Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Naša záruka
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Naša záruka

Budeme tu s Vami ešte dlho. Nakupujte u stabilnej a zdravej rodinnej spoločnosti. Nepodnikáme v prenájme, ani si naše podnikanie nepožičiavame.

Na rozdiel od mnohých iných e-shopov si na nás môžete kedykoľvek siahnuť. Naše logistické centrum v Kuřimi – areál s plochou 8000m² so skladmi a showroomom s plochou viac ako 2500m² vlastníme – sami sme ju vybudovali bez pôžičiek a iných záväzkov. Nie sú to reklamné texty, všetko čo tu píšeme, môžeme doložiť (a väčšinu z toho je jednoduché si overiť z bežne dostupných registrov).

Nehanbíme sa za našich dodávateľov. Spolupracujeme len s overenými dodávateľmi a s väčšinou z nich spolupracujeme dlhé roky. Napríklad s dodávateľom okien švajčiarskou spoločnosťou AFG Arbonia-Forster-Holding Vám dodávame okná už od roku 2012. So spoločností Rolux, ktorá nám pre Vás dodáva tieniacu techniku, dokonca už od roku 2003.

Napísať toho možno veľa. Je lepšie sa presvedčiť. Skúste nás na malom okienku a až potom môžete objednať okná napríklad na celý dom.

Váš tým Skladových okien, čo je tu pre Vás.

Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

V minulom roku sme
na Slovensku dodali
viac ako 9 378 kusov okien
Prehliadnuť realizácie

MenuX

X