Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Farba ,,Šedá " (7043)
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Farba ,,Šedá " (7043)

Stránka 1 z 1

Tesniace lemovanie na vlnité krytiny "šedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 30.8 € bez DPHviac informácií
Okrem tesniaceho lemovania pre vlnitú strešnú krytinu v hnedej farbe ponúkame tiež farbu šedú. Vďaka tomu môžete lemovanie plastových strešných okien čo najlepšie zladiť s farbou strechy a s ostatnými doplnkami na dome, treba s vonkajšími parapety. Ďalej predávame aj tesniace lemovanie pre ploché strešné krytiny.

Tesniace lemovanie pre všetky strechy

Sklon strechy musí byť od 15 do 75 stupňov, aby tesniace lemovanie spoločne s plastovým strešným oknom správne plnilo svoje funkcie. To znamená predovšetkým dokonalé odvádzanie dažďovej vody a topiaceho sa snehu, ale aj zvýšenie zvukovej a tepelnej izolácie okna. Nezabudnite strešné okno tiež kvalitne zatieniť, aby nedochádzalo k zbytočnému prehrievaniu interiéru pri slnečných dňoch.
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X