Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Ako zamerať a namontovať nové okná?

Pripravili sme pre Vás kolekciu prehľadných návodov. Vďaka nášmu návodu pre zameranie okien a dverí sa dozviete, ako jednoduché je zamerať okná a dvere.
V návode na montáž plastových okien a dverí sa zase dozviete, že montáž našich výrobkov nie je žiadna veda. Ako plastové okná udržiavať, aby Vám slúžila čo najdlhšie a ako ich nastaviť v prípade, že drhnú, sa dozviete v návode na obsluhu, údržbe a nastavenie okien a dverí.
Pripravili sme pre Vás tiež návody pre zameranie a montáž vnútornej žalúzií a sietí proti hmyzu. V kategórii návody nájdete tiež sériu manuálov pre montáž a údržbu strešných okien.

Všetky návody pohromade, prehľadne na jednom mieste nájdete TU.


Späť na výpis noviniek
90
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
207
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
79
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

Od našich zákazníkov

Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu