Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Aké sú prednosti trojkrídlového plastového okna?
Bez zmlúv a papierovania
Expedícia k vám domov do 3 dní
Viac ako 1000 kusov na sklade
Kvalita švajčiarskeho koncernu Arbonia AG

Aké sú prednosti trojkrídlového plastového okna?

Vyberte si, koľko vzduchu a svetla do izby pustiť skrz trojkrídlové plastové okná. Trojkrídlové okná pôsobia luxusnejším a menej rozšírením dojmom než klasické plastové dvojkrídlové okná a dodajú vášmu domu originálny vzhľad. Trojkrídlové okná vám rovnako ako ostatné kvalitne vyrobené okná zaistia dostatok svetla aj dostatočne kvalitnú izoláciu. Zaobstaranie takýchto okien záleží predovšetkým na vašom vkuse. Často sú krajné krídla týchto okien otváravo-sklopné a prostredné otváravé. Žiadnou veľkou výnimkou nie je ani otváravo-sklopné prostredné okno.
trojkrídlové plastové okno
  107
  presne toľko okien a dverí sme Vám minulý týždeň doručili až k Vám domov
  156
  toľko zákazníkov obslúžili naše operátorky po telefóne minulý týždeň
  68
  objednávok sme prijali v uplynulom týždni
  Navštivte osobne
  náš showroom
  Nájdete nás vo 4 európskych krajinách
  Odbavili sme už 43 069 objednávok a dodali vám viacej ako 175 000 okien

  Od našich zákazníkov

  S výberom okien a dverí nám pomohla panipo telefóne. Ďakujem za expresné odbaveniemojej objednávky. Pri realizácii prestavby saobrátim znovu na váš eshop.
  Okná v dome meníme postupne podľa našichmožností. Vďaka veľkému výberu a rýchlostidodania nemusíme objednávať skôr než týždeňdopredu.V porovnaní s ostatnými ponukamiveľmi nízka cena za, podľa môjho názoru,veľmi kvalitný výrobok.

  Ďalšie hodnotenia a fotografie z realizácií od našich zákazníkov tu