Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Kde kúpiť/objednať plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Kde kúpiť/objednať plastové okná

Ak zrovna staviate alebo rekonštrujete, jednou z vecí, ktorú budete riešiť, bude tiež nákup okien. Ak sa pýtate, kde rýchlo kúpiť alebo objednať ideálne najlacnejšie plastové okná, bude pre vás dobrou voľbou náš e-shop skladove-okna.sk. Prečo? Čítajte ďalej.

Rýchlo a lacnejšie

V dnešnej dobe je veľký problém s dodržiavaním termínov. U nás ale dlho čakať nemusíte. Väčšinu okien máme skladom a sme schopní ich dodať do 3 dní. Pri oknách na mieru (podľa nášho konfigurátora) to býva 14 až 28 dní. Cena okien býva v porovnaní s konkurenciou nižšia, navyše si montáž môžete urobiť svojpomocne, takže ešte ušetríte. Ale pretože si uvedomujeme, že nie každý vie, ako na správnu inštaláciu, pripravili sme podrobnú sekciu s návodmi.

Kvalitné prevedenie a veľký výber

I keď si u nás môžete objednať plastové okná za veľmi výhodné ceny, stále držíme latku kvality ponúkaných výrobkov vysoko. Okná PREMIUM s šesťkomorovým systémom majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, celoobvodové kovanie je od nemeckého výrobcu Winkhaus. Viac informácií sme spísali v texte Vlastnosti predávaných profilov skladových okien. Ďalším naším plusom je veľký výber tovaru – môžete si objednať jednokrídlové, dvojkrídlové aj trojkrídlové okná, samozrejme v najrôznejších rozmeroch.

Pozitívne referencie od zákazníkov

Ako sa hovorí, najlepšou reklamou je odporučenie od spokojných zákazníkov. Sme veľmi radi, že pozitívne referencie prichádzajú a že nás naši zákazníci odporúčajú tým budúcim.
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu