Na čo slúži mikroventilácia
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Na čo slúži mikroventilácia

Pre väčšinu našich plastových okien je možné okenné krídlo otvoriť na mikroventiláciu, teda že okno je otvorené na malú škáročku. Je to jednoduchý spôsob vetrania, bez toho aby sa okno muselo neustále otvárať a zatvárať. Čerstvý vzduch dovnútra prúdi postupne. Mikroventiláciu pri plastových oknách sa najčastejšie používa v lete pri spánku, kedy chceme, aby do miestnosti prúdil studenejší nočný vzduch, pritom však nechceme spať pri otvorenom okne.

Používanie mikroventilácie v zime a počas mrazu ale neodporúčame, z miestnosti trvalo uniká teplý vzduch, a stráca sa tak význam izolačných vlastností okna. Je výhodné, ak okno ide na mikroventiláciu otvoriť, napriek tomu ale najlepšie je používať rekuperáciu, alebo veľa vetrať (urobiť prievan) v pravidelných intervaloch. Viac sa dočítate v článku Ako správne vetrať.
  124
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  267
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  101
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu