Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Krídlo u plastového okna
Bez zmluv a papierovania
Expedícia k Vám domov do 3 dní
1000 kusů na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Krídlo u plastového okna

Plastové okná sa bežne vyrábajú vo viacerých prevedeniach. Naše skladové okná sú vám k dispozícii v nasledujúcich variantách:

 
Jednokrídlové plastové okná

 • Delenie jednokrídlových okien: Klasické jednokrídlové plastové okná – vyrábajú sa i vo väčších rozmeroch, avšak maximálna odporúčaná šírka jednokrídlového plastového okna je cca 1400 mm (v závislosti na výške okna).
 

Kam sa hodí okno s jedným krídlom?

 • izby menších rozmerov
 • kúpeľne a wc (prevažne sklopné okná)
 • technická miestnosť
 • pivnice
 • povaly
 

Dvojkrídlové plastové okná

Minimálna možná šírka u dvojkrídlového okna bez stredového stĺpika je 900 mm. Maximálna odporúčaná šírka dvojkrídlového okna bez stredového stĺpika je cca 1900 mm a u okna so stredovým stĺpikom potom 2500 mm.

 
Trojkrídlové plastové okná

Minimálna odporúčaná šírka trojkrídlového okna je cca 1800 mm, avšak na rozdiel od menších okien musíte počítať s masívnejším a širším profilom. Kvôli tomu sa zníži priehľad a do miestnosti tak bude prenikať menej svetla. Maximálna šírka trojkrídlového okna v jednom ráme je cca 3000 mm. Pri väčších šírkach odporúčame rozdelenie na spojovací profil.
 
Trojkrídlové okná sa vyrábajú buď s 1 alebo 2 stĺpikmi. Dva stĺpiky odporúčame obzvlášť u väčších rozmerov, pretože stĺpik okno spevní. Pri voľbe trojkrídlových okien sa nemusíte riadiť len členením na presné tretiny, ale podľa špecifických požiadaviek sa dajú vyrobiť aj inak delené okná. Bežné sú 2 krídla otváracie a posledné je otváravo-sklopné (tu je i mikroventilácia). Za menší príplatok si môžete doobjednať funkciu ventilácie i do zvyšných 2 krídel okna.
 
  122
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  195
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  84
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 32 251 objednávok a dodali vám viacej ako 150 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu

  Dodávali sme okná aj vášmu susedovi. Neveríte?

  V minulom roku sme
  na Slovensku dodali
  viac ako 9 378 kusov okien
  Prehliadnuť realizácie

  MenuX

  X