Aké siete kupujete?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké siete kupujete?

Vlastnosti sietí proti hmyzu do dverí a okien

Snažíme sa ponúkať čo najkomplexnejší servis a preto si v našom e-shope skladove-okna.sk môžete kúpiť k plastovým oknám a dverám parapety, žalúzie a tiež siete proti hmyzu. Tie sú najúčinnejšou ochranou proti otravnému hmyzu a vďaka nim si môžete bez starostí užívať teplé letné dni a večery.

Okenné siete proti hmyzu

Tieto okenné siete sú vhodné pre plastové okná a euro okná. Montáž je veľmi jednoduchá a zaberie len pár minút. Stačí sieť uchytiť otočnými háčikmi za hranu okien. Nemusíte teda mať sieť na okne po celý rok. Vďaka jednoduchému háčikovému systému ju môžete na zimu z okien odňať a na jar opäť namontovať.

Rovnako ako si môžete byť istí kvalitou nami dodávaných plastových okien, tak určite budete spokojní aj s týmito sieťami proti hmyzu. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna, ktoré nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Rám je tvorený extrudovaným hliníkom a jeho povrch je chránený vypaľovacím lakom.

Aby bola ochrana proti hmyzu čo najúčinnejšie, je rám vybavený límcom, ktorý dokonale priľne k rámu okna. Nemajte teda obavy z nejakých odchlipujících sa častí. Rovnako tak sa nemusíte strachovať, že by sieť okno príliš hyzdila. Sieťovina je v šedej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná. Farbu rámu môžete zladiť s farbou okien. V ponuke máme 5 farieb a to bielu, hnedú, okrovú, antracit a imitáciu zlatého dubu.

Fotogaléria

Pozrite si návod na montáž sietí proti hmyzu

Dverové siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu nenájdu uplatnenie len pri oknách, ale aj pri dverách a to obzvlášť v miestnostiach s častým vstupom na terasu či balkón. Dverové siete sú vybavené samozatváracími pántami, poprípade okopovou či stredovou lištou. Šírka rámu je 50 mm. Materiálové zloženie je rovnaké ako u sietí do okien. Rám tvorí dostatočne silný extrudovaný hliníkový profil. Sieťovina je vyrobená z poplastovaného sklolaminátového vlákna.

Farbu rámu môžete zvoliť v štyroch prevedeniach, vo farbe bielej, hnedej, okrovej a v imitácii zlatého dubu. Ak si vyberiete biele prevedenie, nemusíte sa obávať žltnutia plastových spojovacích rohov. Vďaka spojeniu profilov pomocou vnútorných rohov je žltnutie vylúčené.

Systém predpružených pántov zabezpečuje bezstarostné dovretie dverí, silu dovierania si každý môže nastaviť podľa seba. Ako novinku zavádzame typ skrytého magnetu, ktorý je zastrčený medzi kefkou.

Fotogaléria

86
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
213
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
75
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu