Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Farba ,,Hnedá " (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Farba ,,Hnedá " (8019)

Stránka 1 z 1

Tesniace lemovanie na vlnité krytiny "hnedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 36.9 € s DPHviac informácií
Tesniace lemovanie pre plastové strešné okná sa vyrába vo variante pre vlnitú a plochú strešnú krytinu, aby dokonale priľnuli ku všetkým typom striech. Pre vlnitú strešnú krytinu môžete zvoliť tesniace lemovanie hnedej alebo šedej. Máte teda možnosť čo najlepšie zladiť ich s farbou strechy a s ostatnými doplnkami, napríklad s vonkajšími parapety.

Dokonalé tesnenie strešných okien

Pri montážou plastového strešného okna Premium sa bez tesniaceho lemovania nezaobídete. Je dôležité pre to, aby zvýšil tepelnú aj zvukovú izoláciu, a tiež aby odvádzalo dažďovú vodu a topiaci sa sneh čo najďalej od strešného okna. To je možné namontovať do všetkých typov striech so sklonom od 15 do 75 stupňov. Odporúčame tiež zatienenie strešného okna, aby sa podkrovné miestnosti cez deň príliš neprehrievali.
76
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
249
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
89
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu