Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako zamerať a namontovať nové okná?

Pripravili sme pre Vás kolekciu prehľadných návodov. Vďaka nášmu návodu pre zameranie okien a dverí sa dozviete, ako jednoduché je zamerať okná a dvere.
V návode na montáž plastových okien a dverí sa zase dozviete, že montáž našich výrobkov nie je žiadna veda. Ako plastové okná udržiavať, aby Vám slúžila čo najdlhšie a ako ich nastaviť v prípade, že drhnú, sa dozviete v návode na obsluhu, údržbe a nastavenie okien a dverí.
Pripravili sme pre Vás tiež návody pre zameranie a montáž vnútornej žalúzií a sietí proti hmyzu. V kategórii návody nájdete tiež sériu manuálov pre montáž a údržbu strešných okien.

Všetky návody pohromade, prehľadne na jednom mieste nájdete TU.


Späť na výpis noviniek
99
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
243
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
80
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu