Na čo sa používajú montážne kotvy?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Na čo sa používajú montážne kotvy?

Okrem turboskrutiek sa okenný rám môže k stavebnému otvoru pripevniť pomocou montážnych kotiev. Ide o plech zo žiarovo pozinkovanej ocele hrúbky 1,5 mm, ktorý sa zasekne do drážok v ráme a zostávajúca časť sa ohne k stene a skrutky s hmoždinkami sa prichytia k múru. Podľa normy ČSN 74 6077 sa musia kotvy umiestniť po celom obvode rámu. Pri plastových oknách sa prvá kotva umiestňuje najďalej 250 mm od vnútorného rohu rámu (v prípade bielych okien 150 mm) a potom sa pokračuje po vzdialenosti maximálne 700 mm. Viac sa o spôsobe kotvenia dočítate v sekcii Návody.
  84
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  204
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  85
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu