Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Vlastnosti plastových dverí PREMIUM
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových dverí PREMIUM

Výber z 10 farieb a dekórov

Niekoľko desiatok balkónových a vchodových vedľajších dverí máme skladom, väčšinou sú k dispozícii v bielej farbe, alebo v dekóre zlatý dub. Ak ale hľadáte plastové dvere (či už vchodové, balkónové, alebo posuvné) napríklad v dnešnej trendy antracitovej farbe, použite prosím náš konfigurátor – dvere vám necháme vyrobiť podľa vášho priania. Na výber máte z 10 farieb a dekórov, plus v základnom prevedení je k dispozícii biela farba..

Ak ste z okolia Brna, môžete sa na plastové vchodové dvere PREMIUM prísť pozrieť do sídla našej firmy v Kuřime. V sklade máme vystavené hlavné vchodové dvere v obojstrannom prevedení šedá antracit hladká a vedľajšie vchodové dvere v obojstrannom dekóre Winchester. Použité je ornamentné zasklenie typ kôra.   
Zlatý dubTmavý dubOrechČokoládovo hnedáMahagonSivá svetláSivá antracitSivá antracit hladkáWinchesterNoce sorrento balsamico

Možnosť objednať si ornamentné zasklenie a medzisklenné mriežky

V prípade, že požadujete do dverí ornamentné zasklenie, jeho typ si zvolíte v konfigurátore. Za príplatok ponúkame tieto varianty zasklenia: kôra, chinchila (činčila), delta, delta pieskovaná, matne mliečne, matne pieskované, master carre. Objednať je možné do dverí tiež vloženie medzisklenných mriežok.
Balkónové dvere - biela farbaSklopně-posuvné dveře- bielaHlavné vchodové dvere PREMIUM - biela farba
107
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
156
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu