Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Na vlnité krytiny,,F"
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Na vlnité krytiny,,F"

Stránka 1 z 1

Tesniace lemovanie na vlnité krytiny "hnedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 30.8 € bez DPHviac informácií

Tesniace lemovanie na vlnité krytiny "šedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 30.8 € bez DPHviac informácií
Ako utesniť spojenie strešných okien s krytinou do poslednej medzierky? Tesniace lemovanie na vlnitú strešnú krytinu je určené k tomu, aby do bytu nefúkalo a nezatekalo. Podľa návodu montáž strešného okna s tesniacim lemovaním iste hravo zvládnete. Ponúkame i lemovanie, ktoré pasuje k plochej strešnej krytine.

Žiadne zatekanie

Tesniace lemovanie je potrebné zakúpiť ku všetkým druhom strešných okien Premium, nech už si vyberiete biele okno, alebo imitácii dreva - borovica, orech, zlatý dub alebo mahagón. Okolie strešného okna je totiž oveľa náchylnejšie na zatekanie než ostatné plastové okná na dome. Na streche sa okolo okien drží v zime sneh a v čase topenia by bez tesniaceho lemovania mohol spôsobiť veľké škody.
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X