Vlastnosti plastových dverí PREMIUM
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových dverí PREMIUM

Výber z 10 farieb a dekórov

Niekoľko desiatok balkónových a vchodových vedľajších dverí máme skladom, väčšinou sú k dispozícii v bielej farbe, alebo v dekóre zlatý dub. Ak ale hľadáte plastové dvere (či už vchodové, balkónové, alebo posuvné) napríklad v dnešnej trendy antracitovej farbe, použite prosím náš konfigurátor – dvere vám necháme vyrobiť podľa vášho priania. Na výber máte z 10 farieb a dekórov, plus v základnom prevedení je k dispozícii biela farba..

Ak ste z okolia Brna, môžete sa na plastové vchodové dvere PREMIUM prísť pozrieť do sídla našej firmy v Kuřime. V sklade máme vystavené hlavné vchodové dvere v obojstrannom prevedení šedá antracit hladká a vedľajšie vchodové dvere v obojstrannom dekóre Winchester. Použité je ornamentné zasklenie typ kôra.   
Zlatý dubTmavý dubOrechČokoládovo hnedáMahagonSivá svetláSivá antracitSivá antracit hladkáWinchesterNoce sorrento balsamico

Možnosť objednať si ornamentné zasklenie a medzisklenné mriežky

V prípade, že požadujete do dverí ornamentné zasklenie, jeho typ si zvolíte v konfigurátore. Za príplatok ponúkame tieto varianty zasklenia: kôra, chinchila (činčila), delta, delta pieskovaná, matne mliečne, matne pieskované, master carre. Objednať je možné do dverí tiež vloženie medzisklenných mriežok.
Balkónové dvere - biela farbaSklopně-posuvné dveře- bielaHlavné vchodové dvere PREMIUM - biela farba
100
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
186
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
66
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu