Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Návod (PDF) k montáži strešného okna PREMIUM - hladké lemovanie
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Návod (PDF) k montáži strešného okna PREMIUM - hladké lemovanie

(sklon strechy 15 – 75°)

 
Krok 1
Strešné okno Skylight namontované na streche s hladkou krytinou, doporučený sklon 15 – 75°.
krok 2
Pred osadením musíme najskôr demontovať krídlo strešného okna. Pod dolnú stranu krídla vložte mäkkú podložku, aby ste zabránili prípadnému poškodeniu. Odskrutkujte skrutky A pod oplechovaním a zľahka vysuňte oplechovanie v smere šípok.
krok 3
Po odstránení hornej časti oplechovania povoľte zaisťovacie skrutky B a rozpojte kovanie obr. 3a. Toto urobte súčasne na ľavej aj pravej strane. Vyberte opatrne krídlo a položte ho na čistú, mäkkú podložku. Odskrutkujte hornú aj dolnú drevenú transportnú lištu.
krok 4
Pripravte otvor pre vloženie rámu, obr. 4. Upevnite pomocou skrutiek rám do latovania, vždy po troch skrutkách na jeden montážny uholník.
POZOR, je treba dbať na správne vycentrovanie a rozteč uhlopriečok (max. rozdiel 1 mm).
krok 5
Pri montáži lemovania najskôr vyberte rámové tesnenie obr. 5a. Postupne osaďte jednotlivé diely lemovania podľa očíslovania obr. 5.
krok 6
Po osadení jednotlivých dielov lemovania vložte späť rámové tesnenie obr. 6a. Dôkladná montáž tesnenia zabezpečuje dokonalé utesnenie okna.
krok 7
Pri spätnej montáži krídla postupujte v opačnom poradí ako na obr.3.Dbajte hlavne na to aby sa valčeky kovania C ideálne pohybovali vo vymedzenom priestore po klznej podložke D. Držte krídlo za ramená a vložte upínací segment do otvoru obr. 3a. Teraz zaskrutkujte zaisťovacie skrutky B obr. 3.
krok 8
Osaďte horný diel oplechovania zasunutím do výrezov E a následne zabezpečte zaisťovacími skrutkami A tak, ako je zobrazené na obr. 2a.
 
76
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
249
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
89
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu