Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Náš sklad a showroom
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Náš sklad a showroom

Odkiaľ okná expedujeme a kde si môžete vašu objednávku vyzdvihnúť osobne

V areáli s plochou viac ako 8000 m2 sme v spolupráci so spoločnosťou OKNOSTYL otvorili moderný klimatizovaný showroom, nové obchodní oddělení s call centrem a sklad s celkovou plochou 2500 m2. Na tejto ploche pre vás držíme trvalo skladom viac ako 1000 kusov okien a dverí a práve odtiaľ denne k Vám našim zákazníkom odosielame objednávky na desiatky adries po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku.

 

Naše logistické centrum sa nachádza v Juhomoravskom kraji v Kuřimi pri Brne na ulici Tišnovská (posledná budova po ľavej strane pred solárnou elektrárňou za Kuřimou smer Tišnov).

 

Mapa areálu

Na tejto adrese je možné prezrieť si naše výrobky priamo v showroome s odborným výkladom obchodného zástupcu alebo si objednané okná a dvere osobne vyzdvihnúť.

OTVÁRACIA DOBA SHOWROOM, SKLAD (osobné odbery)
PO - PI7:30 - 16:00
SO8:00 - 12:30
NEZATVORENÉ
 

Je možné pohodlne zaparkovať priamo pri našom showroome.

Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X