Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Strešné okná v bielej farbe a sivým oplechovaním
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Strešné okná v bielej farbe a sivým oplechovaním

K strešným oknám a výlezom odporúčame objednať tesniace lemovanie.

Stránka 1 z 1
Biele strešné okno s šedým oplechovaním sa hodí do väčšiny moderných objektov. Aj pri rekonštrukcii domu jednoducho zladíte strešné okná s ostatnými bielymi plastovými oknami na budove.

Šedé oplechovanie chráni okenné kovania pred poveternostnými vplyvmi a pomáha k utesnenie rámu ku strešnej krytine. Farbu oplechovanie voľte podľa ostatných doplnkov na dome, treba podľa okenných parapetov. Okrem šedej farby ponúkame tiež biela okná s hnedým oplechovaním.
 

Prednosti bieleho strešného okna s šedým oplechovaním

  • Skvelá termoizolačné funkcie
  • Bezpečnostné kalené sklo Ug = 1,0 W / m2K
  • Mikroventilácia
  • Moderný dizajn
  • Výhodný pomer kvality a ceny
  • Na výber z mnohých rozmerov

Plastové strešné okná Premium - rýchlo a lacno

Aj napriek nízku cenu sú strešné okná Premium skutočne kvalitné a je možné ich namontovať aj do miestností so zvýšenou vlhkosťou. Hodí sa teda aj do kuchýň a kúpeľní. Okrem bielej varianty ponúkame tiež dekory dreva, a to mahagón, orech, zlatý dub a borovica, vždy vo variante so šedým a hnedým oplechovaním. K oknám budete potrebovať tiež tesniace lemovanie, ktoré môžete zaobstarať opäť v hnedej i šedej farbe, pričom možno zvoliť typ strešnej krytiny - tesniace lemovanie pre vlnitú alebo plochú krytinu.

Plastové okná i dvere dodávame bez montáže, vďaka čomu je cena znížená na minimum. Podľa návodu to však iste zvládnete hravo sami.

 

99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu