Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Naša záruka
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Naša záruka

Budeme tu s vami ešte dlho. Nakupujte u stabilnej a zdravej rodinnej spoločnosti. Nepodnikáme v prenájme, ani si naše podnikanie nepožičiavame.

Na rozdiel od mnohých iných e-shopov si na nás môžete kedykoľvek spoľahnúť. Naše logistické centrum v Kuřimi – areál s plochou 8000m² so skladmi a showroomom s plochou viac ako 2500m² vlastníme – sami sme ju vybudovali bez pôžičiek a iných záväzkov. Nie sú to reklamné texty, všetko čo tu píšeme, môžeme doložiť (a väčšinu z toho je jednoduché si overiť z bežne dostupných registrov).

Nehanbíme sa za našich dodávateľov. Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a s väčšinou z nich spolupracujeme dlhé roky. Napríklad s dodávateľom okien švajčiarskou spoločnosťou AFG Arbonia-Forster-Holding vám dodávame okná už od roku 2012. So spoločností Rolux, ktorá nám pre vás dodáva tieniacu techniku, dokonca už od roku 2003.

Napísať toho možno veľa. Je lepšie sa presvedčiť. Skúste nás na malom okienku a až potom môžete objednať okná napríklad na celý dom.

Váš tým Skladových okien, čo je tu pre vás.

99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu