Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Výpredaj – dvojkrídlové balkónové dvere
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Výpredaj – dvojkrídlové balkónové dvere

V tejto kategórií aktuálne nemáme žiadnu položku na výpredaj, ale pozrite sa na naše nové produkty za zaujímavé ceny.
Dvojkrídlové

Staviate, alebo rekonštruujete? A hľadáte kvôli obmedzenému rozpočtu priestranné plastové dvere na balkón alebo terasu? Premýšľate, že kúpite nejaké použité na bazáre? Nemusíte. V našom online obchode zoženiete vo výpredaji dvojkrídlové plastové balkónové dvere tiež lacno a navyše budú úplne nové. U niektorých kusov môže byť drobné poškodenie, viac sa vždy dočítate v popisku u daných dverí.

Sú zaradené do dotačného programu

Aj keď dvere zoženiete so zľavou, sú rovnako ako naše ostatné produkty zaradené do programu Nová zelená úsporám, takže časť peňazí sa vám ešte vráti späť. Navyše ponúkané dvere sú skladom, takže ich už počas pár dní môžete mať doma namontované a začať šetriť na vykurovanie.

Naše lacné dvojkrídlové balkónové dvere, ktoré bývajú nazývané aj francúzskymi dverami, majú pekný a zároveň praktický zaoblený dizajn s predsadeným krídlom, vďaka čomu nemusíte mať strach, že by pri prudkých dažďoch zatekala voda dovnútra.

Bezpečné a spoľahlivé

Hoci predávame dvojkrídlové dvere na balkón za naozaj výbornú cenu, nemusíte mať strach, že by ste za pár rokov takzvane zaplakali nad zárobkom. Pokiaľ budú dvere dobre inštalované a raz ročne očistíte rámy so sklami a premažete kovanie (prípadne nastavíte), budú vám slúžiť rovnako dobre, ako keby neboli z výpredaja.

Hĺbka rámu je 80 mm. Nielen že je tak zaručená vyššia statická pevnosť, ale vďaka tomu môžete balkónové dvere dávať do zostavy s našimi plastovými oknami PREMIUM a vytvoriť si tak dlhšiu presklenú stenu. Dvere sú osadené izolačnými sklami od overených spoločností Arbonia AG, či Pilkington a dosahujú celkového prestupu tepla Uw = 1,2 W/mK. Vylepšený medzisklenný rám pomáha minimalizovať výskyt rosenia. Dostatok bezpečnostných bodov a dva bezpečnostné protiplechy zvyšujú odolnosť proti vlámaniu. Otváravo-sklopné krídla disponujú funkciou mikroventilácie. Aj za takto výhodnú cenu majú ponúkané balkónové dvere celoobvodové kovanie od nemeckého výrobcu Winkhaus (séria activPilot).

Prednosti lacných dvojkrídlových balkónových dverí

  • Bezkonkurenčná cena.
  • Rýchle dodanie.
  • Kvalitné odolné kovanie.
  • 6-komorové profily so zaobleným dizajnom.
  • Stavebná hĺbka 80 mm.
  • Bezproblémový chod.
  • Veľmi dobre tepelne aj zvukovo izolujú.
  • Sú zaradené do dotačného programu Nová zelená úsporám.
  • Vymeniteľné dvojité dorazové tesnenie (EPDM).
  • Moderný dizajn.

Skvelý pomer kvality a ceny

Súčasťou balkónových dverí je hliníková kľučka a madielko pre ľahké pritiahnutie krídla z vonkajšej strany. Nechýba ani protiprievanová (fajčiarska) poistka, ktorá drží dvere uzavreté aj pri pobyte na balkóne. Ku dverám dodávame taktiež päťkomorový podkladový profil (parapetný doraz) s výškou 30 mm.

Vo výpredaji u nás zoženiete nielen balkónové dvere, ale aj plastové okná a vedľajšie vchodové dvere. Pritom ale stále dbáme na kvalitu. Kompletizácia prebieha na moderných automatických linkách rakúskej spoločnosti GRUBER & CO group a naša firma si overuje kvalitu produktov ešte nezávislou štátnou skúšobňou. Dômyselná konštrukcia vnútorných komôr a oceľové výstuhy zaručujú vysokú pevnosť, stabilitu a odolnosť proti deformáciám. Výstuhy sú zhotovené z pozinkovanej ocele odolnej proti korózii a ich hrúbka je 1 – 2 mm (podľa veľkosti dverí).

Príslušenstvo k balkónovým dverám

Vieme, že nielen k oknám ale aj k balkónovým dverám patrí tieniaca technika. Najčastejšie zákazníci volia žalúzie, ktoré sú lacné a ľahko sa ovládajú. Online si môžete zakúpiť aj praktické siete, ktoré zabránia dotieravému hmyzu dostať sa do miestnosti. Kde dané doplnky kúpite? Stačí kliknúť na tlačidlo „Kúpiť s príslušenstvom“, ktorý je u každého výrobku.

Posledné kusy balkónových dverí skladom neďaleko od Brna

Výpredajové dvere s dvoma krídlami si môžete prísť pozrieť alebo priamo kúpiť do nášho moderného showroomu v Kuřimi pri Brne. Súčasťou našej ukážkovej predajne je najväčší sklad v Česku, v ktorom je viac ako tisíc kusov nových plastových okien, balkónových a vedľajších vchodových dverí.
94
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
210
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
70
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu