00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

Plastov√Ĺ streŇ°n√Ĺ v√Ĺlez PREMIUM TERMO 550√ó780 "biela" - hned√© oplechovanie (8019), ńĺav√©

Kód produktu:1000053
Kovanie:celoobovodové kovanie Winkhaus activPilot

Skladov√° dostupnosŇ•: do 21 dn√≠

254,80 ‚ā¨ s DPH

212,30 ‚ā¨ bez DPH

Odborné poradenstvo

PO-PIA 8:30‚Äď16:00, SO 8:00‚Äď12:30

+421 944 737 500

obchod@skladove-okna.sk

Bezpeńćn√Ĺ pr√≠stup ku kom√≠nu aj k sol√°rnym panelom
VńŹaka plastov√©mu streŇ°n√©mu v√Ĺlezu PREMIUM TERMO sa ńĺahko, r√Ĺchlo a hlavne bezpeńćne dostanete na strechu. Predchodie oznańćenie komin√°rsky v√Ĺlez jasne odkazuje na to, Ňĺe toto otv√°racie okno je vyuŇĺ√≠van√© hlavne pri √ļdrŇĺbe kom√≠na. Ale streŇ°n√Ĺ v√Ĺlez ocenia aj majitelia pas√≠vnych a n√≠zkoenergetick√Ĺch domov, ktor√≠ maj√ļ na streche dnes popul√°rne fotovoltaick√© panely. V neposlednom rade v√Ĺlezov√© okno sl√ļŇĺi veńĺmi dobre na presvetlenie a pri vetran√≠ p√īdnej miestnosti.

Pre bungalovy aj poschodové domy
StreŇ°n√Ĺ v√Ĺlez na strechu konŇ°trukńćne vych√°dza zo streŇ°n√©ho okna PREMIUM TERMO a vńŹaka tomu pon√ļka modern√Ĺ vzhńĺad, odoln√ļ konŇ°trukciu a dobr√© tepelnoizolańćn√© vlastnosti. M√īŇĺe byŇ• umiestnen√Ĺ na bungalovoch aj na poschodov√Ĺch domoch, moŇĺno ho inŇ°talovaŇ• na kaŇĺd√ļ strechu so sklonom 15¬į- 75¬į. NevyŇĺaduje Ňĺiadnu √ļdrŇĺbu (t√Ĺka sa to i kovania) a je vhodn√Ĺ aj pre miesta so zv√ĹŇ°enou vlhkosŇ•ou. Nie je teda probl√©m maŇ• v√Ĺlez v pr√≠pade potreby aj v p√īdnej kuchyni ńći k√ļpeńĺni.

Odoln√° konŇ°trukcia, kvalitn√° izol√°cia
V√Ĺlezov√© streŇ°n√© okno tvor√≠ jedineńćn√° konŇ°trukcia z viackomorov√Ĺch profilov r√°mu a kr√≠dla. VńŹaka nej je s√ļńćasŇ•ou okna mas√≠vna oceńĺov√° v√Ĺstuha pre lepŇ°iu stabilitu cel√©ho okna. Rovnako ako u beŇĺn√Ĺch plastov√Ĺch okien s√ļ samozrejmosŇ•ou dobr√© tepelnoizolańćn√© parametre. V Ň°tandardnom vyhotoven√≠ dod√°vame v√Ĺlez s bezpeńćnostn√Ĺm kalen√Ĺm sklom a s plastov√Ĺm diŇ°tanńćn√Ĺm r√°mikom. S√ļńćiniteńĺ prechodu tepla cez cel√© okno Uw=1,4 W/m¬≤K.

Biela farba 
Aj keńŹ je plastov√Ĺ streŇ°n√Ĺ v√Ĺlez predovŇ°etk√Ĺm technick√Ĺm prvkom, neznamen√° to, Ňĺe sa pri v√Ĺrobe nemyslelo na vzhńĺad. V√Ĺlez PREMIUM TERMO m√° pekn√Ĺ zaoblen√Ĺ dizajn profilov GRUBER&CO group. V naŇ°om e-shope v√Ĺlez pon√ļkame len v bielej farbe, v pr√≠padńõ z√°ujmu sa ponuka dekorŇĮ bude porozŇ°irovaŇ•. A na v√Ĺber je Ň°ed√© alebo hned√© oplechovanie.

Bezpeńćn√© 90 ¬į otvorenie
Do strany otv√°ran√Ĺ streŇ°n√Ĺ v√Ĺlez m√īŇĺete otvoriŇ• o 90 ¬į a zaistiŇ• vńŹaka aret√°cii otvorenie alebo zatvorenie. Otv√°ranie je ńĺav√©, kńĺuńćka je na pravej strane. Patentovan√Ĺ syst√©m kovania zaisŇ•uje perfektn√ļ stabilitu kr√≠dla nielen pri otvoren√≠ o 90 ¬į, ale aj v polohe vetrania, pritom pri manipul√°cii s oknom nehroz√≠ Ňĺiadne nebezpeńćenstvo. VonkajŇ°ie oplechovanie navyŇ°e chr√°ni kovanie pred poveternostn√Ĺmi podmienkami a zvyŇ°uje utesnenie spoja r√°mu s kr√≠dlom.

ŇĹiadne zatekanie vody
Pevnou s√ļńćasŇ•ou spr√°vne namontovan√©ho okna je tesniace lemovanie z hlin√≠kov√©ho plechu v rovnak√Ĺch farebn√Ĺch odtieŇąoch ako okenn√© oplechovanie. Chr√°ni proti poveternostn√Ĺm vplyvom. D√īmyseln√© vyrieŇ°enie spoja s r√°mom (horn√Ĺ okraj lemovania v Ň°peci√°lnej dr√°Ňĺke a prekrytie spoja tesnen√≠m) vyluńćuje zatekanie vody a hlavne topiaceho snehu.

Pre vlnit√ļ aj ploch√ļ krytinu
StreŇ°n√© komin√°rske v√Ĺlezy PREMIUM TERMO zapadn√ļ do striech s vlnitou aj plochou krytinou. Pre keramick√©, bet√≥nov√© taŇ°ky a ńŹalŇ°ie vlnit√© streŇ°n√© krytiny m√° streŇ°n√Ĺ v√Ĺlez pruŇĺn√Ĺ prvok, doln√° ńćasŇ• lemovania, ktor√© zaisŇ•uje d√īkladn√© utesnenie a odvod vody na krytinu. Pre spojenie s ploch√Ĺmi krytinami zase funguje lemovanie P, ktor√© pruŇĺn√Ĺ prvok neobsahuje. V pr√≠pade, Ňĺe by ste vedńĺa seba, alebo nad sebou chceli maŇ• v√Ĺlez a streŇ°n√© okno, je potrebn√© pouŇĺiŇ• modulov√© lemovanie.
VŇ°etky lemovanie maj√ļ tesniace kliny a Ňĺńĺaby, ktor√© odv√°dzaj√ļ kondenz√°t zo streŇ°nej f√≥lie. UpozorŇąujeme, Ňĺe lemovanie nie je s√ļńćasŇ•ou v√Ĺlezu, je potrebn√© si ho priobjednaŇ• v sekcii tesniace lemovanie.

StreŇ°n√© plastov√Ĺ v√Ĺlez PREMIUM TERMO v kocke:
- Origin√°lne zaoblen√Ĺ profil s dizajnom firmy GRUBER & CO group odoln√Ĺ proti zneńćisteniu a starnutiu.
- Bezpeńćnostn√© kalen√© sklo Ug = 1,1 W/m¬≤K a plastov√Ĺ distanńćn√Ĺ r√°mik.
- Mikroventil√°cia.
- Patentovan√Ĺ syst√©m kovania (ńĺahk√° obsluha).
- Dobr√° tepeln√° a akustick√° izol√°cia.
- Oplechovanie z hlin√≠ka s polyesterovou farebnou √ļpravou.
- NevyŇĺaduje Ňĺiadnu √ļdrŇĺbu (ani kovanie).
- PouŇĺitie na bungalovy aj poschodov√© domy (sklon strechy 15 ¬į aŇĺ 75 ¬į, ploch√° aj vlnit√° krytina).
- Dokonal√© tesnenie (syst√©m troch tesnen√≠ odoln√Ĺ proti zmen√°m teploty aj UV Ňĺiarenia).
- Mont√°Ňĺ streŇ°n√©ho v√Ĺlezu je rovnak√° ako u streŇ°n√©ho okna.

Na ńćo sa n√°s najńćastejŇ°ie p√Ĺtate?

ZobraziŇ• ńćast√© ot√°zky

OhodnoŇ•te produkt: 

Celkové hodnotenie

0 %
Nikto zatiańĺ produkt nehodnotil
0√ó
0√ó
0√ó
0√ó
0√ó

Príbuzné produkty

Zobrazené komentáre k produktu

Zatiańĺ nebol pridan√Ĺ Ňĺiadny koment√°r

Sme z√°ruka vaŇ°ej spokojnosti

5 krajin√°ch sme uŇĺ odbavili 65 531 objedn√°vok

A dodali v√°m viac ako 200 000 okien a dver√≠

‚ÄúObjedn√°vku som dostal presne a ńćo najr√ĹchlejŇ°ie, aj keńŹ musela byŇ• zak√ļpen√° zo zahranińćn√©ho skladu. S tovarom som spokojn√Ĺ, aj s ponukou obchodu, r√ĹchlosŇ•ou a ńŹalŇ°√≠mi inform√°ciami. Obchod mozem len‚Ķ‚ÄĚ

Mih√°ly T.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą, ńŹakujeme za okn√°, ktor√© s√ļ √ļŇĺasn√©. Sme spokojn√≠ a teŇ°√≠me sa na ńŹalŇ°iu objedn√°vku, keńŹŇĺe eŇ°te budeme potrebovaŇ• nejak√© to okno. ńéakujeme.‚ÄĚ

Erika H.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą,s oknami som spokojna aj s komunikaciou ohladne chybajuceho spojovovacieho profilu,takze komunikacia obchodu super a hlavne cena vyborna. Dodanie rychle, odporucam.‚ÄĚ

Gabriela D.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą.Som nad mieru spokojna s nakupom okien a dver√≠ z v√°Ň°ho eshopu.Komunikacia obchodu bola super a o cene ani nehovor√≠m.Dodanie bolo rychle.Proste sme nad mieru spokojn√≠.Vrelo odpor√ļńćam‚ÄĚ

Martina P.

Zobraziҕ