0
00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka
Plastov√© streŇ°n√© okn√° PREMIUM pon√ļkaj√ļ modern√Ĺ vzhńĺad, odoln√ļ konŇ°trukciu a dobr√© tepelnoizolańćn√© vlastnosti. S√ļ vhodn√© na kaŇĺd√ļ strechu so sklonom od 15 do 70 stupŇąov. S√ļ bez√ļdrŇĺbov√© a skvele zapadn√ļ do V√°Ň°ho interi√©ru. M√īŇĺete ich namontovaŇ• do kaŇĺdej miestnosti, vhodn√© s√ļ aj pre miesta so zv√ĹŇ°enou vlhkosŇ•ou ako kuchyne alebo k√ļpeńĺne.

Odoln√° konŇ°trukcia, kvalitn√° izol√°cia
Okno tvor√≠ jedineńćn√° konŇ°trukcia z viackomorov√Ĺch profilov r√°mu a kr√≠dla. VńŹaka nej je s√ļńćasŇ•ou okna mas√≠vna oceńĺov√° v√ĹstuŇĺ pre lepŇ°iu stabilitu cel√©ho okna. Rovnako ako pri beŇĺn√Ĺch okn√°ch s√ļ samozrejmosŇ•ou dobr√© tepelnoizolańćn√© parametre. ҆tandardne montovan√© zasklenia Ug=1,0 W/m¬≤K s bezpeńćnostn√Ĺm kalen√Ĺm sklom zaruńćuje teplo aj bezpeńćie v√°Ň°ho domova.

Modern√Ĺ dizajn
V√§ńćŇ°ina streŇ°n√Ĺch okien sa vyr√°ba v klasickom, rovnom preveden√≠. Plastov√© streŇ°n√© okno PREMIUM vynik√° pr√≠jemn√Ĺm zaoblen√Ĺm dizajnom profilov GRUBER&CO group. Dod√°va oknu exkluz√≠vny modern√Ĺ vzhńĺad. Je v univerz√°lnej bielej farbe.

3 polohy
V√Ĺklopno - kyvn√© okno PREMIUM m√īŇĺete otv√°raŇ• v troch poloh√°ch. Patentovan√Ĺ syst√©m kovania zaisŇ•uje perfektn√ļ stabilitu kr√≠dla v sklopnej, otvorenej aj obr√°tenej polohe, pritom pri manipul√°cii s oknom nehroz√≠ Ňĺiadne nebezpeńćenstvo. VonkajŇ°ie oplechovanie navyŇ°e chr√°ni kovanie pred poveternostn√Ĺmi podmienkami a zvyŇ°uje utesnenie spoja r√°mu s kr√≠dlom.

ŇĹiadne zatekanie
Pevnou s√ļńćasŇ•ou spr√°vne namontovan√©ho okna je tesniace lemovanie z hlin√≠kov√©ho plechu v rovnak√Ĺch farebn√Ĺch odtieŇąoch ako okenn√© oplechovanie. Chr√°ni proti poveternostn√Ĺm vplyvom. D√īmyselne vyrieŇ°en√© spoje s r√°mom (horn√Ĺ okraj lemovania v Ň°peci√°lnej dr√°Ňĺke a prekrytie spoja tesnen√≠m) vyluńćuje zatekanie vody a hlavne topiaceho sa snehu, ńćo b√Ĺva probl√©m u zle vyrieŇ°en√Ĺch streŇ°n√Ĺch okien.

Vlnit√° aj ploch√°
StreŇ°n√© okn√° Skylight PREMIUM zapadn√ļ do striech s vlnitou aj plochou krytinou. Pre keramick√©, bet√≥nov√© Ň°kridly a ńŹalŇ°ie vlnit√© streŇ°n√© krytiny m√° streŇ°n√© okno PREMIUM pruŇĺn√Ĺ prvok, doln√ļ ńćasŇ• lemovania, ktor√© zaisŇ•uje d√īkladn√© utesnenie a odvod vody na krytinu. Pre spojenie s ploch√Ĺmi krytinami zase funguje lemovanie P, ktor√© pruŇĺn√Ĺ prvok neobsahuje. Modulov√© lemovanie zasa dovońĺuje sp√°jaŇ• okn√° do zost√°v vedńĺa seba alebo nad seba. V tomto pr√≠pade mus√≠ z√°kazn√≠k uviesŇ• i Ň°√≠rku krokvy medzi jednotliv√Ĺmi oknami kv√īli optim√°lnemu rozmiestneniu okien vo v√§zbe krovu.

VŇ°etky lemovania maj√ļ tesniace kliny a Ňĺńĺaby, ktor√© odv√°dzaj√ļ kondenz√°t zo streŇ°nej f√≥lie.


StreŇ°n√© plastov√© okn√° PREMIUM v kocke:
- origin√°lny zaoblen√Ĺ profil s dizajnom firmy GRUBER&CO group odoln√Ĺ proti zneńćisteniu a starnutiu
- bezpeńćnostn√© kalen√© sklo Ug=1,0 W/m¬≤K
- mikroventil√°cia
- patentovan√Ĺ syst√©m kovania (ńĺahk√° obsluha)
- dobr√° tepeln√° a akustick√° izol√°cia
- oplechovanie z hlin√≠ka s polyesterovou farebnou √ļpravou
- nevyŇĺaduje Ňĺiadnu √ļdrŇĺbu (ani kovanie)
- pouŇĺitie pre kaŇĺd√ļ strechu (sklon strechy 15 ‚Äď 70¬į, ploch√° i vlnit√°)
- dokonal√© tesnenie (syst√©m Ň°tyroch tesnen√≠ odoln√Ĺ vońći zmen√°m teploty i UV Ňĺiareniu)


Obr√°zkov√° gal√©ria a ńŹalŇ°ie technick√° Ň°pecifik√°cia TU.

Na ńćo sa n√°s najńćastejŇ°ie p√Ĺtate?

ZobraziŇ• ńćast√© ot√°zky

OhodnoŇ•te produkt: 

Celkové hodnotenie

0 %
Nikto zatiańĺ produkt nehodnotil
0√ó
0√ó
0√ó
0√ó
0√ó

Príbuzné produkty

Zobrazené komentáre k produktu

Zatiańĺ nebol pridan√Ĺ Ňĺiadny koment√°r

Od naŇ°ich z√°kazn√≠kov

Ako overujeme recenzie?

B. Zolt√°n

‚ÄěV√Ĺmenu okien sme si stihly asi za p√§Ň• hod√≠n‚Ķ‚Äú

‚ÄěV√Ĺmenu okien sme si stihly asi za p√§Ň• hod√≠n. Sme zo vŇ°etk√Ĺm spokojn√łĶ‚Äú

T. Zouhar

‚ÄěV konfigur√°tore z√°kazn√≠k navrhol a objednal:‚Ķ‚Äú

‚ÄěV konfigur√°tore z√°kazn√≠k navrhol a objednal: ¬∑ 6-komorov√© plastov√© vchodov√© dvere PREMIUM s izolańćn√Ĺm dvojsklom, vr√°tane tepl√©ho medzisklenen√©ho (diŇ°tanńćn√©ho) r√°meńćku,‚Ķ‚Äú

LK SERVICES

‚ÄěZ√°kazn√≠k zo Slovenska zo spolońćnosti LK SERVICES‚Ķ‚Äú

‚ÄěZ√°kazn√≠k zo Slovenska zo spolońćnosti LK SERVICES si u n√°s uŇĺ dvakr√°t objednal dvoje plastov√© vchodov√© dvere a dvojkr√≠dlov√© plastov√© okno‚Ķ‚Äú

Szikelovci

‚ÄěVeńĺmi pekne ńŹakujeme za pekne okna‚Ķ‚Äú

‚ÄěVeńĺmi pekne ńŹakujeme za pekne okna ,ktor√© sme eŇ°te vlani objednali od V√°s za pomoci veńĺmi milej,ochotnej p.Rity,ktor√° n√°m profesion√°lne‚Ķ‚Äú

A. Vern√≠ńćek

‚ÄěDobr√Ĺ deŇą, s dodan√Ĺmi oknami sme veńĺmi spokojn√≠‚Ķ‚Äú

‚ÄěVeńĺmi pekne ńŹakujeme za pekne okna ,ktor√© sme eŇ°te vlani objednali od V√°s za pomoci veńĺmi milej,ochotnej p.Rity,ktor√° n√°m profesion√°lne‚Ķ‚Äú

Sk√ļsenosti z√°kazn√≠kov s naŇ°imi oknami