Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Video a PDF návod na inštaláciu sietí proti hmyzu
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Video a PDF návod na inštaláciu sietí proti hmyzu

Montáž sietí proti hmyzu svojpomocne

Okenné siete proti hmyzu ľahko zvládnete do plastových okien namontovať pomocou videa alebo PDF návodu. Uvidíte, že postup je veľmi jednoduchý.

Ako na montáž okenných sietí

  • Po rozbalení siete si prichystajte háčiky na jej uchytenie. Plastové háčiky nacvaknite do každej dierky v ráme siete a otočte nimi. Natočte ich tak, aby nezavadzali pri vsunutie siete do okna.
  • Nasaďte sieť k spodnej strane rámu a potom pritlačte k celému oknu. Otočte všetky háčiky tak, aby sa zachytili za tesnenie rámu.

Ďalší návody

Na našom webe nájdete aj návod na montáž parapiet, žalúzií i samotných plastových okien. Ak potrebujete poradiť so zameraním, mrknite na návod na zameranie okien a parapiet.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu