Z dôvodu prevencie šírenia onemocnenia Covid-19 sú ale zamestnanci zákazníckej linky na homeoffice, a tak, ak by došlo napr. k chvíľkovej nedostupnosti tel. čísla, prosíme vás o zhovievavosť. Viac info tu. 
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Aké sú varianty jednokrídlového plastového okna?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké sú varianty jednokrídlového plastového okna?

Tento druh okna má iba jedno krídlo, ktoré môžete otvárať. Vo väčšine prípadov si môžete vybrať také okno, ktoré ponúka výklápaciu aj otváraciu funkciu, hovoríme potom o tzv. otváravo-sklopnom plastovom okne. Maximálna odporúčaná šírka tohto druhu okien je asi 1 400 mm, v závislosti na samotnej výške okna.

Otváravo-sklopné jednokrídlové plastové okná môžete využiť v bežných izbách, kde nemáte dostatok miesta pre dvojkrídlové plastové okná, ale zároveň tam chcete priviesť čo najviac svetla a čerstvého vzduchu. Pokiaľ naopak hľadáte okno napríklad do pivnice alebo garáže, môže vám postačiť jednokrídlové sklopné okno, ktoré plní funkciu len tzv. ventilačky.
 
jednokrídlové plastové okno
  99
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  243
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  80
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu