Náš sklad a showroom
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Náš sklad a showroom

Okná držíme skladom

V našom sklade v rozmeroch 2500 m² držíme miesto viac ako 1000 kusom okien a dverí. Práve odtiaľ denne k našim zákazníkom odosielame objednávky do desiatok adries po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku, Nemecku a Maďarsku.

Navštívte náš showroom 

Prezrite si vaše nové okná alebo dvere priamo u nás. Moderný klimatizovaný showroom, kde vám naši obchodníci poradia s výberom správneho okna alebo dverí. 

Alebo si vyzdvihnite vašu objednávku osobne. Pohodlne zaparkujte priamo pri našom showroome.

OTVÁRACIA DOBA SHOWROOM, SKLAD (osobné odbery)
PO – PI7:30 – 16:00
SO8:00 – 12:30
NEZATVORENÉ
 

 

Sklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.sk

U nás sa nestratíte

Ani na celkovej ploche viac ako 8000 m² sa nestratíte. Sľubujeme. Nájdete nás v českej Kuřimi pri Brne na ulici Tišnovská (posledná budova po ľavej strane pred solárnou elektrárňou za Kuřimou smer Tišnov).
 
 

Mapa areálu

mapa areálu skladové okná

 

84
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
204
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
85
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu