Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Těsnící lemování na ploché krytiny P v barvě sivá (7043)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Těsnící lemování na ploché krytiny P v barvě sivá (7043)

Stránka 1 z 1

Tesniace lemovanie na ploché krytiny "šedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 32.5 € s DPHviac informácií
K strešným oknám Premium nezabudnite objednať aj tesniace lemovanie sivé pre plochú strešnú krytinu. Možno ich kúpiť aj v hnedej farbe. Okrem plochých krytín ponúkame tiež lemovanie pre vlnité strešné krytiny. Je nevyhnutným doplnkom pri montáži strešného okna.

Tesniace lemovanie pre každú strechu

Tesniace lemovanie sa hodí pre každú strechu so sklonom od 15 do 75 stupňov. Nemožno ich namontovať do striech bez sklonu, pretože je nutné, aby bol zaistený odtok dažďovej vody a topiaceho sa snehu. Lemovanie vyberajte na mieru podľa rozmerov okna. Vďaka nemu je strešné okno a jeho bezprostredné okolie dostatočne izolované po tepelnej i zvukovej stránke. Pozrite si tiež ďalšie okenné doplnky, ako sú siete proti hmyzu a najmä žalúzie pre strešné okná, ktoré pomôžu v podkrovnej miestnosti vytvoriť príjemnú teplotu i pri horúcich dňoch.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu