Vlastnosti plastových balkónových dverí PREMIUM
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových balkónových dverí PREMIUM

Skladom máme jednokrídlové a dvojkrídlové balkónové dvere najčastejšie požadovaných rozmerov a dodávame ich s izolačným dvojsklom. Ak potrebujete inú farbu, odlišný rozmer alebo napríklad zasklenie trojsklom či nepriehľadným ornamentovým sklom, využite náš konfigurátor, kde je možné všetko jednoducho nastaviť.

Za príplatok je možné tiež doplnenie pozdĺžnej priečky, nadsvetlíka alebo bočného fixného francúzskeho okna. Skladové balkónové dvere majú prah vysoký 6,5 cm, pri využití konfigurátora však je možné navoliť aj nízky bezbariérový hliníkový prah vysoký 2 cm.

 

Balkónové dvere PREMIUM

  • Vo variante klasik i round line.
  • Na objednávku s bezbariérovým hliníkovým prahom.
  • 6 komorový profil.
  • Hĺbka rámu 80 mm.
  • Súčasťou je protiprievanová poistka.
  • K dispozícii v 11 farbách a dekóroch.
Profil klasikRez profilu klasikRez profilu klasikJednoduché krídlo - voliteľne v balkónových dveráchProfil round line Rez profilu round lineProfil round line s predsadeným krídlomOkrúhle krídlo čiastočne – voliteľne v balkónových dverách80 mm hliníkový prah
 

Vo variante klasik i round line

Rovnako ako všetky ostatné produkty PREMIUM majú plastové dvere na balkón stavebnú hĺbku 80 mm a rám tvorí šesťkomorový profil. Pri balkónových dverách ponúkame profil klasik s rovným krídlom aj variant round line so zaobleným predsadeným krídlom.

Dvere s dvojsklom dosahujú celkového prestupu tepla Uw=1,2W/m²K, s trojitým zasklením potom až Uw=0,89 W/m²K. Dvere idú otvárať len dovnútra, krídlo je možné vyklopiť na ventiláciu. Pri dvojkrídlových balkónových dverách sa otvárajú obe krídla, uprostred nie je stĺpik.

Súčasťou je vonkajšie madielko a fajčiarska poistka

Dvere sú dodávané s hliníkovou kľučkou, z vonkajšej strany je madielko pre pritiahnutie krídla. V konfigurátore si môžete pri balkónových dverách s profilom klasik zvoliť kľučku z oboch strán.

Súčasťou dverí je sada krytiek vo farbe dverí na všetky časti kovania, 5 komorový podkladový 30 mm vysoký profil (parapetný doraz) a protiprievanová ("fajčiarska") poistka, vďaka nej dvere držia uzavreté aj pri pobyte na balkóne.

75
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
201
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
68
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu