Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Tesniace lemovanie na plochej krytiny P vo farbe hnedá (8019)
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Tesniace lemovanie na plochej krytiny P vo farbe hnedá (8019)

Stránka 1 z 1

Tesniace lemovanie na ploché krytiny "hnedá"

Skladová dostupnosť: do 21 dní
od 32.5 € s DPHviac informácií
Tesniace lemovanie je nevyhnutnou súčasťou strešného plastového okna Premium. Vyrába sa vo variante s šedým alebo hnedým oplechovaním. Tesniace lemovanie hnedé je možné zaobstarať pre vlnitú aj plochú strešnú krytinu. Jeho umiestnenie okolo strešného okna je dôležité kvôli tomu, aby bola zaistená dokonalá tesnosť okná, aby dovnútra nefúkalo a nezatekalo. Tesniace lemovanie tiež vylepšuje zvukovoizolačné vlastnosti.

Tesniace lemovanie - montáž svojpomocne

Tesniace lemovanie pre plochú strešnú krytinu je vhodné pre každý sklon strechy od 15 do 75 stupňov, aby bol zaistený odtok dažďovej vody i topiaceho snehu. Podľa návodu na montáž tesniaceho lemovania a strešného okna všetko iste zvládnete hravo svojpomocne. K oknám odporúčame tiež zaobstarať ďalšie doplnky, najmä tieniace prvky, aby sa podkrovné miestnosti zbytočne neprehrievali.
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu