Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Tesniace lemovanie na vlnité krytiny F vo farbe sivá (7043)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Tesniace lemovanie na vlnité krytiny F vo farbe sivá (7043)

Stránka 1 z 1

Tesniace lemovanie na vlnité krytiny "šedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 36.9 € s DPHviac informácií
Okrem tesniaceho lemovania pre vlnitú strešnú krytinu v hnedej farbe ponúkame tiež farbu šedú. Vďaka tomu môžete lemovanie plastových strešných okien čo najlepšie zladiť s farbou strechy a s ostatnými doplnkami na dome, treba s vonkajšími parapety. Ďalej predávame aj tesniace lemovanie pre ploché strešné krytiny.

Tesniace lemovanie pre všetky strechy

Sklon strechy musí byť od 15 do 75 stupňov, aby tesniace lemovanie spoločne s plastovým strešným oknom správne plnilo svoje funkcie. To znamená predovšetkým dokonalé odvádzanie dažďovej vody a topiaceho sa snehu, ale aj zvýšenie zvukovej a tepelnej izolácie okna. Nezabudnite strešné okno tiež kvalitne zatieniť, aby nedochádzalo k zbytočnému prehrievaniu interiéru pri slnečných dňoch.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu