Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Výpredaj – jednokrídlové plastové okná
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Výpredaj – jednokrídlové plastové okná

V tejto kategórií aktuálne nemáme žiadnu položku na výpredaj, ale pozrite sa na naše nové produkty za zaujímavé ceny.
Jednokrídlové

Predaj použitých (bazárových) aj nepoužitých jednokrídlových plastových okien zo skladových zásob poskytuje mnoho možností, ako zaobstarať vysoko kvalitné výrobky a pritom ušetriť. Všetky okenné súčasti pochádzajú z dielní renomovaných dodávateľov. Šesťkomorové profily s oceľovými výstuhami a dvojitým dorazovým tesnením sú odolné proti deformácii napríklad pri teplotných výkyvoch. Vďaka vysoko kvalitnému kovaniu je zaručený dlhodobý bezproblémový chod. Dvojité zasklenie ponúka skvelé parametre týkajúce sa celkového prestupu tepla – Uw=1,2 W/m2K a trojité zasklenie dokonca až Uw=0,89 W/m2K. Jednokrídlové výpredajové plastové okná teda môžete smelo využiť aj v nízkoenergetických stavbách.

Výhody lacných jednokrídlových okien

  • Skvelý pomer kvality a ceny.
  • Vynikajúce termoizolačné vlastnosti.
  • Výrazné zníženie hlučnosti.
  • Moderný dizajn.
  • Bezporuchový chod.
  • Veľmi rýchle dodanie.

Posledné kusy bazárových okien skladom

Nižšia cena neznamená nižšiu kvalitu; tá je zachovaná rovnako ako u nových produktov. Najlacnejšie jednokrídlové okná zaobstaráte v obmedzenom množstve kusov z každého druhu, napríklad len jeden či dva kusy. Ide o tovar, ktorý napríklad slúžilo ako ukážkový výrobok v našom showroome alebo ktorý môže mať drobnú vadu na kráse, napríklad malý škrabanec. Toto malé poškodenie však nemá žiadny vplyv na ich bezchybnú funkciu.

Ponúkame rôzne rozmery – porozhliadnite sa a možno nájdete veľkosť, ktorá bude presne pasovať do vášho domu alebo bytu. Rovnaká stavebná hĺbka 80 mm ostatných plastových okien, vedľajších vchodových či balkónových dverí dovolí z jednotlivých kúskov vytvárať ľubovoľné zostavy.

Príslušenstvo

Každé okno z výpredaja je možné doplniť príslušenstvom. Prakticky nevyhnutný je vnútorný a vonkajší parapet. Veľmi užitočné sú taktiež žalúzie a v lete sa hodí aj sieť proti hmyzu. Ak o ne máte záujem, pri objednávke v detaile výrobku zaškrtnite možnosť "Kúpiť s príslušenstvom". Kľučka je súčasťou okna a je dodávaná v bielej farbe alebo v hnedej u dekorových profilov. Za príplatok je k dispozícii kľučka v bronzovom alebo striebornom odtieni. Predávame tiež uzamykateľné kľučky a kľučky s detskou poistkou.

Výpredaj okien Brno a okolie

Všetky akčné jednokrídlové plastové okná držíme skladom v ukážkovom centre v Kuřimi pri Brne, kde okrem nich máme viac ako tisíc kusov úplne nových okien a dverí, ktoré si môžete prezrieť a rovno nakúpiť.
81
presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
249
toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
89
objednávok sme prijali v uplynulom týždni
Navštivte osobne
náš showroom
Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

Od našich zákazníkov

S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu