00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Plastové vchodové dvere Rehau

Potrebujete in√Ĺ rozmer, farbu ńći zasklenie?

Potrebujete in√Ĺ rozmer, farbu ńći zasklenie?

Vytvorte si vlastné na mieru!
R√Ĺchlo a s okamŇĺit√Ĺm v√Ĺpońćtom ceny. S nami to zvl√°dne kaŇĺd√Ĺ.

Konfigur√°tor
Vstupn√© dvere do domu s√ļ dlhodobou invest√≠ciou, preto rad√≠me nevyberaŇ• len podńĺa najniŇĺŇ°ej ceny, ale d√īleŇĺit√Ĺ je pouŇĺit√Ĺ profilov√Ĺ syst√©m a s t√Ĺm s√ļvisiace izolańćn√© vlastnosti.

Ak staviate alebo rekonŇ°truujete a chcete maŇ• ńćo najmenŇ°ie tepeln√© straty, z naŇ°ej ponuky v√°m odpor√ļńćame plastov√© vchodov√© dvere profilov√©ho syst√©mu SYNEGO nemeckej spolońćnosti REHAU AG + Co. Maj√ļ stavebn√ļ hńļbku 80 mm, celoobvodov√© kovanie nemeck√©ho v√Ĺrobcu Winkhaus a v pr√≠pade presklenia s√ļ Ň°tandardne dod√°van√© s izolańćn√Ĺm trojsklom s koeficientom prestupu Ug=0,5 W/ m¬≤K. Svojimi izolańćn√Ĺmi vlastnosŇ•ami vyhovuj√ļ norm√°m pre n√≠zkoenergetick√© a pas√≠vne domy.

Dod√°vame hlavn√© a vedńĺajŇ°ie dvere REHAU

Plastov√© vchodov√© dvere REHAU nem√°me skladom, vŇĺdy je nutn√© si ich objednaŇ• cez online konfigur√°tor, v ktorom si zvol√≠te poŇĺadovan√© parametre (rozmery, farbu, pridanie nadsvetl√≠ka, atńŹ‚Ķ) a ihneńŹ uvid√≠te fin√°lnu cenu.
K dispozícii máme:
  • VedńĺajŇ°ie vchodov√© dvere ‚Äď s√ļ len dovn√ļtra otv√°rav√©, maj√ļ n√≠zky hlin√≠kov√Ĺ prah, tepeln√Ĺ prestup s trojsklom Ud=0,89 W/m¬≤K, maj√ļ celoobvodov√© kovanie rad easyLock.
  • Hlavn√© vchodov√© dvere - s√ļ dovn√ļtra, alebo von otv√°rav√©, maj√ļ n√≠zky hlin√≠kov√Ĺ prah, tepeln√Ĺ prestup s trojsklom Ud=0,89 W/m¬≤K, maj√ļ viacbodov√Ĺ z√°mok autoLock AV3 s automatick√Ĺm zamykan√≠m.

K plastov√Ĺm vchodov√Ĺm dver√°m REHAU pred√°vame tieŇĺ mont√°Ňĺny materi√°l

Vchodov√© dvere iba pred√°vame, nezaisŇ•ujeme inŇ°tal√°ciu, ale pon√ļkame potrebn√Ĺ mont√°Ňĺny materi√°l, ako s√ļ turboskrutky, mont√°Ňĺne kotvy, f√≥lie, mont√°Ňĺne peny a silik√≥ny. A aby v√°m vchodov√© dvere vydrŇĺali ńćo najdlhŇ°ie pekn√©, m√īŇĺete si objednaŇ• i udrŇĺiavaciu sadu.

Sme z√°ruka vaŇ°ej spokojnosti

5 krajin√°ch sme uŇĺ odbavili 65 531 objedn√°vok

A dodali v√°m viac ako 200 000 okien a dver√≠

‚ÄúObjedn√°vku som dostal presne a ńćo najr√ĹchlejŇ°ie, aj keńŹ musela byŇ• zak√ļpen√° zo zahranińćn√©ho skladu. S tovarom som spokojn√Ĺ, aj s ponukou obchodu, r√ĹchlosŇ•ou a ńŹalŇ°√≠mi inform√°ciami. Obchod mozem len‚Ķ‚ÄĚ

Mih√°ly T.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą, ńŹakujeme za okn√°, ktor√© s√ļ √ļŇĺasn√©. Sme spokojn√≠ a teŇ°√≠me sa na ńŹalŇ°iu objedn√°vku, keńŹŇĺe eŇ°te budeme potrebovaŇ• nejak√© to okno. ńéakujeme.‚ÄĚ

Erika H.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą,s oknami som spokojna aj s komunikaciou ohladne chybajuceho spojovovacieho profilu,takze komunikacia obchodu super a hlavne cena vyborna. Dodanie rychle, odporucam.‚ÄĚ

Gabriela D.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą.Som nad mieru spokojna s nakupom okien a dver√≠ z v√°Ň°ho eshopu.Komunikacia obchodu bola super a o cene ani nehovor√≠m.Dodanie bolo rychle.Proste sme nad mieru spokojn√≠.Vrelo odpor√ļńćam‚ÄĚ

Martina P.

Zobraziҕ