Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Výpredaj – dvojkrídlové plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Výpredaj – dvojkrídlové plastové okná

V tejto kategórií aktuálne nemáme žiadnu položku na výpredaj, ale pozrite sa na naše nové produkty za zaujímavé ceny.
Dvojkrídlové

Snáď každý rád ušetrí, kde sa dá. Ide to aj pri oknách a dverách. Hľadáte kvalitné produkty z tejto oblasti, ale radi by ste ich zohnali čo najlacnejšie? Ponúkame výpredaj použitých aj nepoužitých plastových dvojkrídlových okien. Hodia sa aj do nízkoenergetických domov; v prípade dvojitého zasklenia dosahujú celkového prestupu tepla Uw=1,2 W/m2K a s trojitým zasklením dokonca až Uw=0,89 W/m2K. Šesťkomorové profily sú opatrené oceľovou výstuhou, takže dlhodobo držia tvar a nekrútia sa.

Výhody lacných plastových okien:

  • prvotriedne materiály,
  • perfektné spracovanie,
  • skvelé ceny,
  • bezproblémový chod,
  • vynikajúce termoizolačné vlastnosti,
  • mikroventilácia,
  • moderný zaoblený dizajn,
  • vystužené profily,
  • dvojité dorazové tesnenie.

Posledné kusy skladom

Samotné okná sa skladajú z niekoľkých súčastí (profily, kovanie, zasklenie...), pričom všetky pochádzajú od renomovaných dodávateľov. V ponuke sa nachádzajú okná z výpredaja posledných kusov. Ak ich potrebujete viac, mrknite na ďalšie dvojkrídlové okná. Stavebná hĺbka 80 mm je u všetkých rovnaká, takže sa z nich dajú vytvárať zostavy spoločne s ďalšími plastovými oknami a dverami.

A stĺpik? Môže a nemusí byť

Dvojkrídlové plastové okno môže byť zhotovené so stredovým stĺpikom alebo bez neho; záleží na rozmeroch okna. Minimálna možná šírka bez stredového stĺpika je 900 mm. Maximálna odporúčaná šírka okna bez stredového stĺpika (so štulpom) je cca 1900 mm. Dvojkrídlové okno so stĺpikom potom môže mať až 2500 mm. Ak stĺpik chýba, je kľučka iba na jednom krídle; v prípade jeho umiestnenia do okna sa kľučka dáva na obe krídla.

Stredový stĺpik nemusí byť uprostred okna. Možno ho navrhnúť podľa vášho želania, napríklad rozdelenie krídiel v pomere jedna tretina ku dvom tretinám šírky, pričom obe krídla môžu byť ako otváravé, tak sklopné. Na okne sa štulpom je krídlo s kľukou otváravo-sklopné a krídlo bez kľučky iba otváravé.

Príslušenstvo

Kľučka je súčasťou každého okna, a to v štandardnej bielej farbe alebo v hnedej u profilov s imitáciou dreva. Za príplatok sa dá zaobstarať bronzová alebo strieborná. Zakúpiť môžete tiež uzamykateľnú kľučku a kľučku s detskou poistkou. Takmer nevyhnutným príslušenstvom je vnútorný a vonkajší parapet. Nezabudnite tiež na žalúzie a siete proti hmyzu. Parapety, žalúzie a siete sa dajú k objednávke pridať po zaškrtnutí možnosti „Kúpiť s príslušenstvom“.

Výpredaj plastových okien Brno a okolie

Ak to k našim susedom nemáte ďaleko, odporúčame návštevu ukážkového centra v Kuřimi pri Brne, kde všetky akčné plastové okná dvojkrídlové aj ostatné držíme skladom. Navyše si môžete prezrieť viac ako tisíc kusov úplne nových produktov, ktoré sú pripravené k okamžitému odberu.
89
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
219
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
76
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu