Naša záruka
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Naša záruka

Budeme tu s vami ešte dlho. Nakupujte u stabilnej a zdravej rodinnej spoločnosti. Nepodnikáme v prenájme, ani si naše podnikanie nepožičiavame.

Na rozdiel od mnohých iných e-shopov si na nás môžete kedykoľvek spoľahnúť. Naše logistické centrum v Kuřimi – areál s plochou 8000 m² so skladmi a showroomom s plochou viac ako 2500 m² vlastníme – sami sme ju vybudovali bez pôžičiek a iných záväzkov. Nie sú to reklamné texty, všetko čo tu píšeme, môžeme doložiť (a väčšinu z toho je jednoduché si overiť z bežne dostupných registrov).

Nehanbíme sa za našich dodávateľov. Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a s väčšinou z nich spolupracujeme dlhé roky. Napríklad s dodávateľom okien švajčiarskou spoločnosťou AFG Arbonia-Forster-Holding vám dodávame okná už od roku 2012. So spoločností Rolux, ktorá nám pre vás dodáva tieniacu techniku, dokonca už od roku 2003.

Napísať toho možno veľa. Je lepšie sa presvedčiť. Skúste nás na malom okienku a až potom môžete objednať okná napríklad na celý dom.

Váš tým Skladových okien, čo je tu pre vás.

90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu