Návod (PDF) na montáž strešného okna PREMIUM - vlnité lemovanie
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Návod (PDF) na montáž strešného okna PREMIUM - vlnité lemovanie

(sklon strechy 15 – 75°)

 
Krok 1
Strešné okno Skylight namontované na streche s vlnitou krytinou, doporučený sklon 15 – 75°.
Krok 2
Pred osadením musíme najskôr demontovať krídlo strešného okna. Pod dolnú stranu krídla vložte mäkkú podložku, aby ste zabránili prípadnému poškodeniu. Odskrutkujte skrutky A pod oplechovaním a zľahka vysuňte oplechovanie v smere šípok.
Krok 3
Po odstránení hornej časti oplechovania povoľte zaisťovacie skrutky B a rozpojte kovanie obr. 3A. Toto urobte súčasne na ľavej aj pravej strane. Vyberte opatrne krídlo a položte ho na čistú, mäkkú podložku. Odskrutkujte hornú aj dolnú drevenú transportnú lištu.
Krok 4
Pripravte otvor pre vloženie rámu, obr.4. Upevnite pomocou skrutiek rám do latovania, vždy po troch skrutkách na jeden montážny uholník.
POZOR, je treba dbať na správne vycentrovanie a rozteč uhlopriečok (max. rozdiel 1 mm).
Krok 5
Pri montáži lemovania najskôr vyberte rámové tesnenie obr. 5a. Postupne osaďte jednotlivé diely lemovania podľa očíslovania obr.5.
Krok 6
Po osadení jednotlivých dielov lemovania vložte späť rámové tesnenie obr.6a. Dôkladná montáž tesnenia zabezpečuje dokonalé utesnenie okna.
Krok 7
Pri spätnej montáži krídla postupujte v opačnom poradí ako na obr.3.Dbajte hlavne na to aby sa valčeky kovania C ideálne pohybovali vo vymedzenom priestore po klznej podložke D. Držte krídlo za ramená a vložte upínací segment do otvoru obr.3a. Teraz zaskrutkujte zaisťovacie skrutky B obr.3.
Krok 8
Osaďte horný diel oplechovania zasunutím do výrezov E a následne zabezpečte zaisťovacími skrutkami A tak, ako je zobrazené na obr. 2a.
 
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu