Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Aké žalúzie kupujete?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké žalúzie kupujete?

Doby sú preč, kedy na oknách boli nevzhľadné ťažké závesy, na ktorých sa držal prach a rôzne nečistoty. Dnes sú vo väčšine domácností k videniu žalúzie. Tie nielen zabránia príliš intenzívnemu slnečnému žiareniu, ale tiež poskytnú úplné súkromie a môžu byť aj pekným dizajnovým doplnkom.

Vlastnosti horizontálnej žalúzie Euro Style OPAL

K nami dodávaným plastovým oknám PREMIUM Vám ponúkame horizontálne žalúzie EURO STYLE OPAL. Ide o model hliníkovej žalúzie, ktorého prednosťou je veľmi výhodná cena, ďalej jednoduchosť, rýchlosť montáže a minimálna údržba. Tieto žalúzie sú vhodné pre plastové aj drevené okná a môžu byť namontované do zasklievacej lišty, alebo na rám okna.

Hovorí sa, že v jednoduchosti je krása a to presne tento typ žalúzií spĺňa. Horný krycí profil je v plochom dizajne bez čelných plastových krytiek. Ovládanie je pomocou jedného retiazky. Keď trochu zatiahnete, jednotlivé lamely naklopíte. Pri väčšom zatiahnutí žalúzie vytiahnete hore.

Veľká farebná škála

Ako už bolo spomenuté, žalúzie môžu váš interiér aj krásne oživiť. Lamely, ktoré dodávame v šírke 25 mm, nemusia byť len v klasickom bielom dizajne, ale máte na výber z viac než dvadsiatky rôznych farieb, napríklad červenej, modrej či zelenej. Farebne kombinovať možno tiež horný krycí a spodný profil.

Žalúzie už v štandarde dodávame v domykavom, teda celotieniacom prevedení. Samozrejmosťou je, že sú vybavené bočnou silónovou fixáciou. To znamená, že sú vedené pomocou napnutých silónov priviazaných v zasklievacej lište okna, čo zaistí žalúziu na svojom mieste aj pri otvorenej ventilácii.

Fotogaléria

Inštruktáž k montáži

Vzorkovník farieb lamiel

 

Vzorkovník profilov

99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu