00 ÔéČ
Celkom0 ÔéČbez DPH
Pokra─Źova┼ą do ko┼í├şka

Obchodn├ę podmienky

Obchodn├ę podmienky SKLADOV├ë-OKN├ü.sk
 
T├Żmito obchodn├Żmi podmienkami sa riadi elektronick├Ż obchod (eshop) prev├ídzkovan├Ż na t├Żchto str├ínkach. Odoslan├şm objedn├ívky Objedn├ívate─ż (Odberate─ż) potvrdzuje, ┼że s nimi bol riadne obozn├ímen├Ż a ┼że s nimi s├║hlas├ş.
 
1. Z├íkladn├ę ├║daje, kontakty
 
1.1 . Prev├ídzkovate─ż a faktura─Źn├ę ├║daje
 
TT HOLDING a.s.
I─îO: 241 71 034
DI─î: CZ24171034
S├şdlo: ─îesk├í republika, Ku┼Öim, Ti┼ínovsk├í 2029/51, PS─î 664 34
(pre p├şsomn├║ komunik├íciu pou┼ż├şvajte pros├şm ni┼ż┼íie uveden├║ kore┼íponden─Źn├║ adresu, na ktorej s├║ sklady, servis, hlavn├í obchodn├í kancel├íria a ─Ćal┼íie z├ízemie spolo─Źnosti)
 
Spisov├í zna─Źka : veden├í na Krajskom s├║de v Brne
 
 
1.2 . Kore┼íponden─Źn├í adresa a adresa pre uplatnenie p├şsomnej reklam├ície
 
TT HOLDING a.s.
Tišnovská 2029/51
664 34  Ku┼Öim
Česká republika
 
1.3 . Kontaktn├ę ├║daje
 
ÔÇó Infolinka SKLADOVE-OKNA.sk  pre pomoc s objedn├ívkou, pomoc s v├Żberom tovaru, inform├ície k pred├ívan├Żm produktom, term├şny dodania v├Żrobkov vyroben├Żch na z├íkazku, faktur├ícia a pod.:
Telef├│n: +421 944 737 500, e-mail: obchod@skladove-okna.sk
Pracovná doba nášho klientskeho centra je uvedená v sekcii Kontakty.
 
 
ÔÇó Miesto pre osobn├Ż odber, exped├şcia
Adresa skladu : Tišnovská 2029/51, Kuřim, PSČ : 664 34, Česká republika
Pracovná doba skladu je uvedená v sekcii Kontakty.
Term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu je vhodn├ę dohodn├║┼ą vopred. Vo chv├şli, ke─Ć je objedn├ívka kompletn├í a pripraven├í na exped├şciu, informuje Dod├ívate─ż Odberate─ża o mo┼żnosti osobn├ęho odberu e-mailom.
 
 
1.4 . ─î├şslo ├║─Źtu pre bezhotovostn├ę platby
 
─î├şslo ├║─Źtu: 292 391 2314/1100

IBAN: SK5011000000002923912314
SWIFT: TATR SK BX

Adresa banky: Tatra banka, a.s., Hod┼żovo n├ím. 3, 850
05 Bratislava 55
 
1.5 . Adresy servisn├Żch miest
 
Zbern├Ż dvor pre tovar zak├║pen├Ż bez mont├í┼że : centr├ílny sklad Ti┼ínovsk├í 2029/51, Ku┼Öim, PS─î : 664 34, ─îesk├í republika.
Pracovná doba skladu je uvedená v sekcii Kontakty.
Dovoz reklamovan├ęho tovaru je vhodn├ę dohodn├║┼ą vopred:
Telef├│n: +421 944 737 500, e-mail: obchod@skladove-okna.sk
 
Bli┼ż┼íie inform├ície k mo┼żnostiam podania reklam├ície ÔÇô vi─Ć. z├íru─Źn├ę podmienky.
 
 
2. Pon├║kan├Ż tovar
 
Dod├ívate─ż z├íkazn├şkovi, odberate─żovi (─Ćalej len ÔÇ×Objedn├ívate─żÔÇť) pon├║ka prostredn├şctvom internetov├ęho e-shopu tovar, ktor├Ż mo┼żno rozdeli┼ą do nasleduj├║cich skup├şn:
 
2.1 . Skladov├ę v├Żrobky (Skladov├ę okn├í)
 
Do tejto kateg├│rie patria predov┼íetk├Żm v├Żplne otvorov (okn├í a dvere), pr├şpadne ─Ćal┼í├ş tovar:
 • ktor├Ż je be┼żne na sklade v minim├ílnom po─Źte jednotiek a┼ż desiatok kusov,
 • spravidla nov├ę v├Żrobky (ak nie je u konkr├ętnej polo┼żky uveden├ę inak), ktor├ę s├║ pripraven├ę ihne─Ć k odberu alebo ktor├ę je mo┼żn├ę doda┼ą Objedn├ívate─żovi v pr├şpade, ┼że je dan├í polo┼żka aktu├ílne vypredan├í, najnesk├┤r do 7ÔÇô21 pracovn├Żch dn├ş.
Ak Objedn├ívate─ż nen├íjde v sekcii skladov├Żch v├Żrobkov po┼żadovan├Ż typ okien ─Źi dver├ş, m├┤┼że si nakonfigurova┼ą vlastn├ę okno (dvere) prostredn├şctvom funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť. Ku skladov├Żm v├Żrobkom si Objedn├ívate─ż m├┤┼że priobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s├║visiaci tovar umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva. Prostredn├şctvom konfigur├ítora a funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť mo┼żno jednoducho ku ka┼żd├ęmu skladov├ęmu oknu prida┼ą vn├║torn├ę a vonkaj┼íie parapety, ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, zmeni┼ą typ okennej k─żu─Źky a vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie individu├ílne zmeny zvolen├ęho skladov├ęho tovaru.

Na skladov├Ż tovar poskytujeme z├íruku v d─║┼żke 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
 
2.2 . Tovar vyroben├Ż na mieru (ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť)
 
 Do tejto kateg├│rie spadaj├║ predov┼íetk├Żm otvorov├ę v├Żplne (okn├í a dvere), pr├şp. ─Ćal┼í├ş tovar:
 
 • ktor├Ż si Objedn├ívate─ż zostav├ş a vytvor├ş s├ím pomocou konfigur├ítora okien a dver├ş ÔÇô funkcia ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť. Ide v┼żdy o nov├Ż tovar, vyroben├Ż pre z├íkazn├şka na mieru,
 • ide o nov├ę v├Żrobky, vytvoren├ę na mieru na z├íklade individu├ílnej objedn├ívky. 
Prostredn├şctvom e-shopu SKLADOVE-OKNA.sk s konfigur├ítorom s unik├ítnou funkciou ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť si m├┤┼że Objedn├ívate─ż zostavi┼ą svoje vlastn├ę okno alebo dvere. Jednoducho a na mieru. Ka┼żd├ę okno (dvere) je mo┼żn├ę doplni┼ą o ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, vn├║torn├ę alebo vonkaj┼íie parapety, zmeni┼ą k─żu─Źku a vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie individu├ílne zmeny.
 
K v├Żrobkom vytvoren├Żm vlastn├Żm n├ívrhom si Objedn├ívate─ż m├┤┼że doobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s t├Żm s├║visiaci tovar umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva.
 
Na tovar vytvoren├Ż vlastn├Żm n├ívrhom poskytujeme z├íruku v d─║┼żke 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
Viac o mo┼żnosti nakonfigurova┼ą si vlastn├ę okno alebo dvere ÔÇô funkcia ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť v bode 3.
 
 
 
2.3 . Stre┼ín├ę okn├í
 
 Do tejto kateg├│rie patria predov┼íetk├Żm:
 • stre┼ín├ę okn├í a s├║visiace doplnky a pr├şslu┼íenstvo,
 • spravidla nov├ę v├Żrobky.
 
Stre┼ín├ę okn├í dod├ívame iba bez mont├í┼że.
 
K stre┼ín├Żm okn├ím si objedn├ívate─ż m├┤┼że doobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s├║visiaci tovar, umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva.
 
Na stre┼ín├ę okn├í poskytujeme z├íruku v d─║┼żke 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
 
2.4 . Pr├şslu┼íenstvo
 
Do tejto kateg├│rie patr├ş predov┼íetk├Żm:
 
 • Pr├şslu┼íenstvo k okn├ím a dver├ím (najm├Ą vn├║torn├ę a vonkaj┼íie parapety, ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, k─żu─Źky, roz┼íirovacie, spojovacie a ─Ćal┼íie profily).
 • Materi├íl pre mont├í┼ż (peny, turboskrutky, tmely a silik├│ny, vrt├íky a ─Ćal┼í├ş doporu─Źen├Ż materi├íl od renomovan├Żch odsk├║┼ían├Żch v├Żrobcov).
 • N├íradie pre mont├í┼ż (n├ístroje pre demont├í┼ż okien, pre mont├í┼ż okien a pre mur├írske pr├íce).
 • N├ístroje pre zameranie okien a dver├ş (laserov├ę a oby─Źajn├ę metre pod.).
 • Doplnky pre servis a ├║dr┼żbu (nastavovacie k─ż├║─Źe, udr┼żiavacie sady a pod.).
Samostatn├ę pr├şslu┼íenstvo (ak objedn├ívka neobsahuje okn├í a dvere objednan├ę s mont├í┼żou), dod├ívame iba bez mont├í┼że.
 
Pr├şslu┼íenstvo a doplnky je mo┼żn├ę objedna┼ą aj samostatne bez objedn├ívky okna alebo dver├ş. ┼Żal├║zie a siete proti hmyzu je mo┼żn├ę objedna┼ą iba spolu so skladov├Żmi oknami (dverami) alebo s v├Żrobkami vytvoren├Żmi vlastn├Żm n├ívrhom.
 
Na pr├şslu┼íenstvo k okn├ím (najm├Ą parapety, ┼żal├║zie, siete, k─żu─Źky) a na elektrick├ę n├íradie poskytujeme z├íruku 24 mesiacov (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
 
 
2.5 . Baz├írov├ę v├Żrobky (Baz├írov├ę okn├í)
 
 
Do tejto kateg├│rie spadaj├║ predov┼íetk├Żm v├Żplne otvorov (okn├í a dvere), pr├şp. ─Ćal┼í├ş tovar, ktor├Ż:
 • bolo vyroben├Ż pre in├ęho z├íkazn├şka, ktor├Ż objedn├ívku stornoval, v├Żrobky si neodobral a pod,
 • m├í drobn├ę po┼íkodenia nebr├íniacu v ─Ćal┼íom u┼ż├şvan├ş (ak nie je u danej polo┼żky uveden├ę inak). ┼ápecifik├ícia pr├şpadn├ęho po┼íkodenia, je uveden├í v popise danej baz├írovej polo┼żky,
 • bol u┼ż raz zabudovan├Ż a po mont├í┼żi ihne─Ć demontovan├Ż (napr. z d├┤vodu chybn├ęho zamerania) a jeho funkcia a vzh─żad s├║ v kvalite nov├ęho v├Żrobku,
 • ide preva┼żne o jednorazov├Ż predaj, preva┼żne v po─Źte jedn├ęho alebo maxim├ílne nieko─żk├Żch m├ílo rovnak├Żch kusov.
Baz├írov├ę v├Żrobky s├║ v e-shope v┼żdy vidite─żne odl├ş┼íen├ę od ostatn├ęho pon├║kan├ęho tovaru. Baz├írov├ę v├Żrobky dod├ívame s mont├í┼żou i bez mont├í┼że (pod─ża objedn├ívky).
 
Ak Objedn├ívate─ż nen├íjde v sekcii baz├íra ani skladov├Żch v├Żrobkov po┼żadovan├Ż typ okien ─Źi dver├ş, m├┤┼że si nakonfigurova┼ą vlastn├ę okno (dvere) prostredn├şctvom funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť.
 
K baz├írov├Żm v├Żrobkom si Objedn├ívate─ż m├┤┼że priobjedna┼ą n├íradie a materi├íl pre zameranie, mont├í┼ż a ─Ćal┼í├ş s t├Żm s├║visiaci tovar umiestnen├Ż v kateg├│rii pr├şslu┼íenstva.
Prostredn├şctvom konfigur├ítora a funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť mo┼żno jednoducho ku ka┼żd├ęmu baz├írov├ęmu oknu prida┼ą vn├║torn├║ alebo vonkaj┼íiu parapetu. ┼Żal├║zie a siete proti hmyzu k baz├írov├Żm polo┼żk├ím nedod├ívame a v konfigur├ítore s├║ preto nedostupn├ę.
 
Na baz├írov├Ż tovar neposkytujeme vzh─żadom na povahu tovaru z├íruku (vi─Ć. Z├íru─Źn├ę podmienky).
 
3. Funkcia ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť
 
3.1 . Konfigur├ítor okien a dver├ş  bol navrhnut├Ż pre be┼żn├ęho u┼ż├şvate─ża, amat├ęra. Aj napriek tomu si v┼íak vy┼żaduje jeho pou┼ż├şvanie znalos┼ą aspo┼ł z├íkladn├Żch term├şnov v oblasti otvorov├Żch v├Żpln├ş a znalos┼ą stavebn├şctva ako tak├ęho.
 
3.2 . V situ├ícii, kedy si Objedn├ívate─ż nie je ist├Ż technickou ┼ípecifik├íciou svojej objedn├ívky, v├Żberom okien, grafick├Żm vyobrazen├şm, potrebuje odborn├║ konzult├íciu at─Ć., m├┤┼że vyu┼żi┼ą slu┼żbu ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť (vi─Ć. ÔÇ×Doplnkov├í slu┼żba ÔÇô Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť ÔÇô bod ─Ź. 4).
 
3.3 . Dod├ívate─ż nenesie zodpovednos┼ą za ┼íkody vzniknut├ę chybne vykonanou objedn├ívkou pomocou konfigur├ítora ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť.
 
3.4 . Ak Objedn├ívate─ż zist├ş , ┼że si chybne nakonfiguroval v├Żrobok, ktor├Ż takto objednal, m├í mo┼żnos┼ą ho Dod├ívate─żovi vr├íti┼ą, pr├şp. objedn├ívku stornova┼ą (vi─Ć. Storn├í, neprevzat├Ż tovar ÔÇô bod ─Ź.10). Preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady, ktor├ę v┼íak Dod├ívate─żovi do tejto chv├şle vznikli (vr├ítane n├íkladov na pr├şpadn├ę odk├║penie v├Żrobkov sp├Ą┼ą od Objedn├ívate─ża), je Objedn├ívate─ż povinn├Ż Dod├ívate─żovi uhradi┼ą a Dod├ívate─ż je opr├ívnen├Ż tieto n├íklady v pr├şpade ich neuhradenia Objedn├ívate─żom ─Ćalej vym├íha┼ą.
 
 
4. Doplnkov├í slu┼żba ÔÇô ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť
  
4.1 . V pr├şpade, ke─Ć si Objedn├ívate─ż nie je ist├Ż technickou ┼ípecifik├íciou svojej objedn├ívky, s v├Żberom okien, s grafick├Żm vyobrazen├şm, pr├şp . potrebuje odborn├║ konzult├íciu at─Ć., m├┤┼że vyu┼żi┼ą doplnkov├║ slu┼żbu "Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│ne"
 
4.2 . Vlo┼żen├şm slu┼żby ÔÇ×Technick├í kontrola objedn├ívky a konzult├ícia po telef├│neÔÇť do ko┼í├şka (resp. jej objednan├şm), bude namiesto be┼żnej Objedn├ívky Dod├ívate─żovi odoslan├í iba nez├ív├Ązn├í ÔÇ×Predbe┼żn├í objedn├ívkaÔÇť. A┼ż potom, ke─Ć odborn├Ż technik dod├ívate─ża prekontroluje t├║to predbe┼żn├║ objedn├ívku a skonzultuje jej technick├ę rie┼íenie s Objedn├ívate─żom po telef├│ne, a ods├║hlas├ş si s n├şm spr├ívnos┼ą tejto objedn├ívky, bude tovar vyskladnen├Ż, resp. odovzdan├Ż do v├Żroby a doru─Źen├Ż Objedn├ívate─żovi. Z├íkazn├şk si tak v pr├şpade vyu┼żitia tejto slu┼żby m├┤┼że by┼ą ist├Ż, ┼że objednal presne to ─Źo chcel a dostane pr├íve tak├ę okno, ktor├ę po┼żadoval.
 
4.3 . O telefonick├ę potvrdenie spr├ívnosti a technick├║ kontrolu objedn├ívky s Objedn├ívate─żom sa Dod├ívate─ż sna┼ż├ş minim├ílne 2x po─Źas dvoch najbli┼ż┼í├şch pracovn├Żch dn├ş od prijatia ÔÇ×Predbe┼żnej objedn├ívkyÔÇť, pri─Źom v pr├şpade ne├║spechu zasiela inform├íciu aj na e-mail Objedn├ívate─ża. V pr├şpade, ┼że nie je mo┼żn├ę s Objedn├ívate─żom vykona┼ą telefonick├ę potvrdenie spr├ívnosti objedn├ívky (dlhodobo nedostupn├Ż telef├│n a pod.), Dod├ívate─ż ÔÇ×Predbe┼żn├║ objedn├ívkuÔÇť po 5 d┼łoch od jej prijatia stornuje a informuje o tomto kroku z├íkazn├şka e-mailom.
 
5. Platobn├ę podmienky
 
Platobn├ę podmienky s├║visia so sp├┤sobom dopravy objednan├ęho tovaru.
  
5.1 . Osobn├Ż odber
 
V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objedn├í v├Żrobky bez dopravy a bez mont├í┼że, uhrad├ş za tovar v hotovosti pri jeho prevzat├ş v skladov├Żch priestoroch Dod├ívate─ża.
  
5.2 . Zaslanie prepravnou slu┼żbou
 
Ak  Objedn├ívate─ż objedn├í v├Żrobky iba s dopravou bez mont├í┼że, uhrad├ş za tovar v hotovosti priamo prepravcovi v mieste prevzatia.
  
5.3 . V pr├şpade objedn├ívky aj s mont├í┼żou (ak je t├íto slu┼żba pre dan├ę v├Żrobky dostupn├í)
 
V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objedn├í k v├Żrobkom aj mont├í┼ż, uhrad├ş za tovar a dod├ívan├ę slu┼żby v hotovosti po dodan├ş v├Żrobkov a preveden├ş mont├í┼że.
  
5.4 . Záloha
 
Na baz├írov├ę polo┼żky, skladov├ę polo┼żky a drobn├ę pr├şslu┼íenstvo objednan├ę BEZ MONT├ü┼ŻE, nepo┼żaduje Dod├ívate─ż z├ílohu.
Na v├Żrobky vytvoren├ę vlastn├Żm n├ívrhom (na mieru pre z├íkazn├şka), na stre┼ín├ę okn├í, na v├Żrobky, ktor├ę nie s├║ be┼żne skladom a na v├Żrobky dod├ívan├ę aj S MONT├ü┼ŻOU, Dod├ívate─ż po┼żaduje z├ílohu vo v├Ż┼íke 30 % z celkovej v├Ż┼íky objedn├ívky. Doplatok (70 %) hrad├ş Objedn├ívate─ż v hotovosti pri odbere na sklade (v pr├şpade osobn├ęho odberu), alebo v hotovosti pri prevzat├ş v├Żrobkov od prepravnej slu┼żby, alebo v hotovosti po vykonan├ş mont├í┼że (v pr├şpade objedn├ívky aj s mont├í┼żou).
 
5.5 . V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż odmieta dlhodobo objednan├Ż tovar prevzia┼ą a boli vykonan├ę v┼íetky dostupn├ę kroky zo strany Dod├ívate─ża pre riadne doru─Źenie objedn├ívky, je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż objedn├ívku jednostranne stornova┼ą a objednan├Ż tovar uvies┼ą do baz├írov├ęho predaja. Dod├ívate─ż je opr├ívnen├Ż preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady s t├Żmto spojen├ę, odpo─Ź├şta┼ą z uhradenej z├ílohy. Objedn├ívate─żovi Dod├ívate─ż vr├íti z├ílohov├║ platbu zn├ş┼żen├║ o tieto n├íklady, pri─Źom je povinn├Ż dolo┼żi┼ą jednotliv├ę n├íklady, ktor├ę boli takto odpo─Ź├ştan├ę. 
 
6. Dodacie podmienky
  
6.1 . V pr├şpade osobn├ęho odberu bude objednan├Ż tovar pripraven├Ż na vyzdvihnutie v sklade Dod├ívate─ża. Term├şn a ─Źas osobn├ęho odberu je vhodn├ę dohodn├║┼ą vopred. Po prijat├ş objedn├ívky, pr├şp. po naskladnen├ş objednan├ęho tovaru, (teda vo chv├şli, ke─Ć je cel├í objedn├ívka skladom) Dod├ívate─ż informuje Objedn├ívate─ża prostredn├şctvom e-mailu o mo┼żnosti odobra┼ą objednan├Ż tovar. Pracovn├í doba, miesto odberu a kontakty do skladu s├║ uveden├ę v bode 1.3.
 
6.2 . V pr├şpade dopravy prepravnou slu┼żbou, s├║ polo┼żky expedovan├ę  spravidla do 3 pracovn├Żch dn├ş od objednania. Doba doru─Źenia tovaru prepravnou slu┼żbou k Objedn├ívate─żovi z├ívis├ş od vy┼ąa┼żenia prepravn├ę slu┼żby a vzdialenosti dodacieho miesta. Tovar je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov Objedn├ívate─żovi doru─Źen├Ż do 2 pracovn├Żch dn├ş od odovzdania prepravnej slu┼żbe.
 
Prepravn├║ slu┼żbu je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą len pre tovar do max. 3,3 m┬▓ plochy na jeden kus. ─Äalej nesmie ┼żiadny z rozmerov presiahnu┼ą d─║┼żku 2400 mm.
 
Objedn├ívate─ż je povinn├Ż pri prevzat├ş prekontrolova┼ą neporu┼íenos┼ą z├ísielky. Ak zist├ş zjavn├ę chyby, z├ísielku odmietne prevzia┼ą a nap├ş┼íe so zamestnancom prepravnej slu┼żby z├ípis o reklam├ícii. Ak nie je po┼íkodenie zjavn├ę a k jej odhaleniu d├┤jde a┼ż po vybalen├ş tovaru, je Objedn├ívate─ż povinn├Ż do 24 hod├şn od prevzatia, kontaktova┼ą Dod├ívate─ża a chybu nahl├ísi┼ą. Pokia─ż je nahl├ísen├í chyba, ktor├í musela by┼ą zjavn├í u┼ż pri prevzat├ş tovaru (poru┼íen├Ż obal apod.), alebo pokia─ż Objedn├ívate─ż prebrat├Ż tovar rozbalil pre d├┤kladn├║ kontrolu po viacej ako 24 hodin├ích od prevzatia a chybu tak nahl├ísil neskoro, m├í sa za to, ┼że tovar bol prevzat├Ż bez ch├Żb a nie je mo┼żn├ę vyhovie┼ą po┼żiadavke na bezplatn├║ opravu alebo v├Żmenu tovaru.
 
V pr├şpade dopravy prepravnou slu┼żbou, je od Objedn├ívate─ża o─Źak├ívan├í asistencia s├║visiaca so zlo┼żen├şm tovaru na mieste ur─Źenom Objedn├ívate─żom. Spolupr├íca Objedn├ívate─ża pri vykl├ídke objednan├ęho tovaru z├ívis├ş na ve─żkosti, hmotnosti a mno┼żstva. V pr├şpade, ┼że vodi─Ź s├ím nie je schopn├Ż tovar na ur─Źenom mieste vylo┼żi┼ą, je Objedn├ívate─ż povinn├Ż prepravcovi pom├┤c┼ą s vylo┼żen├şm.
  
6.3 . Baz├írov├ę okn├í (objednan├ę bez mont├í┼że)
 
Tento druh tovaru je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na sklade a je pripraven├Ż ihne─Ć k odberu (vi─Ć. polo┼żky ozna─Źen├ę v na┼íej ponuke ako "skladom"). Ak Baz├írov├í polo┼żka na sklade nie je, je mo┼żn├ę vykona┼ą rezerv├íciu do doby naskladnenia. 
 
6.4 . Skladov├ę okn├í (objednan├ę bez mont├í┼że)

Tento druh tovaru je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na sklade a je pripraven├Ż ihne─Ć k odberu (vi─Ć. aktu├ílne mno┼żstvo tovaru "skladom"). Ak dan├í skladov├í polo┼żka aktu├ílne na sklade nie je alebo nie je na sklade Vami po┼żadovan├ę mno┼żstvo, tovar bude doobjednan├Ż a doplnen├Ż do skladu najnesk├┤r do 7ÔÇô21 pracovn├Żch dn├ş.

6.5 . Okn├í vytvoren├ę pomocou funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť (objednan├ę bez mont├í┼że)

Tento druh tovaru je pre Objedn├ívate─ża vyr├íban├Ż na mieru v preveden├ş a ┼ípecifik├ícii, ktor├║ si nakonfiguroval pomocou funkcie ÔÇ×Vytvor si vlastn├ę oknoÔÇť. Dodacia lehota pre tento typ v├Żrobkov je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov 10ÔÇô28 pracovn├Żch dn├ş, v z├ívislosti od typu a zlo┼żitosti objednan├ęho tovaru.

6.6 . Stre┼ín├ę okn├í (dod├ívame iba bez mont├í┼że)

Dodacia lehota pre tento typ v├Żrobkov je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov 14ÔÇô28 pracovn├Żch dn├ş, v z├ívislosti od typu a zlo┼żitosti objednan├ęho tovaru.

6.7 . Mont├í┼żne pr├şslu┼íenstvo (samostatne dod├ívame iba bez mont├í┼że)

Tento typ tovaru je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na sklade a pripraven├Ż ihne─Ć k odberu (vi─Ć. polo┼żky ozna─Źen├ę v na┼íej ponuke ako ÔÇ×skladomÔÇť). Ak polo┼żka na sklade nie je, je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov doplnen├í do skladu a expedovan├í k Objedn├ívate─żovi do 14 pracovn├Żch dn├ş.

6.8 . ┼Żal├║zie, parapety, siete proti hmyzu a ─Ćal┼íie pr├şslu┼íenstvo (samostatne dod├ívame iba bez mont├í┼że)

Tento druh tovaru je pre Objedn├ívate─ża vyr├íban├Ż na mieru v preveden├ş a ┼ípecifik├ícii, ktor├║ si nakonfiguroval pomocou funkcie "Vytvor si vlastn├ę okno". Dodacia lehota pre tento typ v├Żrobkov je vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov 7ÔÇô14 pracovn├Żch dn├ş, v z├ívislosti od typu a zlo┼żitosti objednan├ęho tovaru.

6.9 . Tovar objednan├Ż aj s mont├í┼żou (ak bola pri vytvorenie objedn├ívky t├íto slu┼żba pre dan├Ż tovar dostupn├í)

U tovaru objednan├ęho aj s mont├í┼żou (pr├şp. demont├í┼żou, likvid├íciou a mur├írskymi pr├ícami) je nutn├ę k dodacej lehote pripo─Ź├şta┼ą 14 pracovn├Żch dn├ş pre napl├ínovanie najbli┼ż┼íieho mo┼żn├ęho term├şnu mont├í┼że. O mo┼żn├Żch term├şnoch mont├í┼że informuje Dod├ívate─ż Objedn├ívate─ża v r├ímci telefonick├ęho potvrdenia objedn├ívky. Term├şn mont├í┼że je v┼żdy individu├ílnou dohodou Dod├ívate─ża a Objedn├ívate─ża.

6.10 . Kombin├ícia objedn├ívky polo┼żiek zo skladu a na objednanie
 
V pr├şpade, ke─Ć  Objedn├ívate─ż objedn├í kombin├íciu tovaru, ktor├Ż je a nie je na sklade, v r├ímci telefonick├ęho potvrdenia objedn├ívky zo strany Dod├ívate─ża bude s Objedn├ívate─żom upresnen├ę, ─Źi bude chcie┼ą expedova┼ą objedn├ívku ako celok alebo po ─Źastiach. V pr├şpade exped├şcie po ─Źastiach, bude dopo─Ź├ştan├í doprava navy┼íe pod─ża cenn├şka Dod├ívate─ża alebo pod─ża individu├ílnej dohody v pr├şpade objedn├ívky v├Ą─Ź┼íieho rozsahu.
  
6.11 . Pri tovare, u ktor├ęho je po┼żadovan├í ├║hrada z├ílohy (vi─Ć. bod 5.4), sa term├şn pre dodanie po─Ź├şta a┼ż od prip├şsania tejto z├ílohy na ├║─Źet Dod├ívate─ża. Z├ílohov├║ fakt├║ru s podkladmi pre platbu obdr┼ż├ş Objedn├ívate─ż na e - mail po odoslan├ş objedn├ívky.
 
6.12 . V pr├şpade, ┼że Objedn├ívate─ż neuhrad├ş za tovar v hotovosti pri prevzat├ş, Dod├ívate─ż nevyd├í Objedn├ívate─żovi v├Żrobky a je opr├ívnen├Ż Objedn├ívate─żovi pre├║─Źtova┼ą preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s m├írnou dopravou a r├ę┼żiou skladu sp├┤sobenou m├írnou exped├şciou objedn├ívky.
  
6.13 . V pr├şpade objedn├ívky tovaru aj s mont├í┼żou, ke─Ć Objedn├ívate─ż neuhrad├ş v hotovosti doplatok po vykonan├ş mont├í┼że (alebo in├Żch slu┼żieb), je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż v├Żrobky demontova┼ą, odviez┼ą a pre├║─Źtova┼ą preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s m├írnou mont├í┼żou, dopravou a r├ę┼żiou skladu, s├║visiace s op├Ątovn├Żm prijat├şm tovaru na sklad. 
 
6.14 . Cena za dopravu vypo─Ź├ştan├í e-shopom
 
Syst├ęm e-shopu vypo─Ź├ştava dopravu z cenn├şka, ktor├Ż je obmedzen├Ż celkovou v├íhou 1.000 kg na jednu objedn├ívku. V pr├şpade, ┼że v├íha celkovej objedn├ívky prekro─Ź├ş 1.000 kg (cca 15 ÔÇô 30 ks okien) zobraz├ş sa ozn├ímenie, upozor┼łuj├║ce na prekro─Źenie tejto hranice. Po prijat├ş objedn├ívky bude obsluha e - shopu kontaktova┼ą z├íkazn├şka a cenu dopravy stanov├ş individu├ílne.
 
  
7. Zameranie, v├Żrobn├ę rozmery, ┼ípecifik├ícia v├Żrobkov
 
7.1 . Dod├ívate─ż neposkytuje slu┼żbu presn├ęho vymerania v├Żrobn├Żch rozmerov u Objedn├ívate─ża.
Ako n├ívod na zameranie je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą n├ívod na str├ínkach Dod├ívate─ża. N├ívod je v┼íeobecn├Ż popis mo┼żnosti vymeranie be┼żn├ęho otvoru. Zl├ę vymeranie vykonan├ę Objedn├ívate─żom pod─ża tohto n├ívodu nie je mo┼żn├ę uzna┼ą ako reklam├íciu alebo n├írokova┼ą si vzniknut├ę ┼íkody u Dod├ívate─ża.
 
7.2 . Za objednan├ę rozmery, prevedenie, ─Źlenenie a ─Ćal┼íie ┼ípecifik├ície zodpoved├í Objedn├ívate─ż, ktor├Ż si objednal hotov├Ż v├Żrobok z ponuky Dod├ívate─ża, resp. si ho s├ím vytvoril (nakonfiguroval) pomocou funkcie "Vytvor si vlastn├ę okno".

7.3 . Dod├ívate─ż neru─Ź├ş za spr├ívnos┼ą objedn├ívky, ktor├í bola preveden├í ├║stne. Objedn├ívate─ż je povinn├Ż d├┤kladne skontrolova┼ą, ┼że objednan├Ż tovar s├║hlas├ş s jeho po┼żiadavkami. K tejto kontrole sl├║┼żi dokument Objedn├ívka, ktor├Ż dostane Objedn├ívate─ż po preveden├ş objedn├ívky do e-mailu. V pr├şpade, ┼że neodpoved├í ┼ípecifik├ícia objedn├ívky predstave Objedn├ívate─ża, je treba v─Źas informova┼ą Dod├ívate─ża o po┼żadovan├Żch zmen├ích alebo stornu objedn├ívky (vi─Ć bod 10. Storna)

7.4 . Hl├ísenie zmien a ├║prav v objedn├ívke, odpor├║─Źame robi┼ą v┼żdy p├şsomne (e-mailom). Nezrovnalosti, ktor├ę nie je mo┼żn├ę preuk├íza┼ą p├şsomne, nie je mo┼żn├ę bra┼ą na zrete─ż.
 
7.5 . V├Ż┼íka okien a balk├│nov├Żch dver├ş v e-shope je uveden├í v┼żdy bez podkladov├ęho profilu, ktor├Ż m├í na v├Ż┼íku 30 mm (vi─Ć. obr.). Podkladov├Ż profil je umiestnen├Ż pod spodn├Żm okrajom r├ímu okna (balk├│nov├Żch dver├ş) a je odn├şmate─żn├Ż. K podkladov├ęmu profilu sa dor├í┼ża vn├║torn├í parapeta. To znamen├í, ak sa u okna alebo balk. dver├ş po─Ź├şta s vn├║tornou parapetou, je potrebn├ę k v├Ż┼íke okna (balk. dver├ş) uvedenej v e-shope pripo─Ź├şta┼ą 30 mm pre podkladov├Ż profil. Podkladov├Ż profil sl├║┼żi tie┼ż k jednoduch┼íiemu pos├║vaniu okien pri transporte z d├┤vodu, aby nedo┼ílo k po┼íkodeniu r├ímu okna. Preto  po┼íkoden├ş podkladov├ęho profilu pri preprave (t.j. odren├ş apod.) nie je pova┼żovan├ę za reklam├íciu a nevznik├í pr├ívo na jeho v├Żmenu ─Źi opravu ÔÇô podkladov├Ż profil je po zroben├ş mont├í┼że otvorovej v├Żplne zabudovan├Ż v tele stavby, preto jeho po┼íkoden├ş nie je vidite─żn├ę a nem├í vplyv na funk─Źnos┼ą v├Żrobku.
 
 
 
 
7.6 . Ak nie je u danej polo┼żky alebo kateg├│rie uveden├ę inak, otvorov├ę v├Żplne s├║ v e-shope vyobrazen├ę z poh─żadu z interi├ęru miestnosti.
 
 
8. Mont├í┼ż (ak je t├íto slu┼żba pre dan├Ż tovar dostupn├í)
 
 
8.1 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mont├í┼ż obsahuje mont├í┼ż otvorov├Żch v├Żpln├ş (pr├şp. pr├şslu┼íenstva) do pripraven├Żch otvorov. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (dosekanie otvorov a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude nutnos┼ą ich prevedenie konzultovan├í na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtovanie pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien pod─ża cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż za ne zaplati┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş.
 
8.2 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mont├í┼ż obsahuje mont├í┼ż na turboskrutky a utesnenie mont├í┼żnou penou. Dod├ívate─ż vyu┼ż├şva na mont├í┼ż predov┼íetk├Żm svojich vlastn├Żch profesion├ílnych zamestnancov, kvalitn├ę materi├íly a n├íradia popredn├Żch v├Żrobcov. Za pr├şplatok po predch├ídzaj├║cej dohode je mo┼żn├ę vykona┼ą mont├í┼ż pomocou paropriepustn├Żch p├ísok, oli┼ítovania a pod.
 
8.3 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za demont├í┼ż obsahuje demont├í┼ż dreven├Żch okien a r├ímov. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (demont├í┼ż ┼żelezn├Żch r├ímov a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude nutn├ę ich prevedenie konzultova┼ą na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtova┼ą pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien pod─ża cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż ich uhradi┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş.
 
8.4 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za ekologick├║ likvid├íciu obsahuje odnos a odvoz p├┤vodn├Żch demontovan├Żch okien, dver├ş a pr├şslu┼íenstva.
  
8.5 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mur├írske vyspr├ívky po zdvojen├Żch okn├ích, obsahuje pr├íce po mont├í┼żi p├┤vodn├Żch zdvojen├Żch (skrutkovan├Żch) okien do ┼í├şrky ┼íp├íry medzi stenou a r├ímom okna do 4 cm na ka┼żdej strane. Z vonkaj┼íej strany je v z├íkladnej cene zapravenie do ┼ík├íry ┼í├şrky do 1 cm. ┼átandardne sa muruj├║ otvoren├ę ┼ípalety. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (domurovanie, vyma─żovanie, v├Ą─Ź┼íia ┼ík├íra, po┼żiadavka na uzavret├ę ostenie a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude potrebn├ę ich prevedenie konzultova┼ą na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtova┼ą pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien a cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż ich uhradi┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş.
  
8.6 . ┼átandardn├í ÔÇ×e-shopov├íÔÇť cena za mur├írske zapravenie po viedensk├Żch (tzv. kastlov├Żch) okn├ích obsahuje zapravenie po mont├í┼żi p├┤vodn├Żch viedensk├Żch (kastlov├Żch hlbok├Żch) okien do ┼í├şrky ┼íp├íry medzi stenou a r├ímom okna do 4 cm na ka┼żdej strane. Z vonkaj┼íej strany je v z├íkladnej cene zapravenie do ┼í├şrky ┼ík├íry do 1 cm. ┼átandardne sa muruj├║ otvoren├ę ┼ípalety. V pr├şpade viacer├Żch pr├íc (domurovanie, vyma─żovanie, v├Ą─Ź┼íia ┼ík├íra, po┼żiadavka na uzavret├ę ostenie a pod.), ktor├ę neboli zahrnut├ę v objedn├ívke, bude nutn├ę ich prevedenie konzultova┼ą na mieste s Objedn├ívate─żom a do├║─Źtova┼ą pod─ża be┼żn├Żch ┼ítandardn├Żch cien a cenn├şka Dod├ívate─ża. Ak Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce ods├║hlas├ş, je povinn├Ż ich uhradi┼ą v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po ich vykonan├ş. 
 
8.7 . V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objednal mur├írske zapravenie po zdvojen├Żch (jednoduch├Żch skrutkovan├Żch) okn├ích a na mieste realiz├ície Dod├ívate─ż zist├ş, ┼że ide o viedensk├ę (kastlov├ę) okn├í, vykon├í Dod├ívate─ż iba mont├í┼ż okien, pr├şp. sa s Objedn├ívate─żom dohodne na dopo─Ź├ştan├ş ceny za zapravenie po ┼íirok├Żch viedensk├Żch okn├ích a tento rozdiel Objedn├ívate─ż uhrad├ş v hotovosti na pr├şjmov├Ż doklad po vykonan├ş pr├íc.
 
8.8 . V pr├şpade ┼że Dod├ívate─ż zist├ş pri mont├í┼żi, ┼że okn├í v danom rozmere a ┼ípecifik├ícii nie je mo┼żn├ę do stavebn├Żch otvorov namontova┼ą ÔÇô resp. ┼że s├║ zle objednan├ę okn├í zo strany Objedn├ívate─ża (napr. podstatne v├Ą─Ź┼í├ş alebo men┼í├ş otvor ako objednan├ę okn├í, otv├íranie zasahuje do ostenia a pod.), m├í Objedn├ívate─ż na v├Żber z t├Żchto mo┼żnost├ş:
 • Ak je mo┼żn├ę otvory, okn├í a pod. na mieste upravi┼ą tak, aby bolo mo┼żn├ę mont├í┼ż vykona┼ą a Objedn├ívate─ż ods├║hlas├ş viac n├íklady spojen├ę s t├Żmito pr├ícami, Dod├ívate─ż vykon├í mont├í┼ż a Objedn├ívate─ż tieto naviac pr├íce uhrad├ş v hotovosti po ich vykonan├ş.
 • Ak boli v├Żrobky objednan├ę so z├ísadnou chybou a nie je na mieste mo┼żn├ę v├┤bec montova┼ą, alebo v pr├şpade ke─Ć Objedn├ívate─ż odmietne realiz├íciu viac n├íkladov, potom Dod├ívate─ż ponech├í tovar u Objedn├ívate─ża bez mont├í┼że. Objedn├ívate─ż je povinn├Ż potvrdi┼ą Dod├ívate─żovi prevzatie tovaru a za tieto v├Żrobky zaplati┼ą cenu v plnej v├Ż┼íke. Dod├ívate─ż je povinn├Ż Objedn├ívate─żovi odpo─Ź├şta┼ą cenu za nevykonan├ę pr├íce zn├ş┼żen├ę o 20 % (re┼żijn├ę n├íklady, ─Źas pracovn├şkov).
 • Po vz├íjomnej dohode m├┤┼że Dod├ívate─ż zle objednan├ę v├Żrobky odk├║pi┼ą za baz├írov├║ cenu a Objedn├ívate─ż m├í mo┼żnos┼ą objedna┼ą nov├ę spr├ívne v├Żrobky. Objedn├ívate─ż v tomto pr├şpade bu─Ć doplat├ş cenu v├Żrobkov, pr├şp. ak je cena odk├║penia vy┼í┼íia ako doplatok, potom Dod├ívate─ż vr├íti pomern├║ ─Źiastku Objedn├ívate─żovi, ktor├í mu logicky patr├ş.
 
 
9. Z├íru─Źn├ę podmienky
  
9.1 . Na baz├írov├ę polo┼żky neposkytuje Dod├ívate─ż z├íruku. (Baz├írov├ę v├Żrobky nie s├║ ┼ítandardnou ponukou Dod├ívate─ża a ich pr├şpadn├í ponuka je v┼żdy vidite─żne ozna─Źen├í).
 
9.2 . Na skladov├ę polo┼żky a na okn├í (dvere) vytvoren├ę vlastn├Żm n├ívrhom, stre┼ín├ę okn├í, pr├şslu┼íenstvo, doplnky, pr├íce a slu┼żby vykonan├ę Dod├ívate─żom poskytuje Dod├ívate─ż z├íruku 24 mesiacov.
 
9.3 . Reklam├ície je mo┼żn├ę poda┼ą p├şsomne ÔÇőÔÇőna adrese TT HOLDING a.s.,
 Ti┼ínovsk├í 2029/51, 664 34 Ku┼Öim, ─îesk├í republika alebo e-mailom obchod@skladove-okna.sk
  
9.4 . Je mo┼żn├ę reklamova┼ą iba chyby v├Żrobkov vzniknut├ę vo v├Żrobe, po┼íkoden├şm pri preprave a vady pou┼żit├Żch materi├ílov.
  
9.5 . Pokia─ż nebola spolu s v├Żrobkami objednan├í aj ich mont├í┼ż, nemo┼żno reklamova┼ą chyby a nefunk─Źnos┼ą sp├┤soben├║ zlou mont├í┼żou, manipul├íciou a nastaven├şm v├Żrobkov preto┼że mont├í┼ż, nastavenie a uvedenie do prev├ídzky nevykonal Dod├ívate─ż.
  
9.6 . Dodan├Ż tovar a ich komponenty vyroben├ę na z├íkazku (na mieru pre z├íkazn├şka) nemo┼żno vymie┼ła┼ą a vraca┼ą. V├Żnimku tvor├ş iba rie┼íenie reklam├ície vady zavinenej Dod├ívate─żom alebo v├Żrobcom, pr├şpadne rie┼íenie vady zistenej a Dod├ívate─żom uznanej pri prevzat├ş v├Żrobkov.
  
9.7 . Reklam├ície, posudzovanie a odstra┼łovanie ch├Żb sa ┼ítandardne rob├ş na adrese TT HOLDING a.s., Ti┼ínovsk├í 2029/51, 664 34 Ku┼Öim, ─îesk├í republika. Objedn├ívate─ż bu─Ć doru─Ź├ş posudzovan├Ż tovar alebo jeho ─Źas┼ą na t├║to adresu na svoje n├íklady.
  
9.8 . Dod├ívate─ż odstr├íni reklam├íciu do 30 dn├ş od uplatnenia reklam├ície Objedn├ívate─żom:
 • odstr├íni vzniknut├ę vady na v├Żrobkoch, ak s├║ odstr├ínite─żn├ę,
 • poskytne primeran├║ z─żavu. Primeran├í z─żava z ceny predmetu reklam├ície sa stanov├ş s oh─żadom na povahu a rozsah vady a p├┤vodn├║ obstar├ívaciu cenu v├Żrobku bez danej vady,
 • odstr├íni vady v├Żmenou chybn├Żch v├Żrobkov za v├Żrobky bezchybn├ę. Pri uznan├ş vady p├┤jdu n├íklady za obojsmern├║ dopravu od Objedn├ívate─ża na miesto posudzovania reklam├ície a za obstaranie nov├ęho cel├ęho v├Żrobku alebo jeho ─Źasti plne na n├íklady Dod├ívate─ża. V pr├şpade neuznania vady bude v├Żrobok alebo jeho ─Źas┼ą doru─Źen├í sp├Ą┼ą na adresu Objedn├ívate─ża na n├íklady Objedn├ívate─ża alebo si ich vyzdvihne Objedn├ívate─ż s├ím v mieste posudzovania reklam├ície . 
 
9.9 . V pr├şpade uznan├ęho odst├║penia od zmluvy, mus├ş toto by┼ą uroben├ę p├şsomnou formou v s├║lade s platn├Żm ob─Źianskym z├íkonn├şkom (vi─Ć. bod 13). N├íklady na vr├ítenie tovaru Dod├ívate─żovi hrad├ş Objedn├ívate─ż. Tovar nesmie by┼ą po┼íkoden├Ż, mus├ş by┼ą vr├ítane pr├şpadnej dokument├ície a vr├íten├Ż v p├┤vodnom neporu┼íenom obale. Po vr├íten├ş tovaru sp├Ą┼ą bude Objedn├ívate─żovi vr├íten├í k├║pna cena. Mo┼żnos┼ą vr├ítenia tovaru sa nevz┼ąahuje na tovar, ktor├Ż nie je be┼żne na sklade a ktor├Ż je vyroben├Ż na z├íkazku. Vr├íten├Ż tovar mus├ş by┼ą ─Źist├Ż, neporu┼íen├Ż, zabalen├Ż v origin├ílnom obale a sp├┤sobil├Ż na ─Ćal┼í├ş predaj.
 
10. Storno, neprevzat├Ż tovar
 
10.1 . Po odoslan├ş objedn├ívky je objedn├ívka pova┼żovan├í za z├ív├Ązn├║.
 
10.2 . Objedn├ívate─ż m├í mo┼żnos┼ą bezplatne stornova┼ą odoslan├║ objedn├ívku najnesk├┤r do 2 hod├şn (120 min├║t) od jej odoslania.
 
10.3 . Objedn├ívate─ż m├í pr├ívo na zru┼íenie objedn├ívky. Preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady, ktor├ę v┼íak s t├Żmto dodato─Źn├Żm zru┼íen├şm objedn├ívky Dod├ívate─żovi u┼ż vznikli, je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż Objedn├ívate─żovi na├║─Źtova┼ą a v pr├şpade ich neuhradenia od Objedn├ívate─ża ─Ćalej vym├íha┼ą.
  
10.4 . V pr├şpade, ke─Ć Objedn├ívate─ż objednan├Ż tovar a slu┼żby v dohodnutom term├şne, ─Źase a mieste neprevezme, je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s dodato─Źn├Żm znovu dodan├şm, na├║─Źtova┼ą Objedn├ívate─żovi a v pr├şpade ich neuhradenia ich od Objedn├ívate─ża ─Ćalej vym├íha┼ą .
 
10.5 . V pr├şpade objedn├ívky tovaru aj s mont├í┼żou, ke─Ć Objedn├ívate─ż neuhrad├ş v  hotovosti doplatok po vykonan├ş mont├í┼że (alebo in├Żch objednan├Żch slu┼żieb), je Dod├ívate─ż opr├ívnen├Ż v├Żrobky demontova┼ą, odviez┼ą a pre├║─Źtova┼ą preuk├ízate─żn├ę primeran├ę be┼żn├ę n├íklady spojen├ę s m├írnou mont├í┼żou, dopravu a r├ę┼żiou skladu spojenou s op├Ątovn├Żm prijat├şm tovaru na sklad, ─Ćal┼í├şm uskladnen├şm at─Ć.

10.6 . Pr├şslu┼íenstvo, t.j. najm├Ą ┼żal├║zie, siete proti hmyzu, vonkaj┼íie a vn├║torn├ę parapety, s├║ pre z├íkazn├şka v┼żdy vyr├íban├ę na mieru a to i v pr├şpade, ┼że boli objednan├ę k otvorovej v├Żplni, ktor├í je skladovou polo┼żkou. V pr├şpade storna skladovej polo┼żky, ku ktorej bolo pr├şslu┼íenstvo objednan├ę, je Objedn├ívate─ż povinn├Ż uhradi┼ą pr├şpadn├ę n├íklady spojen├ę s v├Żrobou tohto pr├şslu┼íenstva, ak u┼ż bolo toto pr├şslu┼íenstvo v dobe stornovania vyroben├ę nebo ak u┼ż nebolo mo┼żn├ę vykona┼ą storno v├Żroby pr├şslu┼íenstva u dod├ívate─ża Dod├ívate─ża.
 
 
11. Ostatn├ę dojednania
  
11.1 . Tovar je a┼ż do ├║pln├ęho zaplatenia majetkom Dod├ívate─ża
  
11.2 . Zobrazenie farebnosti na monitore po─Ź├şta─Źa nemus├ş zodpoveda┼ą odtie┼łu skuto─Źn├ęho v├Żrobku
  
 
12. Ochrana osobn├Żch ├║dajov
  
Dod├ívate─ż (prev├ídzkovate─ż) tohto internetov├ęho obchodu sa zav├Ązuje, ┼że osobn├ę ├║daje Objedn├ívate─ża neposkytne akejko─żvek tretej strane. Potrebn├ę osobn├ę ├║daje bud├║ poskytnut├ę iba dopravcovi pr├şp. pracovn├şkom vykon├ívaj├║cim mont├í┼ż a ─Ćal┼íie slu┼żby u Objedn├ívate─ża. Objedn├ívate─ż m├┤┼że kedyko─żvek po┼żiada┼ą o bezodplatn├ę vymazanie z datab├ízy Dod├ívate─ża a to e-mailom alebo listom.
 
13. Pou─Źenie o pr├ívach a povinnostiach pod─ża NOZ
 
Odst├║penie od zmluvy
┬ž 1829
(1) Spotrebite─ż m├í pr├ívo odst├║pi┼ą od zmluvy v lehote ┼ítrn├ístich dn├ş . Lehota pod─ża prvej vety plynie odo d┼ła uzavretia zmluvy a ak ide o:
a) k├║pnu zmluvu, odo d┼ła prevzatia tovaru,
b) zmluvu, ktorej predmetom je nieko─żko druhov tovaru alebo dodanie nieko─żk├Żch ─Źast├ş, odo d┼ła prevzatia poslednej dod├ívky tovaru, alebo:
c) zmluvu, ktorej predmetom je pravideln├í opakovan├í dod├ívka tovaru, odo d┼ła prevzatia prvej dod├ívky tovaru .

(2) Ak spotrebite─ż nebol pou─Źen├Ż o pr├íve odst├║pi┼ą od zmluvy v s├║lade s ┬ž 1820 ods. 1 p├şsm. f), m├┤┼że spotrebite─ż od zmluvy odst├║pi┼ą do jedn├ęho roka a ┼ítrn├ístich dn├ş odo d┼ła za─Źiatku plynutia lehoty na odst├║penie pod─ża odseku 1. Ak v┼íak bol spotrebite─ż pou─Źen├Ż o pr├íve odst├║pi┼ą od zmluvy v tejto lehote , be┼ż├ş dvojt├Ż┼żd┼łov├ę lehota na odst├║penie od d┼ła, kedy spotrebite─ż pou─Źenie obdr┼żal.
 
┬ž 1832
(1) Ak odst├║pi spotrebite─ż od zmluvy, vr├íti mu podnikate─ż bez zbyto─Źn├ęho odkladu, najnesk├┤r do ┼ítrn├ístich dn├ş od odst├║penia od zmluvy, v┼íetky pe┼ła┼żn├ę prostriedky vr├ítane n├íkladov na dodanie, ktor├ę od neho na z├íklade zmluvy prijal, rovnak├Żm sp├┤sobom. Podnikate─ż vr├íti spotrebite─żovi prijat├ę pe┼ła┼żn├ę prostriedky in├Żm sp├┤sobom len vtedy, ak s t├Żm spotrebite─ż s├║hlasil a ak mu t├Żm nevznikn├║ ─Ćal┼íie n├íklady.
(2) Ak spotrebite─ż zvolil in├Ż, ne┼ż najlacnej┼í├ş sp├┤sob dodania tovaru, ktor├Ż podnikate─ż pon├║ka, vr├íti podnikate─ż spotrebite─żovi n├íklady na dodanie tovaru vo v├Ż┼íke zodpovedaj├║cej najlacnej┼íiemu pon├║kan├ęmu sp├┤sobu dodania tovaru.
(3) Podnikate─ż uhrad├ş spotrebite─żovi n├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru, ak neupozornil spotrebite─ża na povinnos┼ą zn├í┼ía┼ą tieto n├íklady v s├║lade s ustanoven├şm ┬ž 1820 ods. 1 p├şsm. g).
(4) AK odst├║pi spotrebite─ż od k├║pnej zmluvy, podnikate─ż nie je povinn├Ż vr├íti┼ą prijat├ę pe┼ła┼żn├ę prostriedky spotrebite─żovi sk├┤r, ne┼ż mu spotrebite─ż tovar odovzd├í alebo preuk├í┼że, ┼że tovar podnikate─żovi odoslal.
 
┬ž 1837
Spotrebite─ż nem├┤┼że odst├║pi┼ą od zmluvy
d) o dod├ívke tovaru, ktor├Ż bol upraven├Ż pod─ża priania spotrebite─ża alebo pre jeho osobu.
 
┬ž 1820
Ozn├ímenie pred uzavret├şm zmluvy
(1) V pr├şpade, ak rokovania str├ín ved├║ k uzavretiu zmluvy a ak pou┼ż├şva pri ┼łom podnikate─ż v├Żhradne aspo┼ł jeden komunika─Źn├Ż prostriedok, ktor├Ż umo┼ż┼łuje uzavrie┼ą zmluvu bez s├║─Źasnej fyzickej pr├ştomnosti str├ín (─Ćalej len "prostriedok komunik├ície na dia─żku") alebo ke─Ć smeruje tak├ęto konanie k uzatvoreniu zmluvy mimo priestor obvykl├Ż pre podnikate─żovo podnikanie, ozn├ími podnikate─ż spotrebite─żovi v dostato─Źnom predstihu pred uzavret├şm zmluvy alebo pred t├Żm, ne┼ż spotrebite─ż urob├ş z├ív├Ązn├║ ponuku taktie┼ż
f ) ak je mo┼żn├ę vyu┼żi┼ą pr├ívo na odst├║penie od zmluvy, podmienky, lehotu a postupy na uplatnenie tohto pr├íva (pozri formul├ír), ako aj formul├ír na odst├║penie od zmluvy, ktor├ęho n├íle┼żitosti ustanov├ş vykon├ívac├ş pr├ívny predpis (nariadenie vl├ídy 363 / 2013),
g ) ├║daj, ┼że v pr├şpade odst├║penia od zmluvy zn├í┼ía spotrebite─ż n├íklady spojen├ę s vr├íten├şm tovaru a ak ide o zmluvu uzavret├║ prostredn├şctvom prostriedku komunik├ície na dia─żku n├íklady za vr├ítenie tovaru, ak tento tovar nem├┤┼że by┼ą vr├íten├Ż pre svoju povahu po┼ítou.

Od na┼íich z├íkazn├şkov

Szikelovci

ÔÇ×Ve─żmi pekne ─Ćakujeme za pekne oknaÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Ve─żmi pekne ─Ćakujeme za pekne okna ,ktor├ę sme e┼íte vlani objednali od V├ís za pomoci ve─żmi milej,ochotnej p.Rity,ktor├í n├ím profesion├ílneÔÇŽÔÇť

A. Vern├ş─Źek

ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł, s dodan├Żmi oknami sme ve─żmi spokojn├şÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Ve─żmi pekne ─Ćakujeme za pekne okna ,ktor├ę sme e┼íte vlani objednali od V├ís za pomoci ve─żmi milej,ochotnej p.Rity,ktor├í n├ím profesion├ílneÔÇŽÔÇť

M. Horváth

ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł prajem. V roku 2018 som si u V├ís k├║pil prv├ę okn├íÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł prajem. V roku 2018 som si u V├ís k├║pil prv├ę okn├í a s priebehom objedn├ívky, poradenstvom, inform├íciami o stave objedn├ívkyÔÇŽÔÇť

R. Mihál

ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł. Som ve─żmi spokojn├Ż s n├íkupom okienÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Dobr├Ż de┼ł. Som ve─żmi spokojn├Ż s n├íkupom okien ako aj z cel├Żm postupom objednavania a samozrejme aj z cenouÔÇŽÔÇť

S. Rajcan

ÔÇ×Dobry den, kedze sa nam trochu otepliloÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Dobry den, kedze sa nam trochu oteplilo pokracujeme s nasim projektom a v prilohe Vam posielam obrazky z realizacie pristavby k domuÔÇŽÔÇť

J. ┼át─Ťp├ínek

ÔÇ×S Va┼í├şm obchodem jsem velice spokojen├ŻÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Dobr├Ż den, s Va┼í├şm obchodem jsem velice spokojen├Ż. N├íkup prob├şhal ├║pln─Ť bez probl├ęm┼» a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvo┼Öil objedn├ívku, na z├íklad─Ť m├ę objedn├ívky m─Ť druh├Ż denÔÇŽÔÇť

Z. Kone─Źn├í

ÔÇ×─îas let├ş jako voda, je to pr├ív─Ť rok co jsem oslovilaÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Dobr├Ż den, ─Źas let├ş jako voda, je to pr├ív─Ť rok co jsem oslovila e-shop Skladov├í okna. Po┼Ö├şdila jsem francouzsk├ę okno se vstupem na zahradu. Okno pov├Ż┼íilo m┼»j d┼»m o vy┼í┼í├ş ├║rove┼łÔÇŽÔÇť

S. Formánková

ÔÇ×S n├íkupem oken u Va┼í├ş firmy jsme spokojeniÔÇŽÔÇť

ÔÇ×Dobr├Ż den, pos├şl├ím hodnocen├ş a p┼Öilo┼żen├ę fotografie oken, kter├ę jsme si u V├ís loni po┼Ö├şdili. S n├íkupem oken u Va┼í├ş firmy jsme spokojeni. Dod├ín├ş bylo dle domluven├ęho term├şnuÔÇŽÔÇť

Sk├║senosti z├íkazn├şkov s na┼íimi oknami