Aké sú varianty jednokrídlového plastového okna?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké sú varianty jednokrídlového plastového okna?

Tento druh okna má iba jedno krídlo, ktoré môžete otvárať. Vo väčšine prípadov si môžete vybrať také okno, ktoré ponúka výklápaciu aj otváraciu funkciu, hovoríme potom o tzv. otváravo-sklopnom plastovom okne. Maximálna odporúčaná šírka tohto druhu okien je asi 1 400 mm, v závislosti na samotnej výške okna.

Otváravo-sklopné jednokrídlové plastové okná môžete využiť v bežných izbách, kde nemáte dostatok miesta pre dvojkrídlové plastové okná, ale zároveň tam chcete priviesť čo najviac svetla a čerstvého vzduchu. Pokiaľ naopak hľadáte okno napríklad do pivnice alebo garáže, môže vám postačiť jednokrídlové sklopné okno, ktoré plní funkciu len tzv. ventilačky.
 
jednokrídlové plastové okno
  86
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  213
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  75
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 5 európskych krajinách
  Odbavili sme už 54 518 objednávok a dodali vám viacej ako 200 000 okien

  Od našich zákazníkov

  Ďakujem Vám za dodanie obj.tovaru. Som stopercentne spokojený. Tranzakcia prebehla tak ako som to predstavoval. Kvalitné okná boli dodone čas.termíne bez závad. Sú kvalitné a pekné.
  Dodacia lehota dodrzana, pri telefonickom kontakte ustretovost, velmi mila a ochotna pani. Prijemne ceny. Takto keby fungoval kazdy obchod, tak by neexistoval nespokojny zakaznik. Dakujem. Budem potrebovat dalsie okna a som plne rozhodnuty, ze sa obram znovu na Vas.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu