Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Na čo slúži mikroventilácia
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Na čo slúži mikroventilácia

Pre väčšinu našich plastových okien je možné okenné krídlo otvoriť na mikroventiláciu, teda že okno je otvorené na malú škáročku. Je to jednoduchý spôsob vetrania, bez toho aby sa okno muselo neustále otvárať a zatvárať. Čerstvý vzduch dovnútra prúdi postupne. Mikroventiláciu pri plastových oknách sa najčastejšie používa v lete pri spánku, kedy chceme, aby do miestnosti prúdil studenejší nočný vzduch, pritom však nechceme spať pri otvorenom okne.

Používanie mikroventilácie v zime a počas mrazu ale neodporúčame, z miestnosti trvalo uniká teplý vzduch, a stráca sa tak význam izolačných vlastností okna. Je výhodné, ak okno ide na mikroventiláciu otvoriť, napriek tomu ale najlepšie je používať rekuperáciu, alebo veľa vetrať (urobiť prievan) v pravidelných intervaloch. Viac sa dočítate v článku Ako správne vetrať.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu