Kde kúpiť/objednať plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Kde kúpiť/objednať plastové okná

Ak zrovna staviate alebo rekonštrujete, jednou z vecí, ktorú budete riešiť, bude tiež nákup okien. Ak sa pýtate, kde rýchlo kúpiť alebo objednať ideálne najlacnejšie plastové okná, bude pre vás dobrou voľbou náš e-shop skladove-okna.sk. Prečo? Čítajte ďalej.

Rýchlo a lacnejšie

V dnešnej dobe je veľký problém s dodržiavaním termínov. U nás ale dlho čakať nemusíte. Väčšinu okien máme skladom a sme schopní ich dodať do 3 dní. Pri oknách na mieru (podľa nášho konfigurátora) to býva 14 až 28 dní. Cena okien býva v porovnaní s konkurenciou nižšia, navyše si montáž môžete urobiť svojpomocne, takže ešte ušetríte. Ale pretože si uvedomujeme, že nie každý vie, ako na správnu inštaláciu, pripravili sme podrobnú sekciu s návodmi.

Kvalitné prevedenie a veľký výber

I keď si u nás môžete objednať plastové okná za veľmi výhodné ceny, stále držíme latku kvality ponúkaných výrobkov vysoko. Okná PREMIUM s šesťkomorovým systémom majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, celoobvodové kovanie je od nemeckého výrobcu Winkhaus. Viac informácií sme spísali v texte Vlastnosti predávaných profilov skladových okien. Ďalším naším plusom je veľký výber tovaru – môžete si objednať jednokrídlové, dvojkrídlové aj trojkrídlové okná, samozrejme v najrôznejších rozmeroch.

Pozitívne referencie od zákazníkov

Ako sa hovorí, najlepšou reklamou je odporučenie od spokojných zákazníkov. Sme veľmi radi, že pozitívne referencie prichádzajú a že nás naši zákazníci odporúčajú tým budúcim.
  124
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  267
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  101
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu