Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Náš sklad a showroom
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Náš sklad a showroom

Okná držíme skladom

V našom sklade v rozmeroch 2500 m² držíme miesto viac ako 1000 kusom okien a dverí. Práve odtiaľ denne k našim zákazníkom odosielame objednávky do desiatok adries po Českej a Slovenskej republike, Rakúsku a Nemecku.

Navštívte náš showroom 

Prezrite si vaše nové okná alebo dvere priamo u nás. Moderný klimatizovaný showroom, kde vám naši obchodníci poradia s výberom správneho okna alebo dverí. 

Alebo si vyzdvihnite vašu objednávku osobne. Pohodlne zaparkujte priamo pri našom showroome.

OTVÁRACIA DOBA SHOWROOM, SKLAD (osobné odbery)
PO – PI7:30 – 16:00
SO8:00 – 12:30
NEZATVORENÉ
 

 

Sklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.skSklad a showroom – skladove-okna.sk

U nás sa nestratíte

Ani na celkovej ploche viac ako 8000 m² sa nestratíte. Sľubujeme. Nájdete nás v českej Kuřimi pri Brne na ulici Tišnovská (posledná budova po ľavej strane pred solárnou elektrárňou za Kuřimou smer Tišnov).
 
 

Mapa areálu

mapa areálu skladové okná

 

114
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
231
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
94
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu