00 ‚ā¨
Celkom0 ‚ā¨bez DPH
PokrańćovaŇ• do koŇ°√≠ka

N√°vod (PDF) k mont√°Ňĺi streŇ°n√©ho okna PREMIUM - hladk√© lemovanie

(sklon strechy 15 ‚Äď 75¬į)

 
Krok 1
StreŇ°n√© okno Skylight namontovan√© na streche s hladkou krytinou, doporuńćen√Ĺ sklon 15 ‚Äď 75¬į.
krok 2
Pred osaden√≠m mus√≠me najsk√īr demontovaŇ• kr√≠dlo streŇ°n√©ho okna. Pod doln√ļ stranu kr√≠dla vloŇĺte m√§kk√ļ podloŇĺku, aby ste zabr√°nili pr√≠padn√©mu poŇ°kodeniu. Odskrutkujte skrutky A pod oplechovan√≠m a zńĺahka vysuŇąte oplechovanie v smere Ň°√≠pok.
krok 3
Po odstr√°nen√≠ hornej ńćasti oplechovania povońĺte zaisŇ•ovacie skrutky B a rozpojte kovanie obr. 3a. Toto urobte s√ļńćasne na ńĺavej aj pravej strane. Vyberte opatrne kr√≠dlo a poloŇĺte ho na ńćist√ļ, m√§kk√ļ podloŇĺku. Odskrutkujte horn√ļ aj doln√ļ dreven√ļ transportn√ļ liŇ°tu.
krok 4
Pripravte otvor pre vloŇĺenie r√°mu, obr. 4. Upevnite pomocou skrutiek r√°m do latovania, vŇĺdy po troch skrutk√°ch na jeden mont√°Ňĺny uholn√≠k.
POZOR, je treba dbaŇ• na spr√°vne vycentrovanie a rozteńć uhloprieńćok (max. rozdiel 1 mm).
krok 5
Pri mont√°Ňĺi lemovania najsk√īr vyberte r√°mov√© tesnenie obr. 5a. Postupne osańŹte jednotliv√© diely lemovania podńĺa ońć√≠slovania obr. 5.
krok 6
Po osaden√≠ jednotliv√Ĺch dielov lemovania vloŇĺte sp√§Ň• r√°mov√© tesnenie obr. 6a. D√īkladn√° mont√°Ňĺ tesnenia zabezpeńćuje dokonal√© utesnenie okna.
krok 7
Pri sp√§tnej mont√°Ňĺi kr√≠dla postupujte v opańćnom porad√≠ ako na obr.3.Dbajte hlavne na to aby sa valńćeky kovania C ide√°lne pohybovali vo vymedzenom priestore po klznej podloŇĺke D. DrŇĺte kr√≠dlo za ramen√° a vloŇĺte up√≠nac√≠ segment do otvoru obr. 3a. Teraz zaskrutkujte zaisŇ•ovacie skrutky B obr. 3.
krok 8
OsańŹte horn√Ĺ diel oplechovania zasunut√≠m do v√Ĺrezov E a n√°sledne zabezpeńćte zaisŇ•ovac√≠mi skrutkami A tak, ako je zobrazen√© na obr. 2a.
 

Sme z√°ruka vaŇ°ej spokojnosti

5 krajin√°ch sme uŇĺ odbavili 65 531 objedn√°vok

A dodali v√°m viac ako 200 000 okien a dver√≠

‚ÄúObjedn√°vku som dostal presne a ńćo najr√ĹchlejŇ°ie, aj keńŹ musela byŇ• zak√ļpen√° zo zahranińćn√©ho skladu. S tovarom som spokojn√Ĺ, aj s ponukou obchodu, r√ĹchlosŇ•ou a ńŹalŇ°√≠mi inform√°ciami. Obchod mozem len‚Ķ‚ÄĚ

Mih√°ly T.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą, ńŹakujeme za okn√°, ktor√© s√ļ √ļŇĺasn√©. Sme spokojn√≠ a teŇ°√≠me sa na ńŹalŇ°iu objedn√°vku, keńŹŇĺe eŇ°te budeme potrebovaŇ• nejak√© to okno. ńéakujeme.‚ÄĚ

Erika H.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą,s oknami som spokojna aj s komunikaciou ohladne chybajuceho spojovovacieho profilu,takze komunikacia obchodu super a hlavne cena vyborna. Dodanie rychle, odporucam.‚ÄĚ

Gabriela D.

Zobraziҕ

‚ÄúDobr√Ĺ deŇą.Som nad mieru spokojna s nakupom okien a dver√≠ z v√°Ň°ho eshopu.Komunikacia obchodu bola super a o cene ani nehovor√≠m.Dodanie bolo rychle.Proste sme nad mieru spokojn√≠.Vrelo odpor√ļńćam‚ÄĚ

Martina P.

Zobraziҕ