Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Vlastnosti plastových vchodových a balkónových dverí PREMIUM
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových vchodových a balkónových dverí PREMIUM

  • Plastové vchodové dvere PREMIUM – hlavné aj vedľajšie – majú profil vo verzii klasik (s rovným krídlom).
  plastové okno s rovným krídlom   prierez rámu plastového okna s rovným krídlom   nákres plastového okna s rovným krídlom
 
  • Plastové balkónové dvere PREMIUM sú dodávané vo verzii klasik aj round line (so zaobleným predsadeným krídlom).
   prierez plastovým oknom PREMIUM   nákres plastového okna premium

Výber z 10 farieb a dekoru

Rad balkónových a vchodových dverí máme skladom, väčšinou sú k dispozícii v bielej farbe, alebo v dekore zlatý dub. Pokiaľ ale hľadáte plastové dvere napríklad v dnes trendy antracitovej farbe, použite prosím náš konfigurátor – dvere vám necháme vyrobiť podľa vášho želania. Na výber máte z celkom 10 farieb a dekorov. V prípade, že požadujete do dverí ornamentné zasklenia, jeho typ si tiež zvolíte v konfigurátore. Za príplatok sú k dispozícii tieto varianty zasklenia: kôra, chinchila (činčila), delta, delta pieskovaná, matné mliečne, matné pieskované, master carre.

Vedľajšie plastové vchodové dvere PREMIUM

Tento typ dverí môžete použiť na vstup na záhradu, na terasu, do garáže alebo ako zadný vstup do domu. Majú nízky hliníkový prah, aby boli vhodné aj pre bezbariérový vstup. Plnia funkciu i bežných vchodových dverí u rodinných domov, nie sú ale vhodné do verejných budov či bytových domov, kde je vyššia frekvencia pohybu. Vedľajšie plastové vchodové dvere PREMIUM máme skladom s doručením do niekoľkých dní. V prípade, že by ste dvere potrebovali s inými parametrami (zasklenie, farba, atď.) môžete využiť dopytový formulár.
 

Kovanie so zvýšenou bezpečnosťou

Vedľajšie plastové dvere predávame už v štandardnom prevedení s viacerým bodovým kovaním so zvýšenou bezpečnosťou. Majú 5 uzamykacích bodov (tie sa uzatvárajú zamykaním) a 1 uzatvárací bod (ten sa uzatvára len zatvorením). Hĺbka rámu je 80 mm, profil je konštruovaný ako 6-komorový, vyrobený z prvoplastu bez pridaného recyklátu, je vo verzii klasik, teda s rovným krídlom. Vedľajšie vchodové dvere PREMIUM dodávame v prevedení dovnútra otváravé. Opačnú montáž, aby sa dvere otvárali von, neodporúčame. Vedľajšie vchodové dvere ponúkajú vynikajúci pomer ceny a kvality. Cena tohto prevedenia je o cca 50% nižšia v porovnaní s klasickými vchodovými dverami. Oproti hlavným vchodovým dverám pri ich výrobe nie je použité široké krídlo.

Súčasťou dverí je obojstranná kľučka

Súčasťou vedľajších dverí je stavebný zámok s 3 kusmi kľúčov a obojstranná hliníková kľučka s aretáciou. Zmena kľučky na guľu nie je možná (ide to len u hlavných vchodových dverí). Pri dverách vo farbe bielej dodávame bielu farbu kovania, pre dvere v dekore tmavo hnedé kovanie. Pre inú farbu kovania nás kontaktujte pomocou dopytového formulára.

Vyhovujú aj nízkoenergetickým domom

Už v štandardnom prevedení spĺňajú vedľajšie vstupné dvere PREMIUM vysoké nároky na tepelnoizolačné vlastnosti. So štandardným izolačným dvojsklom 3/16/4 Ug=1.1 W/m²K dosahujú celkového prestupu Ud=1.2 W/m²K. Pre zvýšenie tepelnoizolačných vlastností v prípade stavby nízkoenergetických domov je možné vybaviť dvere izolačným trojsklom Ug=0.6 W/m²K, dvere potom dosahujú celkového tepelného prestupu Ud=0.89 W/m²K a v prípade izolačnej PUR dosky Ud=1.1 W/m²K.

Hlavné plastové vchodové dvere

Vonkajšie plastové vchodové dvere do domu nemáme skladom, je nutné si ich objednať cez náš konfigurátor. Hlavné dvere PREMIUM dodávame už v štandardnom prevedení s viacerým bodovým kovaním so zvýšenou bezpečnosťou, majú 3 uzatváracie a 3 uzamykacie body. Ďalej sú pri dverách použité 3 dverné pánty JOCKER zaisťujúce celkovú stabilitu dvernej konštrukcie. Aby dvere vyhovovali aj bezbariérovému vstupu, majú nízky hliníkový prah.

Otváranie dovnútra aj von

Hĺbka rámu je 80 mm. Profil vo verzii klasik s rovným krídlom je konštruovaný ako 6-komorový, vyrobený z prvoplastu bez pridaného recyklátu. Hlavné dvere PREMIUM možné dodať ako dovnútra, alebo von otváravé. Oproti vedľajším vchodovým dverám je pri ich výrobe použité široké krídlo.

Namiesto kľučky môže byť guľa

Ďalším rozdielom medzi vedľajšími a vchodovými plastovými dverami PREMIUM je, že u vonkajších dverách do domu či bytu (v prípade pavlačových domov) je možnosť mať miesto kľučky z exteriérovej strany guľu. Je to súčasťou ceny dverí. K bielym dverám dodávame kovanie v bielej farbe, pre dvere v dekore je tmavo hnedé kovanie. V prípade, že by ste preferovali kľučku (guľu) v bronzovej, alebo striebornej farbe, je to možné za príplatok. Súčasťou dverí je tiež stavebné zámok s 3 kusmi kľúčov.

Veľmi dobré tepelné aj izolačné vlastnosti

Už v štandardnom prevedení spĺňajú plastové vonkajšie dvere PREMIUM vysoké nároky na tepelnoizolačné vlastnosti. So štandardným izolačným dvojsklom 3/16/4 Ug=1.1 W/m²K dosahujú celkového prestupu Ud=1.4 W/m²K. Pre nízkoenergetické domy sa môžu dvere vyrobiť s izolačným trojsklom Ug=0.6 W/m²K, kedy hodnota celkového tepelného prestupu je Ud=1.2 W/m²K. V prípade že preferujete plné dvere s PUR doskou, teda bez zasklenia, je Ud=1.1 W / m²K.
 
Neviete si dať rady so zameraním a montážou? Spracovali sme pre vás niekoľko jednoduchých návodov!

Plastové balkónové dvere

Skladom máme jednokrídlové a dvojkrídlové balkónové dvere najčastejšie požadovaných rozmerov a sú dodávané s izolačným dvojsklom. Ak potrebujete inú farbu, odlišný rozmer alebo napríklad zasklenie trojsklom či nepriehľadným ornamentným sklom, využite náš konfigurátor, kde možno všetko jednoducho nastaviť.

Rovnako ako všetky ostatné produkty PREMIUM majú plastové dvere na balkón stavebnú hĺbku 80 mm a rám tvorí šesťkomorový profil. Dvere s dvojsklom dosahujú celkového prestupu tepla Uw=1,2W/m²K, s trojitým zasklením potom až Uw=0,89 W m²K. Dvere idú otvárať iba dovnútra, krídlo je možné vyklopiť na ventiláciu a na mikroventiláciu.

Súčasťou je vonkajšie madielko a fajčiarska poistka

Dvere sú dodávané s hliníkovou kľučkou, z vonkajšej strany je madielko pre pritiahnutie krídla. Súčasťou dverí je tiež sada krytiek vo farbe dverí na všetky časti kovania, 5 komorový podkladový 30 mm vysoký profil (parapetný doraz) a protiprievanová ( „fajčiarska“) poistka, vďaka ktorej dvere držia uzatvorené aj pri pobyte na balkóne.
54
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
150
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
51
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie