öet├şch osob, pr├ívn├ş p┼Öedpisy, technick├ę normy nebo kodexy chov├ín├ş dan├ęho odv─Ťtv├ş, nen├ş-li technick├Żch norem,
 
10.3.2. v─Ťc mno┼żstv├şm, jakost├ş a dal┼í├şmi vlastnostmi, v─Źetn─Ť ┼żivotnosti, funk─Źnosti, kompatibility a bezpe─Źnosti, odpov├şd├í obvykl├Żm vlastnostem v─Ťc├ş t├ęho┼ż druhu, kter├ę m┼»┼że kupuj├şc├ş rozumn─Ť o─Źek├ívat, i s ohledem na ve┼Öejn├í prohl├í┼íen├ş u─Źin─Ťn├í prod├ívaj├şc├şm nebo jinou osobou v t├ęm┼że smluvn├şm ┼Öet─Ťzci, zejm├ęna reklamou nebo ozna─Źen├şm, leda┼że prod├ívaj├şc├ş prok├í┼że, ┼że si ho nebyl v─Ťdom nebo ┼że bylo v dob─Ť uzav┼Öen├ş kupn├ş smlouvy upraveno alespo┼ł srovnateln├Żm zp┼»sobem, jak├Żm bylo u─Źin─Ťno, anebo ┼że na rozhodnut├ş o koupi nemohlo m├şt vliv,
 
10.3.3. je v─Ťc dod├ína s p┼Ö├şslu┼íenstv├şm, v─Źetn─Ť obalu, n├ívodu k mont├í┼żi a jin├Żch pokyn┼» k pou┼żit├ş, kter├ę m┼»┼że kupuj├şc├ş rozumn─Ť o─Źek├ívat, a
 
10.3.4. v─Ťc odpov├şd├í jakost├ş nebo proveden├şm vzorku nebo p┼Öedloze, kter├ę prod├ívaj├şc├ş kupuj├şc├şmu poskytl p┼Öed uzav┼Öen├şm kupn├ş smlouvy.
 
10.4. Ustanoven├ş ─Źl. 10.3 obchodn├şch podm├şnek se nepou┼żije v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że prod├ívaj├şc├ş kupuj├şc├şho p┼Öed uzav┼Öen├şm kupn├ş smlouvy zvl├í┼í┼ą upozornil, ┼że se n─Ťkter├í vlastnost v─Ťci li┼í├ş a kupuj├şc├ş s t├şm p┼Öi uzav├şr├ín├ş kupn├ş smlouvy v├Żslovn─Ť souhlasil.
 
10.5. Prod├ívaj├şc├ş odpov├şd├í kupuj├şc├şmu tak├ę za vadu zp┼»sobenou nespr├ívnou mont├í┼ż├ş nebo instalac├ş, kter├í byla podle kupn├ş smlouvy provedena prod├ívaj├şc├şm nebo na jeho odpov─Ťdnost. To plat├ş i v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że byla mont├í┼ż nebo instalace provedena kupuj├şc├şm a vada nastala v d┼»sledku nedostatku v n├ívodu, kter├Ż k n├ş poskytl prod├ívaj├şc├ş nebo poskytovatel digit├íln├şho obsahu nebo slu┼żby digit├íln├şho obsahu, jde-li o v─Ťc s digit├íln├şmi vlastnostmi.
 
10.6. Projev├ş-li se vada v pr┼»b─Ťhu jednoho roku od p┼Öevzet├ş, m├í se za to, ┼że v─Ťc byla vadn├í ji┼ż p┼Öi p┼Öevzet├ş, leda┼że to povaha v─Ťci nebo vady vylu─Źuje. Tato doba neb─Ť┼ż├ş po dobu, po kterou kupuj├şc├ş nem┼»┼że v─Ťc u┼ż├şvat, v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że vadu vytkl opr├ívn─Ťn─Ť.
 
10.7. Kupuj├şc├ş m┼»┼że vytknout vadu, kter├í se na v─Ťci projev├ş v dob─Ť dvou let od p┼Öevzet├ş. Je-li p┼Öedm─Ťtem koup─Ť v─Ťc s digit├íln├şmi vlastnostmi a maj├ş-li b├Żt podle kupn├ş smlouvy digit├íln├ş obsah nebo slu┼żba digit├íln├şho obsahu poskytov├íny soustavn─Ť po ur─Źitou dobu, m┼»┼że kupuj├şc├ş vytknout vadu, kter├í se na nich vyskytne nebo projev├ş v dob─Ť dvou let od p┼Öevzet├ş. M├í-li b├Żt pln─Ťno po dobu del┼í├ş dvou let, m├í kupuj├şc├ş pr├ívo z vady, kter├í se vyskytne nebo projev├ş v t├ęto dob─Ť. Vytkl-li kupuj├şc├ş prod├ívaj├şc├şmu vadu opr├ívn─Ťn─Ť, doba pro vyt─Źen├ş vady v─Ťci neb─Ť┼ż├ş po dobu, po kterou kupuj├şc├ş nem┼»┼że v─Ťc u┼ż├şvat.
 
10.8. M├í-li v─Ťc vadu, m┼»┼że kupuj├şc├ş po┼żadovat jej├ş odstran─Ťn├ş. Podle sv├ę volby m┼»┼że po┼żadovat dod├ín├ş nov├ę v─Ťci bez vady nebo opravu v─Ťci, leda┼że je zvolen├Ż zp┼»sob odstran─Ťn├ş vady nemo┼żn├Ż nebo ve srovn├ín├ş s druh├Żm nep┼Öim─Ť┼Öen─Ť n├íkladn├Ż; to se posoud├ş zejm├ęna s ohledem na v├Żznam vady, hodnotu, kterou by v─Ťc m─Ťla bez vady, a to, zda m┼»┼że b├Żt druh├Żm zp┼»sobem vada odstran─Ťna bez zna─Źn├Żch obt├ş┼ż├ş pro kupuj├şc├şho. Prod├ívaj├şc├ş m┼»┼że odm├ştnout vadu odstranit, je-li to nemo┼żn├ę nebo nep┼Öim─Ť┼Öen─Ť n├íkladn├ę zejm├ęna s ohledem na v├Żznam vady a hodnotu, kterou by v─Ťc m─Ťla bez vady.
 
10.9. Prod├ívaj├şc├ş odstran├ş vadu v p┼Öim─Ť┼Öen├ę dob─Ť po jej├şm vytknut├ş tak, aby t├şm kupuj├şc├şmu nezp┼»sobil zna─Źn├ę obt├ş┼że, p┼Öi─Źem┼ż se zohledn├ş povaha v─Ťci a ├║─Źel, pro kter├Ż kupuj├şc├ş v─Ťc koupil. K odstran─Ťn├ş vady p┼Öevezme prod├ívaj├şc├ş v─Ťc na vlastn├ş n├íklady. Vy┼żaduje-li to demont├í┼ż v─Ťci, jej├ş┼ż mont├í┼ż byla provedena v souladu s povahou a ├║─Źelem v─Ťci p┼Öedt├şm, ne┼ż se vada projevila, prod├ívaj├şc├ş provede demont├í┼ż vadn├ę v─Ťci a mont├í┼ż opraven├ę nebo nov├ę v─Ťci anebo uhrad├ş n├íklady s t├şm spojen├ę.
 
10.10. Kupuj├şc├ş m┼»┼że po┼żadovat p┼Öim─Ť┼Öenou slevu nebo odstoupit od kupn├ş smlouvy, pokud:
 
10.10.1. prod├ívaj├şc├ş vadu odm├ştl odstranit nebo ji neodstranil v souladu s ─Źl. 10.9 obchodn├şch podm├şnek,
 
10.10.2. se vada projev├ş opakovan─Ť,
 
10.10.3. je vada podstatn├Żm poru┼íen├şm kupn├ş smlouvy, nebo
 
10.10.4. je z prohl├í┼íen├ş prod├ívaj├şc├şho nebo z okolnost├ş zjevn├ę, ┼że vada nebude odstran─Ťna v p┼Öim─Ť┼Öen├ę dob─Ť nebo bez zna─Źn├Żch obt├ş┼ż├ş pro kupuj├şc├şho.
 
10.11. Je-li vada v─Ťci nev├Żznamn├í, kupuj├şc├ş nem┼»┼że odstoupit od kupn├ş smlouvy (ve smyslu ─Źl. 10.10 obchodn├şch podm├şnek); m├í se za to, ┼że vada v─Ťci nen├ş nev├Żznamn├í. Odstoup├ş-li kupuj├şc├ş od kupn├ş smlouvy, prod├ívaj├şc├ş vr├ít├ş kupuj├şc├şmu kupn├ş cenu bez zbyte─Źn├ęho odkladu pot├ę, co obdr┼ż├ş v─Ťc nebo co mu kupuj├şc├ş prok├í┼że, ┼że v─Ťc odeslal.
 
10.12. Vadu lze vytknout prod├ívaj├şc├şmu, u kter├ęho v─Ťc byla koupena. Je-li v┼íak k oprav─Ť ur─Źena jin├í osoba, kter├í je v m├şst─Ť prod├ívaj├şc├şho nebo v m├şst─Ť pro kupuj├şc├şho bli┼ż┼í├şm, kupuj├şc├ş vytkne vadu tomu, kdo je ur─Źen k proveden├ş opravy.
 
10.13. S v├Żjimkou p┼Ö├şpad┼», kdy je k proveden├ş opravy ur─Źena jin├í osoba, je prod├ívaj├şc├ş povinen p┼Öijmout reklamaci v kter├ękoli provozovn─Ť, v n├ş┼ż je p┼Öijet├ş reklamace mo┼żn├ę s ohledem na sortiment prod├ívan├Żch v├Żrobk┼» nebo poskytovan├Żch slu┼żeb, p┼Ö├şpadn─Ť i ve sv├ęm s├şdle. Prod├ívaj├şc├ş je povinen kupuj├şc├şmu vydat p┼Öi uplatn─Ťn├ş reklamace p├şsemn├ę potvrzen├ş, ve kter├ęm uvede datum, kdy kupuj├şc├ş reklamaci uplatnil, co je jej├şm obsahem, jak├Ż zp┼»sob vy┼Ö├şzen├ş reklamace kupuj├şc├ş po┼żaduje a kontaktn├ş ├║daje kupuj├şc├şho pro ├║─Źely poskytnut├ş informace o vy┼Ö├şzen├ş reklamace. Tato povinnost se vztahuje i na jin├ę osoby ur─Źen├ę k proveden├ş opravy.
 
10.14. Reklamace v─Źetn─Ť odstran─Ťn├ş vady mus├ş b├Żt vy┼Ö├şzena a kupuj├şc├ş o tom mus├ş b├Żt informov├ín nejpozd─Ťji do t┼Öiceti (30) dn┼» ode dne uplatn─Ťn├ş reklamace, pokud se prod├ívaj├şc├ş s kupuj├şc├şm nedohodne na del┼í├ş lh┼»t─Ť. Je-li p┼Öedm─Ťtem z├ívazku poskytnut├ş digit├íln├şho obsahu, v─Źetn─Ť digit├íln├şho obsahu dodan├ęho na hmotn├ęm nosi─Źi, nebo slu┼żby digit├íln├şho obsahu, mus├ş b├Żt reklamace vy┼Ö├şzena v p┼Öim─Ť┼Öen├ę dob─Ť s p┼Öihl├ędnut├şm k povaze digit├íln├şho obsahu nebo slu┼żby digit├íln├şho obsahu a k ├║─Źelu, pro n─Ťj┼ż je kupuj├şc├ş po┼żadoval.
 
10.15. Po marn├ęm uplynut├ş lh┼»ty podle ─Źl. 10.14 obchodn├şch podm├şnek m┼»┼że kupuj├şc├ş od kupn├ş smlouvy odstoupit nebo po┼żadovat p┼Öim─Ť┼Öenou slevu.
 
10.16. Prod├ívaj├şc├ş je povinen vydat kupuj├şc├şmu potvrzen├ş o datu a zp┼»sobu vy┼Ö├şzen├ş reklamace, v─Źetn─Ť potvrzen├ş o proveden├ş opravy, a dob─Ť jej├şho trv├ín├ş, p┼Ö├şpadn─Ť p├şsemn├ę od┼»vodn─Ťn├ş zam├ştnut├ş reklamace. Tato povinnost se vztahuje i na jin├ę osoby ur─Źen├ę k proveden├ş opravy.
 
10.17. Pr├íva z odpov─Ťdnosti za vady zbo┼ż├ş m┼»┼że kupuj├şc├ş konkr├ętn─Ť uplatnit zejm├ęna osobn─Ť na adrese Ti┼ínovsk├í 2029/51, Ku┼Öim, telefonicky na ─Ź├şsle +420 420 725 997 397 ─Źi elektronickou po┼ítou na adrese obchod@skladova-okna.cz.
 
10.18. Kdo m├í pr├ívo z vadn├ęho pln─Ťn├ş, n├íle┼ż├ş mu i n├íhrada n├íklad┼» ├║─Źeln─Ť vynalo┼żen├Żch p┼Öi uplatn─Ťn├ş tohoto pr├íva. Neuplatn├ş-li v┼íak kupuj├şc├ş pr├ívo na n├íhradu do jednoho m─Ťs├şce po uplynut├ş lh┼»ty, ve kter├ę je t┼Öeba vytknout vadu, soud pr├ívo nep┼Öizn├í, pokud prod├ívaj├şc├ş nam├ştne, ┼że pr├ívo na n├íhradu nebylo uplatn─Ťno v─Źas.
 
10.19. Dal┼í├ş pr├íva a povinnosti stran souvisej├şc├ş s odpov─Ťdnost├ş prod├ívaj├şc├şho za vady m┼»┼że upravit reklama─Źn├ş ┼Ö├íd prod├ívaj├şc├şho.
 
10.20. Prod├ívaj├şc├ş ─Źi jin├í osoba m┼»┼że kupuj├şc├şmu poskytnout nad r├ímec jeho z├íkonn├Żch pr├ív z vadn├ęho pln─Ťn├ş tak├ę z├íruku za jakost.

 
11. Storno, neprevzat├Ż tovar
 
11.1 . Po odoslan├ş objedn├ívky je objedn├ívka pova┼żovan├í za z├ív├Ązn├║.
 
11.2 . Objedn├ívate─ż m├í mo┼żnos┼ą bezplatne stornova┼ą odoslan├║ objedn├ívku najnesk├┤r do 2 hod├şn (120 min├║t) od jej odoslania.
 
11.3 . Objedn├ívate─ż m├í pr├ívo na zru┼íenie objedn├ívky. Preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady, ktor├ę v┼íak s t├Żmto dodato─Źn├Żm zru┼íen├şm objedn├ívky Dod├ívate─żovi u┼ż vznikli, je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż Objedn├ívate─żovi na├║─Źtova┼ą a v pr├şpade ich neuhradenia od Objedn├ívate─ża ─Ćalej vym├íha┼ą.
  
11.4 . V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objednan├Ż tovar a slu┼żby v dohodnutom term├şne, ─Źase a mieste neprevezme, je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s dodato─Źn├Żm znovu dodan├şm, na├║─Źtova┼ą Objedn├ívate─żovi a v pr├şpade ich neuhradenia ich od Objedn├ívate─ża ─Ćalej vym├íha┼ą .
 
11.5 . V pr├şpade objedn├ívky tovaru aj s mont├í┼żou, ke─Ć Objedn├ívate─ż neuhrad├ş v  hotovosti doplatok po vykonan├ş mont├í┼że (alebo in├Żch objednan├Żch slu┼żieb), je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż v├Żrobky demontova┼ą, odviez┼ą a pre├║─Źtova┼ą preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s m├írnou mont├í┼żou, dopravu a r├ę┼żiou skladu spojenou s op├Ątovn├Żm prijat├şm tovaru na sklad, ─Ćal┼í├şm uskladnen├şm at─Ć.

11.6 . Pr├şslu┼íenstvo, t.j. najm├Ą ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, vonkaj┼íie a vn├║torn├ę parapety, s├║ pre z├íkazn├şka v┼żdy vyr├íban├ę na mieru a to i v pr├şpade, ┼że boli objednan├ę k otvorovej v├Żplni, ktor├í je skladovou polo┼żkou. V pr├şpade storna skladovej polo┼żky, ku ktorej bolo pr├şslu┼íenstvo objednan├ę, je Objedn├ívate─ż povinn├Ż uhradi┼ą pr├şpadn├ę n├íklady spojen├ę s v├Żrobou tohto pr├şslu┼íenstva, ak u┼ż bolo toto pr├şslu┼íenstvo v dobe stornovania vyroben├ę nebo ak u┼ż nebolo mo┼żn├ę vykona┼ą storno v├Żroby pr├şslu┼íenstva u dod├ívate─ża Dod├ívate─ża.
 
 
12. Ostatn├ę dojednania
  
12.1 . Tovar je a┼ż do ├║pln├ęho zaplatenia majetkom Dod├ívate─ża
  
12.2 . Zobrazenie farebnosti na monitore po─Ź├şta─Źa nemus├ş zodpoveda┼ą odtie┼łu skuto─Źn├ęho v├Żrobku
  
 
13. Ochrana osobn├Żch ├║dajov
  
Dod├ívate─ż (prev├ídzkovate─ż) tohto internetov├ęho obchodu sa zav├Ązuje, ┼że osobn├ę ├║daje Objedn├ívate─ża neposkytne akejko─żvek tretej strane. Potrebn├ę osobn├ę ├║daje bud├║ poskytnut├ę iba dopravcovi pr├şp. pracovn├şkom vykon├ívaj├║cim mont├í┼ż a ─Ćal┼íie slu┼żby u Objedn├ívate─ża. Objedn├ívate─ż m├┤┼że kedyko─żvek po┼żiada┼ą o bezodplatn├ę vymazanie z datab├ízy Dod├ívate─ża a to e-mailom alebo listom.
 
14. Pou─Źenie o pr├ívach a povinnostiach pod─ża NOZ
 
Odst├║penie od zmluvy
┬ž 1829
(1) Spotrebite─ż m├í pr├ívo odst├║pi┼ą od zmluvy v lehote ┼ítrn├ístich dn├ş . Lehota pod─ża prvej vety plynie odo d┼ła uzavretia zmluvy a ak ide o:
a) k├║pnu zmluvu, odo d┼ła prevzatia tovaru,
b) zmluvu, ktorej predmetom je nieko─żko druhov tovaru alebo dodanie nieko─żk├Żch ─Źast├ş, odo d┼ła prevzatia poslednej dod├ívky tovaru, alebo:
c) zmluvu, ktorej predmetom je pravideln├í opakovan├í dod├ívka tovaru, odo d┼ła prevzatia prvej dod├ívky tovaru .

(2) Ak spotrebite─ż nebol pou─Źen├Ż o pr├íve odst├║pi┼ą od zmluvy v s├║lade s ┬ž 1820 ods. 1 p├şsm. f), m├┤┼że spotrebite─ż od zmluvy odst├║pi┼ą do jedn├ęho roka a ┼ítrn├ístich dn├ş odo d┼ła za─Źiatku plynutia lehoty na odst├║penie pod─ża odseku 1. Ak v┼íak bol spotrebite─ż pou─Źen├Ż o pr├íve odst├║pi┼ą od zmluvy v tejto lehote , be┼ż├ş dvojt├Ż┼żd┼łov├ę lehota na odst├║penie od d┼ła, kedy spotrebite─ż pou─Źenie obdr┼żal.
 
┬ž 1832
(1) Ak odst├║pi spotrebite─ż od zmluvy, vr├íti mu podnikate─ż bez zbyto─Źn├ęho odkladu, najnesk├┤r do ┼ítrn├ístich dn├ş od odst├║penia od zmluvy, v┼íetky pe┼ła┼żn├ę prostriedky vr├ítane n├íkladov na dodanie, ktor├ę od neho na z├íklade zmluvy prijal, rovnak├Żm sp├┤sobom. Podnikate─ż vr├íti spotrebite─żovi prijat├ę pe┼ła┼żn├ę prostriedky in├Żm sp├┤sobom len vtedy, ak s t├Żm spotrebite─ż s├║hlasil a ak mu t├Żm nevznikn├║ ─Ćal┼íie n├íklady. Ak kupuj├║ci odst├║pi od k├║pnej zmluvy, zn├í┼ía n├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru pred├ívaj├║cemu, a to aj v pr├şpade, ┼że tovar nemo┼żno vzh─żadom na jeho povahu vr├íti┼ą obvyklou po┼ítovou cestou.

(2) Ak spotrebite─ż zvolil in├Ż, ne┼ż najlacnej┼í├ş sp├┤sob dodania tovaru, ktor├Ż podnikate─ż pon├║ka, vr├íti podnikate─ż spotrebite─żovi n├íklady na dodanie tovaru vo v├Ż┼íke zodpovedaj├║cej najlacnej┼íiemu pon├║kan├ęmu sp├┤sobu dodania tovaru.

(3) Podnikate─ż uhrad├ş spotrebite─żovi n├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru, ak neupozornil spotrebite─ża na povinnos┼ą zn├í┼ía┼ą tieto n├íklady v s├║lade s ustanoven├şm ┬ž 1820 ods. 1 p├şsm. g).

(4) AK odst├║pi spotrebite─ż od k├║pnej zmluvy, podnikate─ż nie je povinn├Ż vr├íti┼ą prijat├ę pe┼ła┼żn├ę prostriedky spotrebite─żovi sk├┤r, ne┼ż mu spotrebite─ż tovar odovzd├í alebo preuk├í┼że, ┼że tovar podnikate─żovi odoslal.
 
┬ž 1837
Spotrebite─ż nem├┤┼że odst├║pi┼ą od zmluvy
d) o dod├ívke tovaru, ktor├Ż bol upraven├Ż pod─ża priania spotrebite─ża alebo pre jeho osobu.
 
┬ž 1820
Ozn├ímenie pred uzavret├şm zmluvy
(1) V pr├şpade, ak rokovania str├ín ved├║ k uzavretiu zmluvy a ak pou┼ż├şva pri ┼łom podnikate─ż v├Żhradne aspo┼ł jeden komunika─Źn├Ż prostriedok, ktor├Ż umo┼ż┼łuje uzavrie┼ą zmluvu bez s├║─Źasnej fyzickej pr├ştomnosti str├ín (─Ćalej len "prostriedok komunik├ície na dia─żku") alebo ke─Ć smeruje tak├ęto konanie k uzatvoreniu zmluvy mimo priestor obvykl├Ż pre podnikate─żovo podnikanie, ozn├ími podnikate─ż spotrebite─żovi v dostato─Źnom predstihu pred uzavret├şm zmluvy alebo pred t├Żm, ne┼ż spotrebite─ż urob├ş z├ív├Ązn├║ ponuku taktie┼ż
f ) ak je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą pr├ívo na odst├║penie od zmluvy, podmienky, lehotu a postupy na uplatnenie tohto pr├íva (pozri formul├ír), ako aj formul├ír na odst├║penie od zmluvy, ktor├ęho n├íle┼żitosti ustanov├ş vykon├ívac├ş pr├ívny predpis (nariadenie vl├ídy 363 / 2013),
g ) ├║daj, ┼że v pr├şpade odst├║penia od zmluvy zn├í┼ía spotrebite─ż n├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru a ak ide o zmluvu uzavret├║ prostredn├şctvom prostriedku komunik├ície na dia─żku n├íklady za vr├ítenie tovaru, ak tento tovar nem├┤┼że by┼ą vr├íten├Ż pre svoju povahu po┼ítou.

Od na┼íich z├íkazn├şkov

Ako overujeme recenzie?

B. Zoltán

ÔÇ×V├Żmenu okien sme si stihly asi za p├Ą┼ą hod├şnÔÇŽÔÇť

ÔÇ×V├Żmenu okien sme si stihly asi za p├Ą┼ą hod├şn. Sme zo v┼íetk├Żm spokojn├ŻÔÇŽÔÇť

T. Zouhar

ÔÇ×V konfigur├ítore z├íkazn├şk navrhol a objednal:ÔÇŽÔÇť

ÔÇ×V konfigur├ítore z├íkazn├şk navrhol a objednal: ┬Ě 6-komorov├ę plastov├ę vchodov├ę dvere PREMIUM s izola─Źn├Żm dvojsklom, vr├ítane tepl├ęho medzisklenen├ęho (di┼ítan─Źn├ęho) r├íme─Źku,ÔÇŽÔÇť

LK SERVICES

ÔÇ×Z├íkazn├şk zo Slovenska zo spolo─Źnosti LK SERVICESÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Z├íkazn├şk zo Slovenska zo spolo─Źnosti LK SERVICES si u n├ís u┼ż dvakr├ít objednal dvoje plastov├ę vchodov├ę dvere a dvojkr├şdlov├ę plastov├ę oknoÔÇŽÔÇť

Szikelovci

ÔÇ×Ve─żmi pekne ─Ćakujeme za pekne oknaÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Ve─żmi pekne ─Ćakujeme za pekne okna ,ktor├ę sme e┼íte vlani objednali od V├ís za pomoci ve─żmi milej,ochotnej p.Rity,ktor├í n├ím profesion├ílneÔÇŽÔÇť

A. Vern├ş─Źek

ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł, s dodan├Żmi oknami sme ve─żmi spokojn├şÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Ve─żmi pekne ─Ćakujeme za pekne okna ,ktor├ę sme e┼íte vlani objednali od V├ís za pomoci ve─żmi milej,ochotnej p.Rity,ktor├í n├ím profesion├ílneÔÇŽÔÇť

Sk├║senosti z├íkazn├şkov s na┼íimi oknami